UNICOM INVEST, a. s.
Poprad
7 580 €tržby 2017 ▲ 4 %+3 790 €zisk 2017zaniknutá 26. 7. 2025
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 26. 7. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 28. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 9 239 €
- 16 : tržby 7 315 €, výsledok hospodárenia 2 392 €
- 17 : tržby 7 580 €, výsledok hospodárenia 3 790 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 1 122 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -17 361 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
UNICOM INVEST, a. s. (IČO 44406568), sídlo Poprad, je v registri zapísaná od 10. 10. 2008 do 26. 7. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 28. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci UNICOM INVEST
osobné náklady v roku 2019 boli 17 361 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2019 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 10. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci UNICOM INVEST
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok UNICOM INVEST
Za rok 2017 má UNICOM INVEST v závierke tržby 7 580 €, o 3,6 % viac než v roku 2016, a výsledok hospodárenia +3 790 €. Závierky máme za 11 rokov (2012 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2017: 7 580 €.
Výkaz ziskov a strát UNICOM INVEST
Najvyššie tržby: rok 2017, 7 580 €. Najnižšie: rok 2016, 7 315 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | 7 580 € |
| 2016 | 7 315 € |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 2 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: −1 298 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | −17 361 € |
| 2018 | 1 122 € |
| 2017 | 3 790 € |
| 2016 | 2 392 € |
| 2015 | 9 239 € |
| 2014 | −480 € |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- UNICOM INVEST
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +50,0 %, medián odvetvia +5,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | UNICOM INVEST | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | +4,2 % |
| 2021 | — | +4,7 % |
| 2020 | — | +4,0 % |
| 2019 | — | +3,7 % |
| 2018 | — | +4,3 % |
| 2017 | +50,0 % | +5,7 % |
| 2016 | +32,7 % | +5,6 % |
| 2015 | — | +4,9 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha UNICOM INVEST
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 341 218 €, vlastné imanie 193 893 € a záväzky 147 325 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 341 218 € | 193 893 € | 147 325 € |
| 2021 | 341 281 € | 193 893 € | 147 388 € |
| 2020 | 341 281 € | 193 893 € | 147 388 € |
| 2019 | 341 281 € | 193 893 € | 147 388 € |
| 2018 | 341 281 € | 211 254 € | 130 027 € |
| 2017 | 310 439 € | 210 132 € | 100 307 € |
| 2016 | 259 816 € | 206 342 € | 53 474 € |
| 2015 | 212 879 € | 203 951 € | 8 928 € |
| 2014 | 119 381 € | 108 732 € | 10 649 € |
| 2013 | 119 381 € | 109 212 € | 10 169 € |
| 2012 | 119 381 € | 109 212 € | 10 169 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok UNICOM INVEST (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | 0 € | 341 218 € | 193 893 € | 147 325 € | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 341 281 € | 193 893 € | 147 388 € | — | — |
| 2020 | — | 0 € | 341 281 € | 193 893 € | 147 388 € | — | — |
| 2019 | — | −17 361 € | 341 281 € | 193 893 € | 147 388 € | — | — |
| 2018 | — | 1 122 € | 341 281 € | 211 254 € | 130 027 € | — | — |
| 2017 | 7 580 € | 3 790 € | 310 439 € | 210 132 € | 100 307 € | 6 630 € | +50,0 % |
| 2016 | 7 315 € | 2 392 € | 259 816 € | 206 342 € | 53 474 € | 6 917 € | +32,7 % |
| 2015 | — | 9 239 € | 212 879 € | 203 951 € | 8 928 € | 964 € | — |
| 2014 | — | −480 € | 119 381 € | 108 732 € | 10 649 € | — | — |
| 2013 | — | — | 119 381 € | 109 212 € | 10 169 € | — | — |
| 2012 | — | — | 119 381 € | 109 212 € | 10 169 € | — | — |
Riziko: zaplatí UNICOM INVEST?
Peniaze od štátu: UNICOM INVEST
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy UNICOM INVEST
Dátum vzniku UNICOM INVEST je 10. 10. 2008. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/10383/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 119 381 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 11.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
UNICOM INVEST v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
UNICOM INVEST je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70). Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 36 064 € (9 406 závierok), UNICOM INVEST má 7 580 €, čo je 21 % mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 483 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je UNICOM INVEST 175. z 209.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 11 803 €, polovica do 36 064 €, tri štvrtiny do 106 266 €; 10 % firiem má viac než 368 763 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 11 803 € |
| medián | 36 064 € |
| horný kvartil | 106 266 € |
| 10 % firiem má viac než | 368 763 € |
| UNICOM INVEST | 7 580 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- UNICOM INVEST
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby UNICOM INVEST s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | UNICOM INVEST | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | 40 572 € |
| 2021 | — | 38 034 € |
| 2020 | — | 36 000 € |
| 2019 | — | 38 637 € |
| 2018 | — | 37 016 € |
| 2017 | 7 580 € | 36 064 € |
| 2016 | 7 315 € | 34 199 € |
| 2015 | — | 33 447 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2017.
Čísla v tabuľke
| UNICOM INVEST | 7 580 € |
|---|---|
| medián okresu Poprad | 46 390 € |
| medián kraja | 28 987 € |
| medián Slovenska | 36 064 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Ozon clinic s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 16 862 € (2025)
- Tongaat s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 16 854 € (2019)
- HJN s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 16 851 € (2025)
- De-balance s. r. o.Nitra · tržby 16 841 € (2025)
- BRISK Consulting, s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 16 817 € (2025)
- Orbis Management s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 16 811 € (2025)
- mayerson management s.r.o.Nové Zámky · tržby 16 804 € (2025)
- Campina Holding k.s.Nové Zámky · tržby 16 802 € (2025)
- LUSK - IN, s. r. o.Stará Turá · tržby 16 800 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb UNICOM INVEST, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo UNICOM INVEST: Poprad
UNICOM INVEST sídli na adrese Karpatská 3256/15, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 473 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 232. Na tej istej adrese je zapísaných 52 aktívnych subjektov.
Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›
UNICOM INVEST: IČO, sídlo a základné údaje
UNICOM INVEST, a. s. (IČO 44406568) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 10. 10. 2008, zánik je v registri zapísaný ku dňu 26. 7. 2025, po 16 rokoch. Za rok 2017 sú v závierke tržby 7 580 € a výsledok hospodárenia +3 790 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Akciová spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 70220 |
| Vznik | 10. 10. 2008 |
| Zánik | 26. 7. 2025 |
| Obec | Poprad |
| Okres | Okres Poprad |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy UNICOM INVEST
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu UNICOM INVEST
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu UNICOM INVEST
- Tendre33súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Popradtypický nepokrytý dopyt 695 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 6 101 593 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR205 zmlúv za 3 roky · 9 061 938 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Poprad
PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Poprad
ARAMM, s. r. o.BMV Group, s.r.o.Naše Farmy, a. s.ENERGOCHEM KOGEN, s. r. o.KAYLA, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.