VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MANEX CAR, s. r. o.

Záhradné · Oprava a údržba motorových vozidiel

109 941 €tržby 2025 ▲ 20 %−15 020 €strata 2025

aktívna 17 rokov4 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

109 941 €tržby 2025 ▲ 20 %
−15 020 €strata 2025
  1. 12 : tržby 106 634 €, výsledok hospodárenia -1 558 €
  2. 13 : tržby 131 363 €, výsledok hospodárenia 1 143 €
  3. 14 : tržby 84 305 €, výsledok hospodárenia -2 871 €
  4. 15 : tržby 84 856 €, výsledok hospodárenia -5 439 €
  5. 16 : tržby 88 840 €, výsledok hospodárenia 3 897 €
  6. 17 : tržby 108 652 €, výsledok hospodárenia 4 285 €
  7. 18 : tržby 96 278 €, výsledok hospodárenia 555 €
  8. 19 : tržby 80 327 €, výsledok hospodárenia -9 108 €
  9. 20 : tržby 78 740 €, výsledok hospodárenia -7 560 €
  10. 21 : tržby 74 517 €, výsledok hospodárenia -3 749 €
  11. 22 : tržby 92 307 €, výsledok hospodárenia 1 050 €
  12. 23 : tržby 96 982 €, výsledok hospodárenia 8 001 €
  13. 24 : tržby 91 577 €, výsledok hospodárenia -5 210 €
  14. 25 : tržby 109 941 €, výsledok hospodárenia -15 020 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MANEX CAR, s. r. o. (IČO 44487479) mala v roku 2025 tržby 109 941 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MANEX CAR

V roku 2025 mala MANEX CAR priemerne 4 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 45 916 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 702 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Prešov bola v roku 2025 1 435 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konatelia MANEX CAR

Podľa Registra právnických osôb konajú za MANEX CAR 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločníci MANEX CAR

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch MANEX CAR
Podiely spoločníkov na vkladoch MANEX CAR Hedviga Kovaľová 40,0 %, Peter Kožuško 40,0 %, Jozef Oravec 20,0 %. Spolu 7 500 €. Hedviga Kovaľová: 3 000 €, 40,0 %Peter Kožuško: 3 000 €, 40,0 %Jozef Oravec: 1 500 €, 20,0 %40,0 % najväčší podiel
  • Hedviga Kovaľová40,0 %
  • Peter Kožuško40,0 %
  • Jozef Oravec20,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Hedviga Kovaľováod 11. 12. 2009 3 000 €40,0 %
Peter Kožuškood 11. 12. 2009 3 000 €40,0 %
Jozef Oravecod 11. 12. 2009 1 500 €20,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MANEX CAR

Za rok 2025 má MANEX CAR v závierke tržby 109 941 €, o 20,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −15 020 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2013: 131 363 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025110 tis. €▲ +20,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−15 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202536 tis. €
Vlastné imanie 2025−19 tis. €
Záväzky 202555 tis. €154,2 % majetku
Pridaná hodnota 202534 tis. €
Zisková marža 2025−13,7 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−32 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát MANEX CAR

Súvaha MANEX CAR

Všetky čísla zo závierok MANEX CAR (14 rokov)
Čísla zo závierok MANEX CAR po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025109 941 €−15 020 €35 792 €−19 387 €55 179 €33 518 €−13,7 %
202491 577 €−5 210 €38 249 €−4 367 €42 616 €28 076 €−5,7 %
202396 982 €8 001 €38 925 €843 €38 082 €33 918 €+8,2 %
202292 307 €1 050 €30 131 €−7 158 €37 289 €34 273 €+1,1 %
202174 517 €−3 749 €31 028 €−8 210 €39 238 €22 441 €−5,0 %
202078 740 €−7 560 €18 911 €−4 461 €23 372 €24 065 €−9,6 %
201980 327 €−9 108 €19 114 €3 099 €16 015 €25 272 €−11,3 %
201896 278 €555 €27 698 €12 207 €15 491 €38 221 €+0,6 %
2017108 652 €4 285 €28 374 €11 652 €16 722 €35 390 €+3,9 %
201688 840 €3 897 €21 680 €7 367 €14 313 €28 108 €+4,4 %
201584 856 €−5 439 €21 161 €3 470 €17 691 €17 634 €−6,4 %
201484 305 €−2 871 €20 679 €8 909 €11 770 €18 554 €−3,4 %
2013131 363 €1 143 €23 585 €11 781 €11 804 €23 631 €+0,9 %
2012106 634 €−1 558 €25 851 €10 638 €15 213 €23 137 €−1,5 %

Riziko: zaplatí MANEX CAR?

MANEX CAR a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom MANEX CAR z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202016. 5. 2020

História firmy MANEX CAR

Dátum vzniku MANEX CAR je 19. 11. 2008, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/20886/P
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022714529
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 106 634 € · majetok 25 851 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov. Firma vznikla 19. 11. 2008.
  5. Nový spoločník: Jozef OravecSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový spoločník: Peter KožuškoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 109 941 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MANEX CAR

  • reklamné a marketingové služby
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • diagnostika a oprava cestných motorových vozidiel
  • prenájom hnuteľných vecí
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

MANEX CAR v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť

MANEX CAR je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba motorových vozidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 62 035 € (4 093 závierok), MANEX CAR má 109 941 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 407 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MANEX CAR 82. z 164.

V odvetví v okrese Prešov407aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 093Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MANEX CAR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Prešov ›

Sídlo MANEX CAR: Záhradné

MANEX CAR sídli na adrese Hlavná 210/17, 082 16 Záhradné, okres Prešov. V obci Záhradné je 145 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 241. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Záhradné145aktívnych
Subjektov v okrese Prešov29 241aktívnych
V tom istom odvetví407okres Prešov
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Záhradné: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›

MANEX CAR: IČO, sídlo a základné údaje

MANEX CAR, s. r. o. (IČO 44487479) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Záhradné, okres Prešov. Dátum vzniku je 19. 11. 2008, na trhu je 17 rokov a štatutármi sú Hedviga Kovaľová a Peter Kožuško. Za rok 2025 sú v závierke tržby 109 941 € a výsledok hospodárenia −15 020 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531)
Základné imanie7 500 €
Vznik19. 11. 2008
ObecZáhradné
OkresOkres Prešov
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95) MANEX CAR, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 109 941 €, typická firma odvetvia 62 035 € (medián z 4 093 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť: tržby a mzdy ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›

Sieť prepojení firmy MANEX CAR

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MANEX CAR

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MANEX CAR

  • Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2,1 mil. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 140 tis. €
  • Končiace zmluvy50zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 22 tis. €
  • Výhry konkurentov45firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 600 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Záhradnétypický nepokrytý dopyt 85 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ANTIK ART s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Záhradné

DAFTOUR s.r.o.SORRYWECAN s. r. o.JG MODA, s.r.o.KM Heating s. r. o.TMT service s. r. o.Všetky firmy v obci Záhradné ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 45.20) v okrese Prešov

Trans HU s.r.o.SERGIO s. r. o.SPEDOX,s.r.o.Doprava a mechanizácia, a.s. PrešovTROLIGA BUS, spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk