VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MAM priečky, s.r.o.

Bratislava - Nové Mesto · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

729 700 €tržby 2025 ▲ 3 %+26 045 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

729 700 €tržby 2025 ▲ 3 %
+26 045 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 476 106 €, výsledok hospodárenia 11 842 €
  2. 13 : tržby 285 948 €, výsledok hospodárenia 10 129 €
  3. 14 : tržby 275 954 €, výsledok hospodárenia 12 358 €
  4. 15 : tržby 485 136 €, výsledok hospodárenia 9 192 €
  5. 16 : tržby 402 908 €, výsledok hospodárenia 4 656 €
  6. 17 : tržby 449 125 €, výsledok hospodárenia 57 627 €
  7. 18 : tržby 553 524 €, výsledok hospodárenia 37 124 €
  8. 19 : tržby 367 458 €, výsledok hospodárenia 13 049 €
  9. 20 : tržby 430 210 €, výsledok hospodárenia 16 762 €
  10. 21 : tržby 585 778 €, výsledok hospodárenia 4 917 €
  11. 22 : tržby 661 070 €, výsledok hospodárenia -1 656 €
  12. 23 : tržby 903 724 €, výsledok hospodárenia 77 €
  13. 24 : tržby 707 897 €, výsledok hospodárenia -2 892 €
  14. 25 : tržby 729 700 €, výsledok hospodárenia 26 045 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MAM priečky, s.r.o. (IČO 44557817) mala v roku 2025 tržby 729 700 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MAM priečky

V roku 2025 mala MAM priečky priemerne 5 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 28 634 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 350 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Stavebníctvo v okrese Bratislava III bola v roku 2025 1 885 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ MAM priečky

Podľa Registra právnických osôb koná za MAM priečky 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločník MAM priečky

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok MAM priečky

Za rok 2025 má MAM priečky v závierke tržby 729 700 €, o 3,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +26 045 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 903 724 €.

Tržby 2025730 tis. €▲ +3,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202526 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025817 tis. €
Vlastné imanie 2025162 tis. €
Záväzky 2025655 tis. €80,2 % majetku
Pridaná hodnota 2025163 tis. €
Zisková marža 2025+3,6 %medián odvetvia +4,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov199 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát MAM priečky

Súvaha MAM priečky

Všetky čísla zo závierok MAM priečky (14 rokov)
Čísla zo závierok MAM priečky po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025729 700 €26 045 €816 718 €161 871 €654 847 €162 763 €+3,6 %
2024707 897 €−2 892 €881 840 €184 213 €697 627 €203 068 €−0,4 %
2023903 724 €77 €945 621 €186 979 €758 642 €169 118 €0,0 %
2022661 070 €−1 656 €921 083 €186 902 €734 181 €131 721 €−0,3 %
2021585 778 €4 917 €478 182 €188 558 €289 624 €91 129 €+0,8 %
2020430 210 €16 762 €426 357 €183 642 €242 715 €106 857 €+3,9 %
2019367 458 €13 049 €321 885 €166 880 €155 005 €114 913 €+3,6 %
2018553 524 €37 124 €327 475 €153 832 €173 643 €132 900 €+6,7 %
2017449 125 €57 627 €293 234 €116 708 €176 526 €110 738 €+12,8 %
2016402 908 €4 656 €156 844 €59 081 €97 763 €84 581 €+1,2 %
2015485 136 €9 192 €123 177 €54 425 €68 752 €41 198 €+1,9 %
2014275 954 €12 358 €103 964 €57 591 €46 373 €37 957 €+4,5 %
2013285 948 €10 129 €101 738 €45 233 €56 505 €39 567 €+3,5 %
2012476 106 €11 842 €101 568 €35 104 €66 464 €37 373 €+2,5 %

Riziko: zaplatí MAM priečky?

MAM priečky a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom MAM priečky v objeme 21 298 € z rokov 2016 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Senica: 12 811 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom4Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv21 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20164. 3. 2016

História firmy MAM priečky

Dátum vzniku MAM priečky je 1. 1. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/123520/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022745659
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 476 106 € · majetok 101 568 €
  4. Nový štatutár: Mgr. Martin Sládek, MBAKonateľ
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Nemocnica Poprad, a.s.. Firma vznikla 1. 1. 2009.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 729 700 €.
  7. Nový spoločník: Mgr. Martin Sládek, MBASpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MAM priečky

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

MAM priečky v odvetví špecializované stavebné práce

MAM priečky je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 765 € (14 529 závierok), MAM priečky má 729 700 €, čo je 10-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 302 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MAM priečky 98. z 680.

V odvetví v okrese Bratislava III3 302aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 529Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MAM priečky, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Bratislava III ›

Sídlo MAM priečky: Bratislava - Nové Mesto

MAM priečky sídli na adrese Odborárska 23, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 968. Na tej istej adrese je zapísaných 47 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III46 968aktívnych
V tom istom odvetví3 302okres Bratislava III
Na tej istej adrese47aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

MAM priečky: IČO, sídlo a základné údaje

MAM priečky, s.r.o. (IČO 44557817) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 1. 1. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutárom je Mgr. Martin Sládek, MBA. Za rok 2025 sú v závierke tržby 729 700 € a výsledok hospodárenia +26 045 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Webmampriecky.skOverené 6. 10. 2026, web firmy s IČO na stránke.
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 1. 2009
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) MAM priečky, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 729 700 €, typická firma odvetvia 71 765 €, čo je 10-násobok mediánu (medián z 14 529 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy MAM priečky

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MAM priečky

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MAM priečky

  • Tendre21súťaží štátu podľa webu firmy s lehotou do mesiacatypická hodnota 820 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy75zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 59 tis. €
  • Výhry konkurentov409firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

S - Form s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Bratislava III

NOVADACH s.r.o.PS STAVBY, s.r.o.ARMAPLAST spol. s r.o.ELTOB s.r.o.LTO TRADE s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk