VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ s.r.o.

Hruštín · Obrábanie kovov

171 742 €tržby 2025 ▼ 13 %+29 436 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

171 742 €tržby 2025 ▼ 13 %
+29 436 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 57 668 €, výsledok hospodárenia 1 445 €
  2. 14 : tržby 135 664 €, výsledok hospodárenia 22 250 €
  3. 15 : tržby 131 860 €, výsledok hospodárenia 20 265 €
  4. 16 : tržby 123 204 €, výsledok hospodárenia 6 391 €
  5. 17 : tržby 183 510 €, výsledok hospodárenia 15 357 €
  6. 18 : tržby 148 191 €, výsledok hospodárenia 6 280 €
  7. 19 : tržby 139 461 €, výsledok hospodárenia 3 172 €
  8. 20 : tržby 112 033 €, výsledok hospodárenia 1 939 €
  9. 21 : tržby 71 619 €, výsledok hospodárenia 12 160 €
  10. 22 : tržby 111 964 €, výsledok hospodárenia 2 041 €
  11. 23 : tržby 101 451 €, výsledok hospodárenia 23 306 €
  12. 24 : tržby 197 399 €, výsledok hospodárenia 635 €
  13. 25 : tržby 171 742 €, výsledok hospodárenia 29 436 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ s.r.o. (IČO 44532881) mala v roku 2025 tržby 171 742 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ

osobné náklady v roku 2025 boli 9 709 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konatelia Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ

Podľa Registra právnických osôb konajú za Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Spoločník Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ
Podiely spoločníkov na vkladoch Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ Miroslav Zaťko 100,0 %. Spolu 5 000 €. Miroslav Zaťko: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Miroslav Zaťko100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Miroslav Zaťkood 11. 12. 2008 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ

Za rok 2025 má Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ v závierke tržby 171 742 €, o 13,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +29 436 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 197 399 €.

Tržby 2025172 tis. €▼ −13,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202529 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025173 tis. €
Vlastné imanie 2025143 tis. €
Záväzky 202530 tis. €17,6 % majetku
Pridaná hodnota 202561 tis. €
Zisková marža 2025+17,1 %medián odvetvia +4,0 %
Súčet výsledkov za 13 rokov145 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ

Súvaha Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ

Všetky čísla zo závierok Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ (13 rokov)
Čísla zo závierok Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025171 742 €29 436 €173 266 €142 806 €30 460 €60 513 €+17,1 %
2024197 399 €635 €125 081 €113 370 €11 711 €30 913 €+0,3 %
2023101 451 €23 306 €122 923 €112 735 €10 188 €37 213 €+23,0 %
2022111 964 €2 041 €92 476 €89 429 €3 047 €29 585 €+1,8 %
202171 619 €12 160 €93 062 €87 388 €5 674 €39 020 €+17,0 %
2020112 033 €1 939 €79 994 €75 228 €4 766 €17 173 €+1,7 %
2019139 461 €3 172 €103 216 €98 098 €5 118 €36 085 €+2,3 %
2018148 191 €6 280 €102 898 €92 483 €10 415 €36 054 €+4,2 %
2017183 510 €15 357 €116 022 €106 997 €9 025 €56 754 €+8,4 %
2016123 204 €6 391 €98 850 €91 640 €7 210 €35 378 €+5,2 %
2015131 860 €20 265 €109 049 €85 249 €23 800 €52 293 €+15,4 %
2014135 664 €22 250 €74 552 €64 984 €9 568 €52 805 €+16,4 %
201357 668 €1 445 €41 927 €42 734 €−807 €14 388 €+2,5 %

Riziko: zaplatí Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ?

Peniaze od štátu: Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ

Dátum vzniku Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ je 11. 12. 2008, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/50524/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022735033
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 57 668 € · majetok 41 927 €
  4. Nový štatutár: Mária ZaťkováKonateľ
  5. Nový spoločník: Miroslav ZaťkoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 171 742 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ

  • nástrojárstvo
  • zámočníctvo
  • kovoobrábanie
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Administratívne služby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Prenájom hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť obrábanie kovov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 791 závierok), Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ má 171 742 €, čo je 1,7-násobok mediánu. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 830 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ 48. z 96.

V odvetví v okrese Námestovo830aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 791Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia101 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Námestovo ›

Sídlo Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ: Hruštín

Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ sídli na adrese Hrnčiarka 527/26, 029 52 Hruštín, okres Námestovo. V obci Hruštín je 536 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 240. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Hruštín536aktívnych
Subjektov v okrese Námestovo14 240aktívnych
V tom istom odvetví830okres Námestovo
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Hruštín: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›

Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ: IČO, sídlo a základné údaje

Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ s.r.o. (IČO 44532881) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hruštín, okres Námestovo. Dátum vzniku je 11. 12. 2008, na trhu je 17 rokov a štatutármi sú Mária Zaťková a Miroslav Zaťko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 171 742 € a výsledok hospodárenia +29 436 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieObrábanie kovov (SK NACE 2553)
Základné imanie5 000 €
Vznik11. 12. 2008
ObecHruštín
OkresOkres Námestovo
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 171 742 €, typická firma odvetvia 101 405 € (medián z 5 791 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Námestovo ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Námestovo ›

Sieť prepojení firmy Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Miroslav Zaťko - NÁSTROJÁREŇ

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 400 €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
  • Končiace zmluvy23zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov63firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
  • Diery na trhu10odvetví chýba v obci Hruštíntypický nepokrytý dopyt 92 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Advokátska kancelária Miroslav Zaťko s. r…

Najväčšie firmy v obci Hruštín

ŠEĽO, spol. s r.o.KAHO - Trade s.r.o.Rabčan Installierung s.r.oRenova install s.r.o.PALPID s.r.o.Všetky firmy v obci Hruštín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.62) v okrese Námestovo

METALTRIM, s.r.o.Stavebniny Techno, s. r. o.komín, s.r.o.US-welding s.r.o.Te - mont, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk