Mitana Med s. r. o.
Nové Mesto nad Váhom · Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
193 605 €tržby 2025 ▲ 8 %+4 439 €zisk 2025aktívna 17 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 56 619 €, výsledok hospodárenia 3 662 €
- 14 : tržby 61 668 €, výsledok hospodárenia 7 079 €
- 15 : tržby 64 357 €, výsledok hospodárenia 8 347 €
- 16 : tržby 74 214 €, výsledok hospodárenia 12 727 €
- 17 : tržby 77 021 €, výsledok hospodárenia 11 681 €
- 18 : tržby 78 949 €, výsledok hospodárenia 13 985 €
- 19 : tržby 97 455 €, výsledok hospodárenia 22 731 €
- 20 : tržby 103 756 €, výsledok hospodárenia 19 476 €
- 21 : tržby 117 454 €, výsledok hospodárenia 19 292 €
- 22 : tržby 134 134 €, výsledok hospodárenia 23 690 €
- 23 : tržby 157 595 €, výsledok hospodárenia 17 252 €
- 24 : tržby 179 344 €, výsledok hospodárenia 27 075 €
- 25 : tržby 193 605 €, výsledok hospodárenia 4 439 €
Mitana Med s. r. o. (IČO 44489226) mala v roku 2025 tržby 193 605 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Mitana Med
V roku 2025 mala Mitana Med priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 141 565 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 141 565 € | — |
| 2024 | — | 105 657 € | — |
| 2023 | — | 97 802 € | — |
| 2022 | — | 83 414 € | — |
| 2021 | — | 67 486 € | — |
| 2020 | — | 54 001 € | — |
| 2019 | — | 46 535 € | — |
| 2018 | — | 44 640 € | — |
| 2017 | — | 41 494 € | — |
| 2013 | — | 28 575 € | 20 339 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konateľ Mitana Med
Podľa Registra právnických osôb koná za Mitana Med 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.
Spoločník Mitana Med
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- MUDr. Ján Mitana100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| MUDr. Ján Mitanaod 26. 2. 2010 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Mitana Med
Za rok 2025 má Mitana Med v závierke tržby 193 605 €, o 8,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 439 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 193 605 €.
Výkaz ziskov a strát Mitana Med
Najvyššie tržby: rok 2025, 193 605 €. Najnižšie: rok 2013, 56 619 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 193 605 € |
| 2024 | 179 344 € |
| 2023 | 157 595 € |
| 2022 | 134 134 € |
| 2021 | 117 454 € |
| 2020 | 103 756 € |
| 2019 | 97 455 € |
| 2018 | 78 949 € |
| 2017 | 77 021 € |
| 2016 | 74 214 € |
| 2015 | 64 357 € |
| 2014 | 61 668 € |
| 2013 | 56 619 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 0 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 191 436 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 4 439 € |
| 2024 | 27 075 € |
| 2023 | 17 252 € |
| 2022 | 23 690 € |
| 2021 | 19 292 € |
| 2020 | 19 476 € |
| 2019 | 22 731 € |
| 2018 | 13 985 € |
| 2017 | 11 681 € |
| 2016 | 12 727 € |
| 2015 | 8 347 € |
| 2014 | 7 079 € |
| 2013 | 3 662 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Mitana Med
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,3 %, medián odvetvia +15,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Mitana Med | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +2,3 % | +15,6 % |
| 2024 | +15,1 % | +16,0 % |
| 2023 | +10,9 % | +17,2 % |
| 2022 | +17,7 % | +16,1 % |
| 2021 | +16,4 % | +15,7 % |
| 2020 | +18,8 % | +14,2 % |
| 2019 | +23,3 % | +13,5 % |
| 2018 | +17,7 % | +11,4 % |
| 2017 | +15,2 % | +10,2 % |
| 2016 | +17,1 % | +10,9 % |
| 2015 | +13,0 % | +9,9 % |
| 2014 | +11,5 % | — |
| 2013 | +6,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 12 z 12 rokov, najviac v roku 2019 (+23,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +8,0 % |
| 2024 | +13,8 % |
| 2023 | +17,5 % |
| 2022 | +14,2 % |
| 2021 | +13,2 % |
| 2020 | +6,5 % |
| 2019 | +23,4 % |
| 2018 | +2,5 % |
| 2017 | +3,8 % |
| 2016 | +15,3 % |
| 2015 | +4,4 % |
| 2014 | +8,9 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Mitana Med
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 157 951 €, vlastné imanie 95 034 € a záväzky 62 917 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 157 951 € | 95 034 € | 62 917 € |
| 2024 | 156 887 € | 101 348 € | 55 539 € |
| 2023 | 142 228 € | 95 025 € | 47 203 € |
| 2022 | 150 029 € | 99 279 € | 50 750 € |
| 2021 | 107 280 € | 86 342 € | 20 938 € |
| 2020 | 95 896 € | 82 035 € | 13 861 € |
| 2019 | 78 864 € | 67 740 € | 11 124 € |
| 2018 | 63 633 € | 53 009 € | 10 624 € |
| 2017 | 49 900 € | 41 524 € | 8 376 € |
| 2016 | 44 275 € | 29 843 € | 14 432 € |
| 2015 | 35 335 € | 18 529 € | 16 806 € |
| 2014 | 25 544 € | 15 182 € | 10 362 € |
| 2013 | 22 352 € | 11 104 € | 11 068 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Mitana Med (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 193 605 € | 4 439 € | 157 951 € | 95 034 € | 62 917 € | 161 753 € | +2,3 % |
| 2024 | 179 344 € | 27 075 € | 156 887 € | 101 348 € | 55 539 € | 155 739 € | +15,1 % |
| 2023 | 157 595 € | 17 252 € | 142 228 € | 95 025 € | 47 203 € | 133 390 € | +10,9 % |
| 2022 | 134 134 € | 23 690 € | 150 029 € | 99 279 € | 50 750 € | 112 596 € | +17,7 % |
| 2021 | 117 454 € | 19 292 € | 107 280 € | 86 342 € | 20 938 € | 93 274 € | +16,4 % |
| 2020 | 103 756 € | 19 476 € | 95 896 € | 82 035 € | 13 861 € | 80 341 € | +18,8 % |
| 2019 | 97 455 € | 22 731 € | 78 864 € | 67 740 € | 11 124 € | 77 009 € | +23,3 % |
| 2018 | 78 949 € | 13 985 € | 63 633 € | 53 009 € | 10 624 € | 64 182 € | +17,7 % |
| 2017 | 77 021 € | 11 681 € | 49 900 € | 41 524 € | 8 376 € | 58 205 € | +15,2 % |
| 2016 | 74 214 € | 12 727 € | 44 275 € | 29 843 € | 14 432 € | 60 804 € | +17,1 % |
| 2015 | 64 357 € | 8 347 € | 35 335 € | 18 529 € | 16 806 € | 53 147 € | +13,0 % |
| 2014 | 61 668 € | 7 079 € | 25 544 € | 15 182 € | 10 362 € | 50 397 € | +11,5 % |
| 2013 | 56 619 € | 3 662 € | 22 352 € | 11 104 € | 11 068 € | 43 693 € | +6,5 % |
Riziko: zaplatí Mitana Med?
Mitana Med a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 38 zmlúv s dodávateľom Mitana Med v objeme 2 738 € z rokov 2011 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s.: 2 738 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2011, 0 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 2 | 0 € |
| 2025 | 3 | 0 € |
| 2024 | 4 | 0 € |
| 2023 | 2 | 0 € |
| 2022 | 4 | 0 € |
| 2021 | 1 | 0 € |
| 2020 | 3 | 0 € |
| 2019 | 2 | 0 € |
| 2018 | 3 | 0 € |
| 2017 | 2 | 0 € |
| 2015 | 4 | 0 € |
| 2014 | 1 | 0 € |
| 2013 | 3 | 0 € |
| 2012 | 2 | 0 € |
| 2011 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Mitana Med
Dátum vzniku Mitana Med je 9. 12. 2008, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/21041/R
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 9. 12. 2008.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 56 619 € · majetok 22 352 €
- Nový spoločník: MUDr. Ján MitanaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 193 605 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Mitana Med
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulantnej zdravotnej starostlivosti ambulancie v zdravotníckom povolaní lekár v študijnom odbore všeobecné lekárstvo a v špecializačných odboroch všeobecné lekárstvo ako všeobecný lekár pre dospelých
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.
Mitana Med v odvetví zdravotníctvo
Mitana Med je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti všeobecnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 628 € (6 331 závierok), Mitana Med má 193 605 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Nové Mesto nad Váhom je v tomto odvetví 90 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Mitana Med 30. z 60.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 116 271 €, polovica do 182 628 €, tri štvrtiny do 285 205 €; 10 % firiem má viac než 569 843 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 62 380 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 116 271 € |
| medián | 182 628 € |
| horný kvartil | 285 205 € |
| 10 % firiem má viac než | 569 843 € |
| Mitana Med | 193 605 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Mitana Med
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Mitana Med s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Mitana Med | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 193 605 € | 182 628 € |
| 2024 | 179 344 € | 175 599 € |
| 2023 | 157 595 € | 163 176 € |
| 2022 | 134 134 € | 137 725 € |
| 2021 | 117 454 € | 124 862 € |
| 2020 | 103 756 € | 106 843 € |
| 2019 | 97 455 € | 104 587 € |
| 2018 | 78 949 € | 91 376 € |
| 2017 | 77 021 € | 83 388 € |
| 2016 | 74 214 € | 80 657 € |
| 2015 | 64 357 € | 74 516 € |
| 2014 | 61 668 € | — |
| 2013 | 56 619 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Mitana Med | 193 605 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Mesto nad Váhom | 193 063 € |
| medián kraja | 190 439 € |
| medián Slovenska | 182 628 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KARDIOMED RM s.r.o.Žilina · tržby 482 751 € (2025)
- BEKY - MED, s.r.o.Prešov · tržby 481 587 € (2025)
- BPH Invest, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 480 856 € (2025)
- MEDIRESC, s.r.o.Štúrovo · tržby 480 227 € (2025)
- STOMAKODENT s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 480 006 € (2025)
- MiMed, s. r. o.Skalité · tržby 479 960 € (2025)
- Coufal Clinic s.r.o.Trenčín · tržby 479 261 € (2025)
- Pľúcna ambulancia Hrebenár, s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 478 259 € (2025)
- FF DENT, s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 476 825 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Mitana Med, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
Sídlo Mitana Med: Nové Mesto nad Váhom
Mitana Med sídli na adrese Samuela Jurkoviča 901/6, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. V obci Nové Mesto nad Váhom je 3 790 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 704.
Nové Mesto nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Mesto nad Váhom ›Adresár firiem v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
Mitana Med: IČO, sídlo a základné údaje
Mitana Med s. r. o. (IČO 44489226) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. Dátum vzniku je 9. 12. 2008, na trhu je 17 rokov a štatutárom je MUDr. Ján Mitana. Za rok 2025 sú v závierke tržby 193 605 € a výsledok hospodárenia +4 439 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 9. 12. 2008 |
| Obec | Nové Mesto nad Váhom |
| Okres | Okres Nové Mesto nad Váhom |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) Mitana Med s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 193 605 €, typická firma odvetvia 182 628 € (medián z 6 331 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nové Mesto nad Váhom ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
Sieť prepojení firmy Mitana Med
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Mitana Med
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Mitana Med
- Tendre36súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 460 tis. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
- Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
- Výhry konkurentov182firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Nové Mesto nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 345 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.15 293 zmlúv za 3 roky · 50 831 € · naposledy 31. 8. 2026Fakultná nemocnica Trenčín174 zmlúv za 3 roky · · naposledy 30. 6. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou127 zmlúv za 3 roky · 827 317 € · naposledy 20. 9. 2026 Všetkých 327 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nové Mesto nad Váhom
Vertiv Slovakia, a. s.ZF Active Safety Slovakia s.r.o.MAGNA SLOVTECA, s.r.o.Bidfood Slovakia s. r. o.Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s.Všetky firmy v obci Nové Mesto nad Váhom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.21) v okrese Nové Mesto nad Váhom
Techsafe s. r. o.Caduceus, s. r. o.MUDr. Viera Munková, s.r.o.SURGE s.r.o.KVIETOK s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.