TRIKOT s.r.o.
Ruskov · Výroba vrchného ošatenia
284 140 €tržby 2025 ▲ 15 %+10 111 €zisk 2025aktívna 17 rokov13 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 142 838 €, výsledok hospodárenia 2 026 €
- 13 : tržby 146 085 €, výsledok hospodárenia 1 598 €
- 14 : tržby 152 457 €, výsledok hospodárenia 3 324 €
- 15 : tržby 166 327 €, výsledok hospodárenia 2 826 €
- 16 : tržby 133 499 €, výsledok hospodárenia -6 993 €
- 17 : tržby 142 197 €, výsledok hospodárenia 5 646 €
- 18 : tržby 168 370 €, výsledok hospodárenia 5 619 €
- 19 : tržby 164 521 €, výsledok hospodárenia 138 €
- 20 : tržby 645 325 €, výsledok hospodárenia 1 011 €
- 21 : tržby 211 809 €, výsledok hospodárenia 5 203 €
- 22 : tržby 237 807 €, výsledok hospodárenia 2 055 €
- 23 : tržby 220 614 €, výsledok hospodárenia 4 673 €
- 24 : tržby 247 867 €, výsledok hospodárenia -13 749 €
- 25 : tržby 284 140 €, výsledok hospodárenia 10 111 €
TRIKOT s.r.o. (IČO 44502788) mala v roku 2025 tržby 284 140 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci TRIKOT
V roku 2025 mala TRIKOT priemerne 13 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 154 884 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 729 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Košice - okolie bola v roku 2025 2 021 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 13 | 154 884 € | — |
| 2024 | — | 184 976 € | — |
| 2023 | — | 144 529 € | — |
| 2022 | — | 150 827 € | — |
| 2021 | — | 126 639 € | — |
| 2020 | — | 104 837 € | — |
| 2019 | — | 89 131 € | — |
| 2018 | — | 78 587 € | — |
| 2017 | — | 53 440 € | — |
| 2016 | — | 54 039 € | — |
| 2015 | — | 65 630 € | — |
| 2014 | — | 58 770 € | — |
| 2013 | — | 52 740 € | 36 484 € |
| 2012 | — | 52 929 € | 36 592 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- TRIKOT, odhad zo závierky729 €
- Priemyselná výroba v okrese Košice - okolie2 021 €
- Všetky odvetvia v okrese Košice - okolie1 726 €
- Priemyselná výroba na Slovensku1 904 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Priemyselná výroba, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ TRIKOT
Podľa Registra právnických osôb koná za TRIKOT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník TRIKOT
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Milan Maťaš100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Milan Maťašod 30. 12. 2022 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TRIKOT
Za rok 2025 má TRIKOT v závierke tržby 284 140 €, o 14,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +10 111 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 645 325 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 816 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát TRIKOT
Najvyššie tržby: rok 2020, 645 325 €. Najnižšie: rok 2016, 133 499 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 284 140 € |
| 2024 | 247 867 € |
| 2023 | 220 614 € |
| 2022 | 237 807 € |
| 2021 | 211 809 € |
| 2020 | 645 325 € |
| 2019 | 164 521 € |
| 2018 | 168 370 € |
| 2017 | 142 197 € |
| 2016 | 133 499 € |
| 2015 | 166 327 € |
| 2014 | 152 457 € |
| 2013 | 146 085 € |
| 2012 | 142 838 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 2 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 23 488 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 10 111 € |
| 2024 | −13 749 € |
| 2023 | 4 673 € |
| 2022 | 2 055 € |
| 2021 | 5 203 € |
| 2020 | 1 011 € |
| 2019 | 138 € |
| 2018 | 5 619 € |
| 2017 | 5 646 € |
| 2016 | −6 993 € |
| 2015 | 2 826 € |
| 2014 | 3 324 € |
| 2013 | 1 598 € |
| 2012 | 2 026 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TRIKOT
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,6 %, medián odvetvia +3,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TRIKOT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +3,6 % | +3,5 % |
| 2024 | −5,5 % | +2,6 % |
| 2023 | +2,1 % | +1,6 % |
| 2022 | +0,9 % | +1,6 % |
| 2021 | +2,5 % | +1,0 % |
| 2020 | +0,2 % | +1,2 % |
| 2019 | +0,1 % | +1,0 % |
| 2018 | +3,3 % | +0,6 % |
| 2017 | +4,0 % | +1,4 % |
| 2016 | −5,2 % | +2,0 % |
| 2015 | +1,7 % | +1,3 % |
| 2014 | +2,2 % | — |
| 2013 | +1,1 % | — |
| 2012 | +1,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 9 z 13 rokov, najviac v roku 2020 (+292,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +14,6 % |
| 2024 | +12,4 % |
| 2023 | −7,2 % |
| 2022 | +12,3 % |
| 2021 | −67,2 % |
| 2020 | +292,2 % |
| 2019 | −2,3 % |
| 2018 | +18,4 % |
| 2017 | +6,5 % |
| 2016 | −19,7 % |
| 2015 | +9,1 % |
| 2014 | +4,4 % |
| 2013 | +2,3 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TRIKOT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 144 858 €, vlastné imanie 38 070 € a záväzky 106 788 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 144 858 € | 38 070 € | 106 788 € |
| 2024 | 157 296 € | 27 959 € | 129 337 € |
| 2023 | 129 313 € | 41 708 € | 87 605 € |
| 2022 | 133 035 € | 37 035 € | 96 000 € |
| 2021 | 130 008 € | 34 979 € | 95 029 € |
| 2020 | 147 542 € | 29 776 € | 117 766 € |
| 2019 | 77 493 € | 28 764 € | 48 729 € |
| 2018 | 72 018 € | 28 626 € | 43 392 € |
| 2017 | 54 357 € | 23 007 € | 31 350 € |
| 2016 | 47 208 € | 17 361 € | 29 847 € |
| 2015 | 68 015 € | 24 354 € | 43 661 € |
| 2014 | 88 591 € | 21 528 € | 67 063 € |
| 2013 | 65 763 € | 18 204 € | 47 559 € |
| 2012 | 64 736 € | 16 607 € | 48 129 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TRIKOT (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 284 140 € | 10 111 € | 144 858 € | 38 070 € | 106 788 € | 168 471 € | +3,6 % |
| 2024 | 247 867 € | −13 749 € | 157 296 € | 27 959 € | 129 337 € | 176 477 € | −5,5 % |
| 2023 | 220 614 € | 4 673 € | 129 313 € | 41 708 € | 87 605 € | 163 721 € | +2,1 % |
| 2022 | 237 807 € | 2 055 € | 133 035 € | 37 035 € | 96 000 € | 156 263 € | +0,9 % |
| 2021 | 211 809 € | 5 203 € | 130 008 € | 34 979 € | 95 029 € | 128 754 € | +2,5 % |
| 2020 | 645 325 € | 1 011 € | 147 542 € | 29 776 € | 117 766 € | 123 235 € | +0,2 % |
| 2019 | 164 521 € | 138 € | 77 493 € | 28 764 € | 48 729 € | 101 387 € | +0,1 % |
| 2018 | 168 370 € | 5 619 € | 72 018 € | 28 626 € | 43 392 € | 101 772 € | +3,3 % |
| 2017 | 142 197 € | 5 646 € | 54 357 € | 23 007 € | 31 350 € | 75 129 € | +4,0 % |
| 2016 | 133 499 € | −6 993 € | 47 208 € | 17 361 € | 29 847 € | 76 093 € | −5,2 % |
| 2015 | 166 327 € | 2 826 € | 68 015 € | 24 354 € | 43 661 € | 86 727 € | +1,7 % |
| 2014 | 152 457 € | 3 324 € | 88 591 € | 21 528 € | 67 063 € | 75 993 € | +2,2 % |
| 2013 | 146 085 € | 1 598 € | 65 763 € | 18 204 € | 47 559 € | 64 612 € | +1,1 % |
| 2012 | 142 838 € | 2 026 € | 64 736 € | 16 607 € | 48 129 € | 62 598 € | +1,4 % |
Riziko: zaplatí TRIKOT?
TRIKOT a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom TRIKOT z roku 2021.
História firmy TRIKOT
Dátum vzniku TRIKOT je 17. 12. 2008, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/22915/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022730908
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 142 838 € · majetok 64 736 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice. Firma vznikla 17. 12. 2008.
- Nový spoločník: Milan MaťašSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 284 140 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TRIKOT
- textilná výroba
- odevná výroba
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
TRIKOT v odvetví výroba odevov
TRIKOT je v registri v odvetví Výroba odevov (SK NACE 14), činnosť výroba vrchného ošatenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 41 364 € (1 164 závierok), TRIKOT má 284 140 €, čo je 6,9-násobok mediánu. V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 54 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TRIKOT 1. z 15.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 177 €, polovica do 41 364 €, tri štvrtiny do 147 048 €; 10 % firiem má viac než 582 454 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 500 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 177 € |
| medián | 41 364 € |
| horný kvartil | 147 048 € |
| 10 % firiem má viac než | 582 454 € |
| TRIKOT | 284 140 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TRIKOT
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TRIKOT s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TRIKOT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 284 140 € | 41 364 € |
| 2024 | 247 867 € | 41 594 € |
| 2023 | 220 614 € | 37 887 € |
| 2022 | 237 807 € | 35 114 € |
| 2021 | 211 809 € | 33 542 € |
| 2020 | 645 325 € | 31 390 € |
| 2019 | 164 521 € | 35 100 € |
| 2018 | 168 370 € | 33 703 € |
| 2017 | 142 197 € | 37 102 € |
| 2016 | 133 499 € | 45 974 € |
| 2015 | 166 327 € | 48 456 € |
| 2014 | 152 457 € | — |
| 2013 | 146 085 € | — |
| 2012 | 142 838 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| TRIKOT | 284 140 € |
|---|---|
| medián okresu Košice - okolie | 17 613 € |
| medián kraja | 36 489 € |
| medián Slovenska | 41 364 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- RUTEX TRADE, s.r.o.Drietoma · tržby 629 674 € (2025)
- YADO s.r.o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 627 954 € (2018)
- VERONIKA MODA, s.r.o.Skalité · tržby 626 015 € (2025)
- ROSE For ROSE, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 617 864 € (2025)
- TRUDIČ SK s.r.o.Bardejov · tržby 617 775 € (2025)
- JG MODA, s.r.o.Záhradné · tržby 616 885 € (2025)
- Forty Six, s.r.o.Podlužany · tržby 611 937 € (2025)
- ASAP-OP, s.r.o.Šenkvice · tržby 610 512 € (2025)
- PJ Shop Services & Trade, s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 607 022 € (2020)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TRIKOT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TRIKOT: Ruskov
TRIKOT sídli na adrese Ruskov 70, 044 19 Ruskov, okres Košice - okolie. V obci Ruskov je 236 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 219.
Ruskov: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›
TRIKOT: IČO, sídlo a základné údaje
TRIKOT s.r.o. (IČO 44502788) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ruskov, okres Košice - okolie. Dátum vzniku je 17. 12. 2008, na trhu je 17 rokov a štatutárom je Milan Maťaš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 284 140 € a výsledok hospodárenia +10 111 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba vrchného ošatenia (SK NACE 1421) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 17. 12. 2008 |
| Obec | Ruskov |
| Okres | Okres Košice - okolie |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 816 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba odevov (SK NACE 14) TRIKOT s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 284 140 €, typická firma odvetvia 41 364 €, čo je 6,9-násobok mediánu (medián z 1 164 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice - okolie ›Výroba odevov: tržby a mzdy ›Výroba odevov v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice - okolie ›
Sieť prepojení firmy TRIKOT
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TRIKOT
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TRIKOT
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 5 900 €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 199 tis. €
- Končiace zmluvy22zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 100 €
- Výhry konkurentov44firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 000 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Ruskovtypický nepokrytý dopyt 49 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava452 zmlúv za 3 roky · 4 054 496 € · naposledy 24. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.34 zmlúv za 3 roky · 32 832 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR a Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika33 zmlúv za 3 roky · 36 108 972 € · naposledy 14. 10. 2026 Všetkých 128 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Ruskov
Group car s. r. o.KIN-NOV s.r.o.MT Stavbid s.r.oPV Solarsys, s.r.o.AGRO PARTS s.r.o.Všetky firmy v obci Ruskov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 14.13) v okrese Košice - okolie
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.