STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze
Majerovce
74 369 €tržby 2023 ▼ 67 %−15 942 €strata 2023zaniknutá 7. 11. 2025
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 7. 11. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 23. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 51 025 €, výsledok hospodárenia 4 565 €
- 14 : tržby 88 219 €, výsledok hospodárenia 2 629 €
- 15 : tržby 44 565 €, výsledok hospodárenia 2 364 €
- 16 : tržby 117 174 €, výsledok hospodárenia 5 295 €
- 17 : tržby 215 439 €, výsledok hospodárenia 6 292 €
- 18 : tržby 314 480 €, výsledok hospodárenia 13 881 €
- 19 : tržby 156 546 €, výsledok hospodárenia 11 244 €
- 20 : tržby 260 764 €, výsledok hospodárenia 15 092 €
- 21 : tržby 201 353 €, výsledok hospodárenia 9 716 €
- 22 : tržby 226 555 €, výsledok hospodárenia 750 €
- 23 : tržby 74 369 €, výsledok hospodárenia -15 942 €
STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze (IČO 44423616), sídlo Majerovce, je v registri zapísaná od 9. 10. 2008 do 7. 11. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 23. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 10
Zamestnanci STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze
osobné náklady v roku 2023 boli 36 573 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2023 | — | 36 573 € | 25 281 € |
| 2022 | — | 71 633 € | 52 879 € |
| 2021 | — | 67 660 € | 50 296 € |
| 2020 | — | 72 346 € | 53 903 € |
| 2019 | — | 57 625 € | 42 975 € |
| 2018 | — | 45 722 € | 34 447 € |
| 2017 | — | 42 231 € | 32 634 € |
| 2016 | — | 33 151 € | 25 988 € |
| 2015 | — | 23 027 € | 18 075 € |
| 2014 | — | 17 028 € | 12 728 € |
| 2013 | — | 16 390 € | 12 250 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2023
- Mzdy 69 % 25 281 €
- Odvody zamestnávateľa 29 % 10 580 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2023 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Spoločník STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze
Za rok 2023 má STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze v závierke tržby 74 369 €, o 67,2 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia −15 942 €. Závierky máme za 11 rokov (2013 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2018: 314 480 €.
Výkaz ziskov a strát STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze
Najvyššie tržby: rok 2018, 314 480 €. Najnižšie: rok 2015, 44 565 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2023 | 74 369 € |
| 2022 | 226 555 € |
| 2021 | 201 353 € |
| 2020 | 260 764 € |
| 2019 | 156 546 € |
| 2018 | 314 480 € |
| 2017 | 215 439 € |
| 2016 | 117 174 € |
| 2015 | 44 565 € |
| 2014 | 88 219 € |
| 2013 | 51 025 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 10 rokoch, strata v 1 roku z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: 55 886 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | −15 942 € |
| 2022 | 750 € |
| 2021 | 9 716 € |
| 2020 | 15 092 € |
| 2019 | 11 244 € |
| 2018 | 13 881 € |
| 2017 | 6 292 € |
| 2016 | 5 295 € |
| 2015 | 2 364 € |
| 2014 | 2 629 € |
| 2013 | 4 565 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −21,4 %, medián odvetvia +1,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | −21,4 % | +1,5 % |
| 2022 | +0,3 % | +1,5 % |
| 2021 | +4,8 % | +1,2 % |
| 2020 | +5,8 % | +1,1 % |
| 2019 | +7,2 % | +0,7 % |
| 2018 | +4,4 % | +0,8 % |
| 2017 | +2,9 % | +1,7 % |
| 2016 | +4,5 % | +1,9 % |
| 2015 | +5,3 % | +2,3 % |
| 2014 | +3,0 % | — |
| 2013 | +8,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 10 rokov, najviac v roku 2016 (+162,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2023 | −67,2 % |
| 2022 | +12,5 % |
| 2021 | −22,8 % |
| 2020 | +66,6 % |
| 2019 | −50,2 % |
| 2018 | +46,0 % |
| 2017 | +83,9 % |
| 2016 | +162,9 % |
| 2015 | −49,5 % |
| 2014 | +72,9 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 257 082 €, vlastné imanie 109 816 € a záväzky 147 266 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 257 082 € | 109 816 € | 147 266 € |
| 2022 | 364 743 € | 125 758 € | 238 610 € |
| 2021 | 356 665 € | 125 008 € | 231 346 € |
| 2020 | 331 017 € | 115 291 € | 215 439 € |
| 2019 | 235 693 € | 100 199 € | 135 198 € |
| 2018 | 173 492 € | 88 955 € | 84 352 € |
| 2017 | 152 606 € | 75 074 € | 77 289 € |
| 2016 | 139 310 € | 68 783 € | 70 354 € |
| 2015 | 120 806 € | 63 487 € | 48 364 € |
| 2014 | 104 559 € | 61 124 € | 43 326 € |
| 2013 | 79 882 € | 58 495 € | 21 257 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 74 369 € | −15 942 € | 257 082 € | 109 816 € | 147 266 € | 23 050 € | −21,4 % |
| 2022 | 226 555 € | 750 € | 364 743 € | 125 758 € | 238 610 € | 114 794 € | +0,3 % |
| 2021 | 201 353 € | 9 716 € | 356 665 € | 125 008 € | 231 346 € | 86 407 € | +4,8 % |
| 2020 | 260 764 € | 15 092 € | 331 017 € | 115 291 € | 215 439 € | 91 337 € | +5,8 % |
| 2019 | 156 546 € | 11 244 € | 235 693 € | 100 199 € | 135 198 € | 89 108 € | +7,2 % |
| 2018 | 314 480 € | 13 881 € | 173 492 € | 88 955 € | 84 352 € | 69 693 € | +4,4 % |
| 2017 | 215 439 € | 6 292 € | 152 606 € | 75 074 € | 77 289 € | 58 800 € | +2,9 % |
| 2016 | 117 174 € | 5 295 € | 139 310 € | 68 783 € | 70 354 € | 39 579 € | +4,5 % |
| 2015 | 44 565 € | 2 364 € | 120 806 € | 63 487 € | 48 364 € | 25 218 € | +5,3 % |
| 2014 | 88 219 € | 2 629 € | 104 559 € | 61 124 € | 43 326 € | 22 614 € | +3,0 % |
| 2013 | 51 025 € | 4 565 € | 79 882 € | 58 495 € | 21 257 € | 27 586 € | +8,9 % |
Riziko: zaplatí STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze?
STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 11 zmlúv s dodávateľom STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze v objeme 24 376 € z rokov 2017 až 2023. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou: 24 376 € v 11 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2022, 15 818 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2023 | 1 | 8 558 € |
| 2022 | 2 | 15 818 € |
| 2021 | 2 | 0 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
| 2018 | 4 | 0 € |
| 2017 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze
Dátum vzniku STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze je 9. 10. 2008. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/20735/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 51 025 € · majetok 79 882 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou. Firma vznikla 9. 10. 2008.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023Závierok máme 11, posledné tržby 74 369 €.
- Nový zápis v registri: RK Správca, k. s.Správca konkurznej podstaty
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze v odvetví pozemná doprava
STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49). Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 100 417 € (6 981 závierok), STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze má 74 369 €, čo je 74 % mediánu. V okrese Vranov nad Topľou je v tomto odvetví 157 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze 35. z 59.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 796 €, polovica do 100 417 €, tri štvrtiny do 433 153 €; 10 % firiem má viac než 1 523 837 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 118 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 796 € |
| medián | 100 417 € |
| horný kvartil | 433 153 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 523 837 € |
| STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze | 74 369 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 22. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | 74 369 € | 100 417 € |
| 2022 | 226 555 € | 99 124 € |
| 2021 | 201 353 € | 93 018 € |
| 2020 | 260 764 € | 87 114 € |
| 2019 | 156 546 € | 101 232 € |
| 2018 | 314 480 € | 105 098 € |
| 2017 | 215 439 € | 106 069 € |
| 2016 | 117 174 € | 111 808 € |
| 2015 | 44 565 € | 113 038 € |
| 2014 | 88 219 € | — |
| 2013 | 51 025 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze | 74 369 € |
|---|---|
| medián okresu Vranov nad Topľou | 126 962 € |
| medián kraja | 89 616 € |
| medián Slovenska | 100 417 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- CMT Services s.r.o.Prievidza · tržby 180 878 € (2025)
- ELTE - TRANS s. r. o.Lovčica-Trubín · tržby 180 829 € (2025)
- MITOV s. r. o.Snina · tržby 180 625 € (2025)
- Nagy Juraj Autodoprava s.r.o.Pribeta · tržby 180 061 € (2025)
- E. L. Service, s.r.o.Kolárovo · tržby 180 038 € (2024)
- JOKER TRANS s.r.o.Prievidza · tržby 179 608 € (2025)
- Hora Trade s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 179 596 € (2024)
- MiKoZ s.r.o.Vráble · tržby 179 525 € (2025)
- Stroh Expres s.r.o.Hlohovec · tržby 179 325 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze: Majerovce
STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze sídli na adrese Majerovce 123, 094 09 Majerovce, okres Vranov nad Topľou. V obci Majerovce je 69 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 038.
Majerovce: obyvatelia a dáta ›Okres Vranov nad Topľou ›Adresár firiem v okrese Vranov nad Topľou ›
STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze: IČO, sídlo a základné údaje
STAVIER TRADE, s. r. o. v konkurze (IČO 44423616) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Majerovce, okres Vranov nad Topľou. Dátum vzniku je 9. 10. 2008, zánik je v registri zapísaný ku dňu 7. 11. 2025, po 17 rokoch. Za rok 2023 sú v závierke tržby 74 369 € a výsledok hospodárenia −15 942 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 49410 |
| Vznik | 9. 10. 2008 |
| Zánik | 7. 11. 2025 |
| Obec | Majerovce |
| Okres | Okres Vranov nad Topľou |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
BUKÓZA HOLDING, a.s. v konkurzeTIMOB Tel s.r.o. v konkurzeALKONA spol. s r.o. v konkurzeEMILI TRANS, s. r. o. v konkurzeOKNA RADEK, s.r.o. v konkurze
Najväčšie firmy v obci Majerovce
Welding Pipe Industry s. r. o.RELAX MK s.r.o.LM trade-spol s.r.o.STAVIER, s.r.o. v likvidáciiZatkat s. r. o.Všetky firmy v obci Majerovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Vranov nad Topľou
STD DONIVO a.s.ŠPD Bystré s.r.o.Domir, s.r.o.BHG Logistika spol. s r.o.MBLINE s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.