VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

STESO Slovakia k. s. v likvidácii

Bratislava - Staré Mesto

3 117 €tržby 2012−1 853 €strata 2012

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 14. 1. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

3 117 €tržby 2012
−1 853 €strata 2012
  1. 12 : tržby 3 117 €, výsledok hospodárenia -1 853 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 173 €
  3. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 052 €
  4. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -6 740 €
  5. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -16 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

STESO Slovakia k. s. v likvidácii (IČO 44500025), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 28. 11. 2008 do 14. 1. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2012.

Prejsť na časť profilu 10

Štatutár STESO Slovakia k. s.

Podľa Registra právnických osôb koná za STESO Slovakia k. s. 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok STESO Slovakia k. s.

Za rok 2012 má STESO Slovakia k. s. v závierke tržby 3 117 €, a výsledok hospodárenia −1 853 €.

Tržby 20123 117 €
Výsledok hospodárenia 2012−1 853 €strata
Vlastné imanie 2016−10 tis. €
Záväzky 201610 tis. €
Zisková marža 2012−59,4 %výsledok k tržbám
Súčet výsledkov za 5 rokov−12 tis. €2012 až 2016

Výkaz ziskov a strát STESO Slovakia k. s.

Súvaha STESO Slovakia k. s.

Všetky čísla zo závierok STESO Slovakia k. s. (5 rokov)
Čísla zo závierok STESO Slovakia k. s. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2016—−16 €—−10 375 €10 375 €——
2015—−6 740 €144 €−10 317 €10 461 €——
2014—−1 052 €10 609 €−3 577 €14 186 €——
2013—−2 173 €10 700 €−2 526 €13 226 €−2 089 €—
20123 117 €−1 853 €11 907 €−353 €12 260 €−1 651 €−59,4 %

Riziko: zaplatí STESO Slovakia k. s.?

Peniaze od štátu: STESO Slovakia k. s.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy STESO Slovakia k. s.

Dátum vzniku STESO Slovakia k. s. je 28. 11. 2008. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiKomanditná spoločnosť · Sr/760/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 3 117 € · majetok 11 907 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 5.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

STESO Slovakia k. s. v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

STESO Slovakia k. s. je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 3 614 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je STESO Slovakia k. s. 1 771. z 1 901.

V odvetví v okrese Bratislava I3 614aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb STESO Slovakia k. s., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Bratislava I ›

Sídlo STESO Slovakia k. s.: Bratislava - Staré Mesto

STESO Slovakia k. s. sídli na adrese Panenská 18, 811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 461. Na tej istej adrese je zapísaných 65 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 628aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 461aktívnych
V tom istom odvetví3 614okres Bratislava I
Na tej istej adrese65aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

STESO Slovakia k. s.: IČO, sídlo a základné údaje

STESO Slovakia k. s. v likvidácii (IČO 44500025) je komanditná spoločnosť so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 28. 11. 2008, zánik je v registri zapísaný ku dňu 14. 1. 2017, po 8 rokoch. Za rok 2012 sú v závierke tržby 3 117 € a výsledok hospodárenia −1 853 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaKomanditná spoločnosť
OdvetvieSK NACE 68310
Vznik28. 11. 2008
Zánik14. 1. 2017
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy STESO Slovakia k. s.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu STESO Slovakia k. s.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu STESO Slovakia k. s.

  • Tendre124súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
  • Končiace zmluvy24zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 17 tis. €
  • Výhry konkurentov539firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

CLC advokátska kancelária s.r.o.CLC Správcovia v. o. s.Invest Club, a.s.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Bratislava I

CBRE s.r.o.JTRE a.s.INVEST 30 - Kubániho dvory Zvolen a.s.DANUBE SHIPPING, s.r.o.LIVING PARK PRO a.s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk