PAMAL APS, s. r. o.
Nové Mesto nad Váhom
16 977 €tržby 2015 ▼ 70 %−605 €strata 2015zaniknutá 21. 10. 2015
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 21. 10. 2015. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 94 969 €, výsledok hospodárenia 4 185 €
- 13 : tržby 49 625 €, výsledok hospodárenia -8 981 €
- 14 : tržby 56 134 €, výsledok hospodárenia -1 098 €
- 15 : tržby 16 977 €, výsledok hospodárenia -605 €
PAMAL APS, s. r. o. (IČO 44489536), sídlo Nové Mesto nad Váhom, je v registri zapísaná od 1. 12. 2008 do 21. 10. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci PAMAL APS
osobné náklady v roku 2013 boli 6 000 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2013 | — | 6 000 € | 4 302 € |
| 2012 | — | 13 727 € | 12 074 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 72 % 4 302 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 1 476 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci PAMAL APS
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok PAMAL APS
Za rok 2015 má PAMAL APS v závierke tržby 16 977 €, o 69,8 % menej než v roku 2014, a výsledok hospodárenia −605 €. Závierky máme za 4 roky (2012 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2012: 94 969 €.
Výkaz ziskov a strát PAMAL APS
Najvyššie tržby: rok 2012, 94 969 €. Najnižšie: rok 2015, 16 977 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | 16 977 € |
| 2014 | 56 134 € |
| 2013 | 49 625 € |
| 2012 | 94 969 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −6 499 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | −605 € |
| 2014 | −1 098 € |
| 2013 | −8 981 € |
| 2012 | 4 185 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PAMAL APS
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −3,6 %, medián odvetvia +3,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PAMAL APS |
|---|---|
| 2015 | −3,6 % |
| 2014 | −2,0 % |
| 2013 | −18,1 % |
| 2012 | +4,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2014 (+13,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2015 | −69,8 % |
| 2014 | +13,1 % |
| 2013 | −47,7 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PAMAL APS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 3 303 €, vlastné imanie −5 319 € a záväzky 8 622 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 3 303 € | −5 319 € | 8 622 € |
| 2014 | 15 285 € | −4 714 € | 19 999 € |
| 2013 | 12 960 € | −3 616 € | 16 576 € |
| 2012 | 33 390 € | 5 366 € | 28 024 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PAMAL APS (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 16 977 € | −605 € | 3 303 € | −5 319 € | 8 622 € | 2 197 € | −3,6 % |
| 2014 | 56 134 € | −1 098 € | 15 285 € | −4 714 € | 19 999 € | 7 292 € | −2,0 % |
| 2013 | 49 625 € | −8 981 € | 12 960 € | −3 616 € | 16 576 € | 253 € | −18,1 % |
| 2012 | 94 969 € | 4 185 € | 33 390 € | 5 366 € | 28 024 € | 21 877 € | +4,4 % |
Riziko: zaplatí PAMAL APS?
Peniaze od štátu: PAMAL APS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PAMAL APS
Dátum vzniku PAMAL APS je 1. 12. 2008. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/20906/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 94 969 € · majetok 33 390 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 4, posledné tržby 16 977 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
PAMAL APS v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
PAMAL APS je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 141 683 € (3 503 závierok), PAMAL APS má 16 977 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Nové Mesto nad Váhom je v tomto odvetví 620 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PAMAL APS 134. z 148.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 29 740 €, polovica do 141 683 €, tri štvrtiny do 582 573 €; 10 % firiem má viac než 1 882 655 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 8 843 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 29 740 € |
| medián | 141 683 € |
| horný kvartil | 582 573 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 882 655 € |
| PAMAL APS | 16 977 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| PAMAL APS | 16 977 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Mesto nad Váhom | 116 153 € |
| medián kraja | 183 305 € |
| medián Slovenska | 141 683 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MMG plus, a. s.Nemšová · tržby 39 000 € (2025)
- JSS, s.r.o.Poprad · tržby 38 970 € (2023)
- APISKOVO, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 38 951 € (2025)
- Edin-Slovak s.r.o.Zavar · tržby 38 943 € (2025)
- DANI Company s. r. o.Stupava · tržby 38 941 € (2020)
- Cs-kov, s.r.o.Pataš · tržby 38 880 € (2025)
- EURO MONTÁŽE, s.r.o.Košice - mestská časť Šebastovce · tržby 38 865 € (2025)
- SotexSk s.r.o.Stráža · tržby 38 840 € (2025)
- Bemi s.r.o.Podbrezová · tržby 38 837 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PAMAL APS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PAMAL APS: Nové Mesto nad Váhom
PAMAL APS sídli na adrese Hollého 8/1915, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. V obci Nové Mesto nad Váhom je 3 814 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 790.
Nové Mesto nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Mesto nad Váhom ›Adresár firiem v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
PAMAL APS: IČO, sídlo a základné údaje
PAMAL APS, s. r. o. (IČO 44489536) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. Dátum vzniku je 1. 12. 2008, zánik je v registri zapísaný ku dňu 21. 10. 2015, po 6 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 16 977 € a výsledok hospodárenia −605 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 25610 |
| Vznik | 1. 12. 2008 |
| Zánik | 21. 10. 2015 |
| Obec | Nové Mesto nad Váhom |
| Okres | Okres Nové Mesto nad Váhom |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy PAMAL APS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PAMAL APS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PAMAL APS
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 17 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
- Končiace zmluvy78zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
- Výhry konkurentov62firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Nové Mesto nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 387 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou86 zmlúv za 3 roky · 454 074 € · naposledy 8. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.21 zmlúv za 3 roky · 24 282 € · naposledy 26. 8. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.14 zmlúv za 3 roky · 206 760 € · naposledy 27. 7. 2026 Všetkých 109 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nové Mesto nad Váhom
Vertiv Slovakia, a. s.ZF Active Safety Slovakia s.r.o.MAGNA SLOVTECA, s.r.o.Bidfood Slovakia s. r. o.Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s.Všetky firmy v obci Nové Mesto nad Váhom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.61) v okrese Nové Mesto nad Váhom
R.W.S, s. r. o.K.B.F. group s.r.o.CHIRAGAL, s.r.o.M-TECH Slovakia, s. r. o.EMIGROUPE s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.