HORVÁTH FARBY s.r.o.
Komárno · Maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom
14 974 €tržby 2018 ▲ 17 %+370 €zisk 2018aktívna 17 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 5 529 €, výsledok hospodárenia -9 180 €
- 13 : tržby 26 376 €, výsledok hospodárenia -5 968 €
- 14 : tržby 72 489 €, výsledok hospodárenia 1 619 €
- 15 : tržby 129 878 €, výsledok hospodárenia 11 901 €
- 16 : tržby 29 613 €, výsledok hospodárenia 2 449 €
- 17 : tržby 12 806 €, výsledok hospodárenia 6 256 €
- 18 : tržby 14 974 €, výsledok hospodárenia 370 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 790 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -6 568 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 802 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -8 225 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -564 €
HORVÁTH FARBY s.r.o. (IČO 44510349), sídlo Komárno, je v registri zapísaná od 5. 12. 2008 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci HORVÁTH FARBY
V roku 2023 mala HORVÁTH FARBY priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2014 boli 299 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2023 | 0 | — | — |
| 2014 | — | 299 € | — |
| 2013 | — | 300 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2023 (PDF), výkaz 2014 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2023 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.
Konateľ HORVÁTH FARBY
Podľa Registra právnických osôb koná za HORVÁTH FARBY 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník HORVÁTH FARBY
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok HORVÁTH FARBY
Za rok 2018 má HORVÁTH FARBY v závierke tržby 14 974 €, o 16,9 % viac než v roku 2017, a výsledok hospodárenia +370 €. Závierky máme za 12 rokov (2012 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2015: 129 878 €.
Výkaz ziskov a strát HORVÁTH FARBY
Najvyššie tržby: rok 2015, 129 878 €. Najnižšie: rok 2012, 5 529 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | 14 974 € |
| 2017 | 12 806 € |
| 2016 | 29 613 € |
| 2015 | 129 878 € |
| 2014 | 72 489 € |
| 2013 | 26 376 € |
| 2012 | 5 529 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 6 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: −12 898 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | −564 € |
| 2022 | −8 225 € |
| 2021 | 802 € |
| 2020 | −6 568 € |
| 2019 | −5 790 € |
| 2018 | 370 € |
| 2017 | 6 256 € |
| 2016 | 2 449 € |
| 2015 | 11 901 € |
| 2014 | 1 619 € |
| 2013 | −5 968 € |
| 2012 | −9 180 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- HORVÁTH FARBY
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,5 %, medián odvetvia +1,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | HORVÁTH FARBY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | — | +1,4 % |
| 2022 | — | +1,3 % |
| 2021 | — | +1,2 % |
| 2020 | — | +1,1 % |
| 2019 | — | +1,1 % |
| 2018 | +2,5 % | +1,2 % |
| 2017 | +48,9 % | +1,7 % |
| 2016 | +8,3 % | +1,6 % |
| 2015 | +9,2 % | +1,3 % |
| 2014 | +2,2 % | — |
| 2013 | −22,6 % | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 6 rokov, najviac v roku 2013 (+377,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | +16,9 % |
| 2017 | −56,8 % |
| 2016 | −77,2 % |
| 2015 | +79,2 % |
| 2014 | +174,8 % |
| 2013 | +377,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha HORVÁTH FARBY
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 6 160 €, vlastné imanie 363 € a záväzky 5 797 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 6 160 € | 363 € | 5 797 € |
| 2022 | 28 154 € | 928 € | 27 226 € |
| 2021 | 36 048 € | 9 153 € | 26 895 € |
| 2020 | 35 531 € | 8 351 € | 27 180 € |
| 2019 | 40 760 € | 14 919 € | 25 841 € |
| 2018 | 46 623 € | 20 710 € | 25 913 € |
| 2017 | 45 967 € | 20 339 € | 25 628 € |
| 2016 | 39 011 € | 14 083 € | 24 928 € |
| 2015 | 36 657 € | 11 634 € | 25 023 € |
| 2014 | 149 324 € | −267 € | 149 591 € |
| 2013 | 193 165 € | −1 886 € | 195 051 € |
| 2012 | 169 490 € | 4 082 € | 165 408 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok HORVÁTH FARBY (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | −564 € | 6 160 € | 363 € | 5 797 € | −1 644 € | — |
| 2022 | — | −8 225 € | 28 154 € | 928 € | 27 226 € | −635 € | — |
| 2021 | — | 802 € | 36 048 € | 9 153 € | 26 895 € | −5 803 € | — |
| 2020 | — | −6 568 € | 35 531 € | 8 351 € | 27 180 € | −1 171 € | — |
| 2019 | — | −5 790 € | 40 760 € | 14 919 € | 25 841 € | −5 042 € | — |
| 2018 | 14 974 € | 370 € | 46 623 € | 20 710 € | 25 913 € | 1 486 € | +2,5 % |
| 2017 | 12 806 € | 6 256 € | 45 967 € | 20 339 € | 25 628 € | 8 470 € | +48,9 % |
| 2016 | 29 613 € | 2 449 € | 39 011 € | 14 083 € | 24 928 € | 3 934 € | +8,3 % |
| 2015 | 129 878 € | 11 901 € | 36 657 € | 11 634 € | 25 023 € | 12 488 € | +9,2 % |
| 2014 | 72 489 € | 1 619 € | 149 324 € | −267 € | 149 591 € | 7 828 € | +2,2 % |
| 2013 | 26 376 € | −5 968 € | 193 165 € | −1 886 € | 195 051 € | 699 € | −22,6 % |
| 2012 | 5 529 € | −9 180 € | 169 490 € | 4 082 € | 165 408 € | 1 527 € | −166,0 % |
Riziko: zaplatí HORVÁTH FARBY?
Peniaze od štátu: HORVÁTH FARBY
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy HORVÁTH FARBY
Dátum vzniku HORVÁTH FARBY je 5. 12. 2008, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/23594/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 5 529 € · majetok 169 490 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti HORVÁTH FARBY
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
HORVÁTH FARBY v odvetví maloobchod
HORVÁTH FARBY je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 80 953 € (19 147 závierok), HORVÁTH FARBY má 14 974 €, čo je 18 % mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 1 443 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HORVÁTH FARBY 271. z 341.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 179 €, polovica do 80 953 €, tri štvrtiny do 350 917 €; 10 % firiem má viac než 1 058 153 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 505 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 179 € |
| medián | 80 953 € |
| horný kvartil | 350 917 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 058 153 € |
| HORVÁTH FARBY | 14 974 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- HORVÁTH FARBY
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby HORVÁTH FARBY s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | HORVÁTH FARBY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | — | 95 743 € |
| 2022 | — | 101 116 € |
| 2021 | — | 87 423 € |
| 2020 | — | 81 900 € |
| 2019 | — | 85 084 € |
| 2018 | 14 974 € | 80 953 € |
| 2017 | 12 806 € | 74 679 € |
| 2016 | 29 613 € | 63 581 € |
| 2015 | 129 878 € | 73 009 € |
| 2014 | 72 489 € | — |
| 2013 | 26 376 € | — |
| 2012 | 5 529 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| HORVÁTH FARBY | 14 974 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 82 487 € |
| medián kraja | 82 833 € |
| medián Slovenska | 80 953 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Stanko ATELIER s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 33 927 € (2025)
- SPORTCOM spol. s r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 33 900 € (2025)
- APHEX s. r. o.Veľký Grob · tržby 33 879 € (2025)
- MED DEAL, s.r.o.Stará Turá · tržby 33 875 € (2025)
- Nina Menkynová s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 33 856 € (2025)
- Jansik s. r. o.Bánovce nad Bebravou · tržby 33 846 € (2025)
- D E S S O U S, s. r. o.Čadca · tržby 33 841 € (2025)
- SLOVAKIA SOLUTIONS s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 33 831 € (2025)
- ABBA ANTONY s. r. o.Tvrdošín · tržby 33 828 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HORVÁTH FARBY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Komárno ›
Sídlo HORVÁTH FARBY: Komárno
HORVÁTH FARBY sídli na adrese Družstevná 8, 945 01 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 785 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 814. Na tej istej adrese je zapísaných 53 aktívnych subjektov.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
HORVÁTH FARBY: IČO, sídlo a základné údaje
HORVÁTH FARBY s.r.o. (IČO 44510349) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 5. 12. 2008, na trhu je 17 rokov a štatutárom je Tibor Horváth. Za rok 2018 sú v závierke tržby 14 974 € a výsledok hospodárenia +370 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom (SK NACE 4752) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 5. 12. 2008 |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) HORVÁTH FARBY s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2018 mala 14 974 €, typická firma odvetvia 80 953 € (medián z 19 147 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›
Sieť prepojení firmy HORVÁTH FARBY
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu HORVÁTH FARBY
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu HORVÁTH FARBY
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy22zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo obrany SR492 zmlúv za 3 roky · 2 381 034 € · naposledy 13. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina31 zmlúv za 3 roky · 214 085 € · naposledy 6. 10. 2026Katolícka univerzita v Ružomberku16 zmlúv za 3 roky · 151 220 € · naposledy 25. 9. 2026 Všetkých 341 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.52) v okrese Komárno
FERRO 3000 s.r.o.ŽELEZIARSTVO - Svitač, s.r.o.Creacom s.r.o.MOZAIKA spol. s.r.o.JUMAL s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.