K2 sport s.r.o.
Košice - Staré Mesto · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
116 472 €tržby 2025 ▼ 4 %−56 965 €strata 2025aktívna 17 rokov3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 70 872 €, výsledok hospodárenia -1 272 €
- 13 : tržby 54 185 €, výsledok hospodárenia -23 988 €
- 14 : tržby 58 126 €, výsledok hospodárenia -19 992 €
- 15 : tržby 71 420 €, výsledok hospodárenia -35 255 €
- 16 : tržby 72 974 €, výsledok hospodárenia -2 743 €
- 17 : tržby 71 399 €, výsledok hospodárenia -4 202 €
- 18 : tržby 78 359 €, výsledok hospodárenia -25 835 €
- 19 : tržby 91 391 €, výsledok hospodárenia -33 978 €
- 20 : tržby 51 695 €, výsledok hospodárenia -55 263 €
- 21 : tržby 38 231 €, výsledok hospodárenia -35 999 €
- 22 : tržby 91 863 €, výsledok hospodárenia -65 347 €
- 23 : tržby 140 424 €, výsledok hospodárenia -30 200 €
- 24 : tržby 120 816 €, výsledok hospodárenia -57 485 €
- 25 : tržby 116 472 €, výsledok hospodárenia -56 965 €
K2 sport s.r.o. (IČO 44517335) mala v roku 2025 tržby 116 472 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci K2 sport
K2 sport má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 75 358 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 75 358 € | — |
| 2024 | — | 85 290 € | — |
| 2023 | — | 82 304 € | — |
| 2022 | — | 74 069 € | — |
| 2021 | — | 58 185 € | — |
| 2020 | — | 50 669 € | — |
| 2019 | — | 62 981 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Konatelia K2 sport
Podľa Registra právnických osôb konajú za K2 sport 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločníci K2 sport
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Jürgen Sabo50,0 %
- Mgr. Gerd Sabo50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Jürgen Sabood 22. 4. 2010 | 3 320 € | 50,0 % |
| Mgr. Gerd Sabood 22. 4. 2010 | 3 320 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok K2 sport
Za rok 2025 má K2 sport v závierke tržby 116 472 €, o 3,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −56 965 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 140 424 €.
Výkaz ziskov a strát K2 sport
Najvyššie tržby: rok 2023, 140 424 €. Najnižšie: rok 2021, 38 231 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 116 472 € |
| 2024 | 120 816 € |
| 2023 | 140 424 € |
| 2022 | 91 863 € |
| 2021 | 38 231 € |
| 2020 | 51 695 € |
| 2019 | 91 391 € |
| 2018 | 78 359 € |
| 2017 | 71 399 € |
| 2016 | 72 974 € |
| 2015 | 71 420 € |
| 2014 | 58 126 € |
| 2013 | 54 185 € |
| 2012 | 70 872 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 14 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −448 524 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −56 965 € |
| 2024 | −57 485 € |
| 2023 | −30 200 € |
| 2022 | −65 347 € |
| 2021 | −35 999 € |
| 2020 | −55 263 € |
| 2019 | −33 978 € |
| 2018 | −25 835 € |
| 2017 | −4 202 € |
| 2016 | −2 743 € |
| 2015 | −35 255 € |
| 2014 | −19 992 € |
| 2013 | −23 988 € |
| 2012 | −1 272 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- K2 sport
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −48,9 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | K2 sport | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −48,9 % | +2,3 % |
| 2024 | −47,6 % | +2,1 % |
| 2023 | −21,5 % | +1,4 % |
| 2022 | −71,1 % | +1,3 % |
| 2021 | −94,2 % | +1,2 % |
| 2020 | — | +1,1 % |
| 2019 | −37,2 % | +1,1 % |
| 2018 | −33,0 % | +1,2 % |
| 2017 | −5,9 % | +1,7 % |
| 2016 | −3,8 % | +1,6 % |
| 2015 | −49,4 % | +1,3 % |
| 2014 | −34,4 % | — |
| 2013 | −44,3 % | — |
| 2012 | −1,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 13 rokov, najviac v roku 2022 (+140,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −3,6 % |
| 2024 | −14,0 % |
| 2023 | +52,9 % |
| 2022 | +140,3 % |
| 2021 | −26,0 % |
| 2020 | −43,4 % |
| 2019 | +16,6 % |
| 2018 | +9,7 % |
| 2017 | −2,2 % |
| 2016 | +2,2 % |
| 2015 | +22,9 % |
| 2014 | +7,3 % |
| 2013 | −23,5 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha K2 sport
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 9 773 €, vlastné imanie −448 705 € a záväzky 458 478 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 9 773 € | −448 705 € | 458 478 € |
| 2024 | 11 913 € | −391 741 € | 403 654 € |
| 2023 | 9 952 € | −334 784 € | 344 736 € |
| 2022 | 8 380 € | −304 041 € | 312 421 € |
| 2021 | 12 449 € | −236 569 € | 249 018 € |
| 2020 | 9 291 € | −200 044 € | 209 335 € |
| 2019 | 7 640 € | −144 050 € | 151 690 € |
| 2018 | 12 684 € | −110 115 € | 122 799 € |
| 2017 | 17 765 € | −84 280 € | 102 045 € |
| 2016 | 7 260 € | −80 035 € | 87 295 € |
| 2015 | 5 518 € | −77 291 € | 82 809 € |
| 2014 | 9 859 € | −42 036 € | 51 895 € |
| 2013 | 9 885 € | 4 956 € | 4 930 € |
| 2012 | 8 495 € | 1 944 € | 6 552 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok K2 sport (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 116 472 € | −56 965 € | 9 773 € | −448 705 € | 458 478 € | 21 378 € | −48,9 % |
| 2024 | 120 816 € | −57 485 € | 11 913 € | −391 741 € | 403 654 € | 30 782 € | −47,6 % |
| 2023 | 140 424 € | −30 200 € | 9 952 € | −334 784 € | 344 736 € | 55 795 € | −21,5 % |
| 2022 | 91 863 € | −65 347 € | 8 380 € | −304 041 € | 312 421 € | 2 882 € | −71,1 % |
| 2021 | 38 231 € | −35 999 € | 12 449 € | −236 569 € | 249 018 € | −9 547 € | −94,2 % |
| 2020 | 51 695 € | −55 263 € | 9 291 € | −200 044 € | 209 335 € | −3 585 € | −106,9 % |
| 2019 | 91 391 € | −33 978 € | 7 640 € | −144 050 € | 151 690 € | 31 922 € | −37,2 % |
| 2018 | 78 359 € | −25 835 € | 12 684 € | −110 115 € | 122 799 € | 32 383 € | −33,0 % |
| 2017 | 71 399 € | −4 202 € | 17 765 € | −84 280 € | 102 045 € | 30 904 € | −5,9 % |
| 2016 | 72 974 € | −2 743 € | 7 260 € | −80 035 € | 87 295 € | 36 821 € | −3,8 % |
| 2015 | 71 420 € | −35 255 € | 5 518 € | −77 291 € | 82 809 € | 4 873 € | −49,4 % |
| 2014 | 58 126 € | −19 992 € | 9 859 € | −42 036 € | 51 895 € | 18 572 € | −34,4 % |
| 2013 | 54 185 € | −23 988 € | 9 885 € | 4 956 € | 4 930 € | 12 784 € | −44,3 % |
| 2012 | 70 872 € | −1 272 € | 8 495 € | 1 944 € | 6 552 € | 29 131 € | −1,8 % |
Riziko: zaplatí K2 sport?
K2 sport a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom K2 sport z roku 2020.
História firmy K2 sport
Dátum vzniku K2 sport je 2. 12. 2008, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/22854/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 70 872 € · majetok 8 495 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022734538
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice. Firma vznikla 2. 12. 2008.
- Nový spoločník: Mgr. Gerd SaboSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 116 472 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti K2 sport
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
- príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- prenájom hnuteľných vecí
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- faktoring a forfaiting
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- reklamné a marketingové služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
K2 sport v odvetví maloobchod
K2 sport je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), K2 sport má 116 472 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 1 446 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je K2 sport 209. z 564.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 000 €, polovica do 97 643 €, tri štvrtiny do 451 627 €; 10 % firiem má viac než 1 461 451 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 174 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 000 € |
| medián | 97 643 € |
| horný kvartil | 451 627 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 451 € |
| K2 sport | 116 472 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- K2 sport
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby K2 sport s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | K2 sport | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 116 472 € | 97 643 € |
| 2024 | 120 816 € | 93 145 € |
| 2023 | 140 424 € | 95 743 € |
| 2022 | 91 863 € | 101 116 € |
| 2021 | 38 231 € | 87 423 € |
| 2020 | 51 695 € | 81 900 € |
| 2019 | 91 391 € | 85 084 € |
| 2018 | 78 359 € | 80 953 € |
| 2017 | 71 399 € | 74 679 € |
| 2016 | 72 974 € | 63 581 € |
| 2015 | 71 420 € | 73 009 € |
| 2014 | 58 126 € | — |
| 2013 | 54 185 € | — |
| 2012 | 70 872 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| K2 sport | 116 472 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 55 714 € |
| medián kraja | 110 989 € |
| medián Slovenska | 97 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Carta SK s.r.o.Skalica · tržby 275 772 € (2025)
- lotze s. r. o.Kútniky · tržby 275 571 € (2024)
- M.P.A., s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 275 541 € (2025)
- MAJSTER CENTRUM s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 275 454 € (2025)
- BVJ, s.r.o.Sliač · tržby 275 269 € (2025)
- Maple Stav s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 275 257 € (2025)
- SLOVAK SOLAR ENERGY II., s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 275 251 € (2025)
- Prevádzka s. r. o.Bzince pod Javorinou · tržby 275 234 € (2025)
- BROZ – BRACHŇAK s.r.o.Hôrka · tržby 275 228 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb K2 sport, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice I ›
Sídlo K2 sport: Košice - Staré Mesto
K2 sport sídli na adrese Tyršovo nábrežie 10, 040 01 Košice, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 742 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 502. Na tej istej adrese je zapísaných 12 aktívnych subjektov.
Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
K2 sport: IČO, sídlo a základné údaje
K2 sport s.r.o. (IČO 44517335) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 2. 12. 2008, na trhu je 17 rokov a štatutármi sú Jürgen Sabo a Mgr. Gerd Sabo. Za rok 2025 sú v závierke tržby 116 472 € a výsledok hospodárenia −56 965 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 2. 12. 2008 |
| Obec | Košice - Staré Mesto |
| Okres | Okres Košice I |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) K2 sport s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 116 472 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›
Sieť prepojení firmy K2 sport
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu K2 sport
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu K2 sport
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 101 tis. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy216zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
- Výhry konkurentov102firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 900 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava2 235 zmlúv za 3 roky · 18 588 515 € · naposledy 7. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 345 zmlúv za 3 roky · 629 757 € · naposledy 30. 9. 2026Vojenský historický ústav158 zmlúv za 3 roky · 1 887 006 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 1 871 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
K3 sport s.r.o.K4 sport s.r.o.K1 sport, s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto
Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Košice I
PROFI - STAR, s.r.o.MJ - TRADING, s.r.o.ALMAR INVEST s.r.o.ARAD Slovakia s.r.o.FISHERMAN SERVICE s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.