Štatistiky Kompletné dáta o firme

Ing. Juraj Jánošík

Zaniknutý 1. 1. 2018 · Bobot · podnikal 2009 až 2018

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 1. 1. 2018. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 22. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 22. 10. 2026

Tržby a zisk

Ing. Juraj Jánošík: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

zmluvy so štátom0

V registri má 5 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Ing. Juraj Jánošík (IČO 44568096), sídlo Bobot, je v registri zapísaný od 1. 1. 2009 do 1. 1. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 10. 2026).

Financie a závierky Ing. Juraj Jánošík

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Ing. Juraj Jánošík?

Peniaze od štátu: Ing. Juraj Jánošík

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História Ing. Juraj Jánošík

Dátum vzniku Ing. Juraj Jánošík je 1. 1. 2009.

  1. Začiatok podnikania101 · 350-27496
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Ing. Juraj Jánošík v odvetví veľkoobchod

Ing. Juraj Jánošík je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). V okrese Trenčín je v tomto odvetví 1 130 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Trenčín1 130aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Trenčín ›

Miesto podnikania: Bobot

Ing. Juraj Jánošík má miesto podnikania v obci Bobot, okres Trenčín. V obci Bobot je 81 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 846.

Subjektov v obci Bobot81aktívnych
Subjektov v okrese Trenčín19 846aktívnych
V tom istom odvetví1 130okres Trenčín

Bobot: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›

Ing. Juraj Jánošík: IČO, sídlo a základné údaje

Ing. Juraj Jánošík (IČO 44568096) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Bobot, okres Trenčín. Dátum vzniku je 1. 1. 2009, zánik je v registri zapísaný ku dňu 1. 1. 2018, po 8 rokoch.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo913 25 BobotPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieSK NACE 46190
Vznik1. 1. 2009
Zánik1. 1. 2018
ObecBobot
OkresOkres Trenčín
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Bobot

printhouse, s. r. o.Poľnohospodárske družstvo Bobot-HorňanyAGRO MG spol. s r. o.LUDOPRINT, a.s.VHtechnic s. r. o.Všetky firmy v obci Bobot ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Trenčín

SWISSCOLOR, s.r.o.Profi cars s. r. o.Wittmann Battenfeld SK spol. s r.o.E-comm Group s.r.o.DAKO Slovakia s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk