Anna Franeková
Rimavská Sobota
zaniknutá 1. 12. 2016
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 1. 12. 2016. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 19. 9. 2026
Tržby a zisk
Anna Franeková: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 4 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Anna Franeková (IČO 44432666), sídlo Rimavská Sobota, je v registri zapísaný od 15. 10. 2008 do 1. 12. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 19. 9. 2026).
Anna Franeková: IČO, sídlo a základné údaje
Anna Franeková (IČO 44432666) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Rimavská Sobota, okres Rimavská Sobota. Dátum vzniku je 15. 10. 2008. V registri je zapísaný zánik ku dňu 1. 12. 2016.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›Financie a závierky Anna Franeková
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Tendre pre Anna FranekováNÁSKOK
Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.
16,4 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Riziko: zaplatí Anna Franeková?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Anna Franeková z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Anna Franeková a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Anna Franeková z roku 2013.
Granty a dotácie pre Anna FranekováNÁSKOK
Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.
577,2 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok
Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026
História Anna Franeková
Dátum vzniku Anna Franeková je 15. 10. 2008.
- Začiatok podnikania101 · 650-13328
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota. Firma vznikla 15. 10. 2008.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Anna Franeková v odvetví veľkoobchod
Anna Franeková je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). V okrese Rimavská Sobota je v tomto odvetví 346 aktívnych subjektov.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Rimavská Sobota ›
Končiace zmluvy v odbore firmy Anna FranekováNÁSKOK
Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.
260,0 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026
Miesto podnikania: Rimavská Sobota
Anna Franeková má miesto podnikania v obci Rimavská Sobota, okres Rimavská Sobota. V obci Rimavská Sobota je 3 163 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 001.
Rimavská Sobota: obyvatelia a dáta ›Okres Rimavská Sobota ›Adresár firiem v okrese Rimavská Sobota ›
Údaje z registra
| Právna forma | fyzická osoba, podnikateľ |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 46900 |
| Vznik | 15. 10. 2008 |
| Zánik | 1. 12. 2016 |
| Obec | Rimavská Sobota |
| Okres | Okres Rimavská Sobota |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Diery na trhu v okrese firmy Anna FranekováNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Anna FranekováNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.
395,7 mil. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Sieť prepojení firmy Anna FranekováNÁSKOK
Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.