VIP Ring s.r.o.
Detva · Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
45 624 €tržby 2025 ▼ 3 %+3 644 €zisk 2025aktívna 17 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 25 160 €, výsledok hospodárenia 62 €
- 13 : tržby 26 983 €, výsledok hospodárenia 39 €
- 14 : tržby 30 241 €, výsledok hospodárenia 1 526 €
- 15 : tržby 34 349 €, výsledok hospodárenia -2 827 €
- 16 : tržby 37 329 €, výsledok hospodárenia 1 524 €
- 17 : tržby 36 332 €, výsledok hospodárenia 262 €
- 18 : tržby 37 186 €, výsledok hospodárenia 38 €
- 19 : tržby 36 990 €, výsledok hospodárenia 257 €
- 20 : tržby 40 035 €, výsledok hospodárenia 331 €
- 21 : tržby 42 189 €, výsledok hospodárenia 196 €
- 22 : tržby 46 473 €, výsledok hospodárenia 4 €
- 23 : tržby 45 778 €, výsledok hospodárenia 224 €
- 24 : tržby 47 095 €, výsledok hospodárenia 797 €
- 25 : tržby 45 624 €, výsledok hospodárenia 3 644 €
VIP Ring s.r.o. (IČO 44553625) mala v roku 2025 tržby 45 624 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ VIP Ring
Podľa Registra právnických osôb koná za VIP Ring 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník VIP Ring
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Simona Smutná100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Simona Smutnáod 8. 1. 2026 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok VIP Ring
Za rok 2025 má VIP Ring v závierke tržby 45 624 €, o 3,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 644 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 47 095 €.
Výkaz ziskov a strát VIP Ring
Najvyššie tržby: rok 2024, 47 095 €. Najnižšie: rok 2012, 25 160 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 45 624 € |
| 2024 | 47 095 € |
| 2023 | 45 778 € |
| 2022 | 46 473 € |
| 2021 | 42 189 € |
| 2020 | 40 035 € |
| 2019 | 36 990 € |
| 2018 | 37 186 € |
| 2017 | 36 332 € |
| 2016 | 37 329 € |
| 2015 | 34 349 € |
| 2014 | 30 241 € |
| 2013 | 26 983 € |
| 2012 | 25 160 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 1 roku z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 6 077 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 644 € |
| 2024 | 797 € |
| 2023 | 224 € |
| 2022 | 4 € |
| 2021 | 196 € |
| 2020 | 331 € |
| 2019 | 257 € |
| 2018 | 38 € |
| 2017 | 262 € |
| 2016 | 1 524 € |
| 2015 | −2 827 € |
| 2014 | 1 526 € |
| 2013 | 39 € |
| 2012 | 62 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- VIP Ring
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +8,0 %, medián odvetvia +9,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | VIP Ring | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +8,0 % | +9,7 % |
| 2024 | +1,7 % | +6,9 % |
| 2023 | +0,5 % | +6,2 % |
| 2022 | 0,0 % | +5,7 % |
| 2021 | +0,5 % | +6,5 % |
| 2020 | +0,8 % | +5,9 % |
| 2019 | +0,7 % | +4,9 % |
| 2018 | +0,1 % | +4,7 % |
| 2017 | +0,7 % | +6,7 % |
| 2016 | +4,1 % | +6,6 % |
| 2015 | −8,2 % | +6,4 % |
| 2014 | +5,0 % | — |
| 2013 | +0,1 % | — |
| 2012 | +0,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 9 z 13 rokov, najviac v roku 2015 (+13,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −3,1 % |
| 2024 | +2,9 % |
| 2023 | −1,5 % |
| 2022 | +10,2 % |
| 2021 | +5,4 % |
| 2020 | +8,2 % |
| 2019 | −0,5 % |
| 2018 | +2,4 % |
| 2017 | −2,7 % |
| 2016 | +8,7 % |
| 2015 | +13,6 % |
| 2014 | +12,1 % |
| 2013 | +7,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha VIP Ring
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 14 280 €, vlastné imanie 12 997 € a záväzky 1 283 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 14 280 € | 12 997 € | 1 283 € |
| 2024 | 11 447 € | 9 353 € | 2 094 € |
| 2023 | 10 742 € | 8 556 € | 2 186 € |
| 2022 | 10 052 € | 8 332 € | 1 720 € |
| 2021 | 9 387 € | 8 329 € | 1 058 € |
| 2020 | 9 003 € | 8 133 € | 870 € |
| 2019 | 8 638 € | 7 802 € | 836 € |
| 2018 | 10 625 € | 7 545 € | 3 080 € |
| 2017 | 8 403 € | 7 507 € | 896 € |
| 2016 | 8 037 € | 7 246 € | 791 € |
| 2015 | 9 708 € | 5 722 € | 3 986 € |
| 2014 | 13 758 € | 8 549 € | 5 209 € |
| 2013 | 10 074 € | 7 023 € | 3 051 € |
| 2012 | 7 131 € | 6 984 € | 147 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok VIP Ring (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45 624 € | 3 644 € | 14 280 € | 12 997 € | 1 283 € | 5 090 € | +8,0 % |
| 2024 | 47 095 € | 797 € | 11 447 € | 9 353 € | 2 094 € | 1 708 € | +1,7 % |
| 2023 | 45 778 € | 224 € | 10 742 € | 8 556 € | 2 186 € | 499 € | +0,5 % |
| 2022 | 46 473 € | 4 € | 10 052 € | 8 332 € | 1 720 € | 455 € | 0,0 % |
| 2021 | 42 189 € | 196 € | 9 387 € | 8 329 € | 1 058 € | 481 € | +0,5 % |
| 2020 | 40 035 € | 331 € | 9 003 € | 8 133 € | 870 € | 699 € | +0,8 % |
| 2019 | 36 990 € | 257 € | 8 638 € | 7 802 € | 836 € | 847 € | +0,7 % |
| 2018 | 37 186 € | 38 € | 10 625 € | 7 545 € | 3 080 € | 457 € | +0,1 % |
| 2017 | 36 332 € | 262 € | 8 403 € | 7 507 € | 896 € | 963 € | +0,7 % |
| 2016 | 37 329 € | 1 524 € | 8 037 € | 7 246 € | 791 € | 2 419 € | +4,1 % |
| 2015 | 34 349 € | −2 827 € | 9 708 € | 5 722 € | 3 986 € | −1 636 € | −8,2 % |
| 2014 | 30 241 € | 1 526 € | 13 758 € | 8 549 € | 5 209 € | 9 257 € | +5,0 % |
| 2013 | 26 983 € | 39 € | 10 074 € | 7 023 € | 3 051 € | 965 € | +0,1 % |
| 2012 | 25 160 € | 62 € | 7 131 € | 6 984 € | 147 € | 371 € | +0,2 % |
Riziko: zaplatí VIP Ring?
VIP Ring a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom VIP Ring z roku 2025.
História firmy VIP Ring
Dátum vzniku VIP Ring je 29. 12. 2008, teda pred 17 rokmi. Skoršie obchodné meno: NetSpace 06 s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/15837/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 25 160 € · majetok 7 131 €
- Zmena obchodného menaPredtým NetSpace 06 s.r.o., odvtedy VIP Ring s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva. Firma vznikla 29. 12. 2008.
- Nový štatutár: Simona SmutnáKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 45 624 €.
- Nový spoločník: Simona SmutnáSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti VIP Ring
- poskytovanie elektronických komunikačných sietí alebo služieb
- počítačové služby
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- prenájom hnuteľných vecí
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
VIP Ring v odvetví informačné služby
VIP Ring je v registri v odvetví Informačné služby (SK NACE 63), činnosť počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 416 € (2 073 závierok), VIP Ring má 45 624 €, čo je 89 % mediánu. V okrese Detva je v tomto odvetví 36 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je VIP Ring 3. z 11.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 194 €, polovica do 51 416 €, tri štvrtiny do 144 180 €; 10 % firiem má viac než 569 754 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 909 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 194 € |
| medián | 51 416 € |
| horný kvartil | 144 180 € |
| 10 % firiem má viac než | 569 754 € |
| VIP Ring | 45 624 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- VIP Ring
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby VIP Ring s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | VIP Ring | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 45 624 € | 51 416 € |
| 2024 | 47 095 € | 49 462 € |
| 2023 | 45 778 € | 49 007 € |
| 2022 | 46 473 € | 48 109 € |
| 2021 | 42 189 € | 47 261 € |
| 2020 | 40 035 € | 43 657 € |
| 2019 | 36 990 € | 43 887 € |
| 2018 | 37 186 € | 42 401 € |
| 2017 | 36 332 € | 39 839 € |
| 2016 | 37 329 € | 39 597 € |
| 2015 | 34 349 € | 37 822 € |
| 2014 | 30 241 € | — |
| 2013 | 26 983 € | — |
| 2012 | 25 160 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| VIP Ring | 45 624 € |
|---|---|
| medián okresu Detva | 43 661 € |
| medián kraja | 49 355 € |
| medián Slovenska | 51 416 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- rls-chiptuning, s. r. o.Prešov · tržby 103 402 € (2025)
- IT Coffee, s.r.o.Žilina · tržby 102 993 € (2023)
- eCross s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 102 883 € (2025)
- Waveward s. r. o.Betliar · tržby 102 837 € (2025)
- PROFI SERVIS SK, s.r.o.Ivanka pri Nitre · tržby 102 649 € (2025)
- IDtech, s.r.o.Kolárovo · tržby 102 585 € (2025)
- DITASEC s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 102 396 € (2025)
- Goodwind, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 102 286 € (2025)
- FIDES GROUP s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 102 159 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb VIP Ring, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo VIP Ring: Detva
VIP Ring sídli na adrese Skliarovo 3785, 962 12 Detva, okres Detva. V obci Detva je 2 157 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 588.
Detva: obyvatelia a dáta ›Okres Detva ›Adresár firiem v okrese Detva ›
VIP Ring: IČO, sídlo a základné údaje
VIP Ring s.r.o. (IČO 44553625) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Detva, okres Detva. Dátum vzniku je 29. 12. 2008, na trhu je 17 rokov a štatutárom je Simona Smutná. Za rok 2025 sú v závierke tržby 45 624 € a výsledok hospodárenia +3 644 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 29. 12. 2008 |
| Skoršie názvy | NetSpace 06 s.r.o. |
| Obec | Detva |
| Okres | Okres Detva |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví informačné služby (SK NACE 63) VIP Ring s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 45 624 €, typická firma odvetvia 51 416 € (medián z 2 073 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Detva ›Informačné služby: tržby a mzdy ›Informačné služby v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Detva ›
Sieť prepojení firmy VIP Ring
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu VIP Ring
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu VIP Ring
- Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy79zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
- Výhry konkurentov48firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 133 tis. €
- Diery na trhu11odvetví chýba v meste Detvatypický nepokrytý dopyt 668 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava170 zmlúv za 3 roky · 2 139 689 € · naposledy 24. 9. 2026Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR126 zmlúv za 3 roky · 28 085 462 € · naposledy 28. 5. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.121 zmlúv za 3 roky · 275 994 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 233 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Detva
PPS Group a.s.AGROSEV, spol. s r.o.LIGNUM MS s.r.o.BRUSTER s.r.o.Berner s.r.o.Všetky firmy v obci Detva ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 63.11) v okrese Detva
MPADT s.r.o.KONFIGURA, s.r.o.NET IX s.r.o.Set Five s.r.o.MAX 22 s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.