ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Koloman Kocsis

Aktívny · Komárno · podniká od 2009 · 17 rokov

Čo robí

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 27. 9. 2026
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Koloman Kocsis: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká17 rokov
zmluvy so štátom0

Koloman Kocsis (IČO 44555881), sídlo Komárno, je v registri zapísaný od 1. 1. 2009 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Financie a závierky Koloman Kocsis

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre a granty pre vašu firmu

Sieť prepojení firmy Koloman KocsisNÁSKOK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Riziko: zaplatí Koloman Kocsis?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Koloman Kocsis z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Koloman Kocsis

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Zmluvy úradov, ktoré čoskoro končia

História Koloman Kocsis

Dátum vzniku Koloman Kocsis je 1. 1. 2009, teda pred 17 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 410-21236

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Koloman Kocsis

V registri sú zapísané 3 predmety podnikania, teda čo Koloman Kocsis smie robiť.

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Koloman Kocsis v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Koloman Kocsis je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. V okrese Komárno je v tomto odvetví 751 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Komárno751aktívnych subjektov

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Komárno ›

Kto vyhráva súťaže vo vašom odbore

Miesto podnikania: Komárno

Koloman Kocsis má miesto podnikania v obci Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 715 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 653.

Subjektov v obci Komárno10 715aktívnych
Subjektov v okrese Komárno19 653aktívnych
V tom istom odvetví751okres Komárno

Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›

Koloman Kocsis: IČO, sídlo a základné údaje

Koloman Kocsis (IČO 44555881) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Komárno, okres Komárno. Začiatok podnikania je 1. 1. 2009, podniká 17 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Obchodné menoKoloman Kocsis
Sídlo945 01 KomárnoPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Komárno, číslo 410-21236Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Vznik1. 1. 2009
ObecKomárno
OkresOkres Komárno
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie subjekty v obci Komárno

AURUM INVEST KN s. r. o.PROFIMASTER s.r.o.ENAMON Consult s.r.o.Triskelion s.r.o.SLOVPOLIMER, s.r.o.Bridal Design s.r.o.AGROMECHATRONICA s. r. o.PROMINENT TRADING s. r. o.Komárno v číslach ›

Nájdi príležitosti pre svoju firmuNÁSKOK

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Stráženie firmy Koloman Kocsis a Excel

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Odomknúť stráženieNÁSKOK

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk