VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Baby Kingdom, s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Denná starostlivosť o deti

36 442 €tržby 2025 ▲ 235 %+13 971 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

36 442 €tržby 2025 ▲ 235 %
+13 971 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 36 474 €, výsledok hospodárenia 140 €
  2. 14 : tržby 33 027 €, výsledok hospodárenia 1 483 €
  3. 15 : tržby 37 071 €, výsledok hospodárenia 1 255 €
  4. 16 : tržby 37 041 €, výsledok hospodárenia 1 086 €
  5. 17 : tržby 35 453 €, výsledok hospodárenia 2 107 €
  6. 18 : tržby 47 401 €, výsledok hospodárenia 2 888 €
  7. 19 : tržby 1 300 €, výsledok hospodárenia 1 020 €
  8. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -38 €
  9. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -49 €
  10. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  11. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -30 €
  12. 24 : tržby 10 870 €, výsledok hospodárenia 3 993 €
  13. 25 : tržby 36 442 €, výsledok hospodárenia 13 971 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Baby Kingdom, s. r. o. (IČO 44403348) mala v roku 2025 tržby 36 442 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Baby Kingdom

V roku 2025 mala Baby Kingdom priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 2 253 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konateľ Baby Kingdom

Podľa Registra právnických osôb koná za Baby Kingdom 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločník Baby Kingdom

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Baby Kingdom
Podiely spoločníkov na vkladoch Baby Kingdom PhDr. Štefan Demovič 100,0 %. Spolu 5 000 €. PhDr. Štefan Demovič: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • PhDr. Štefan Demovič100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
PhDr. Štefan Demovičod 6. 12. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Baby Kingdom

Za rok 2025 má Baby Kingdom v závierke tržby 36 442 €, o 235,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +13 971 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 47 401 €.

Tržby 202536 tis. €▲ +235,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202514 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202523 tis. €
Vlastné imanie 202521 tis. €
Záväzky 20251 984 €8,8 % majetku
Pridaná hodnota 202518 tis. €
Zisková marža 2025+38,3 %medián odvetvia +4,4 %
Súčet výsledkov za 13 rokov28 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát Baby Kingdom

Súvaha Baby Kingdom

Všetky čísla zo závierok Baby Kingdom (13 rokov)
Čísla zo závierok Baby Kingdom po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202536 442 €13 971 €22 538 €20 554 €1 984 €17 849 €+38,3 %
202410 870 €3 993 €14 201 €10 575 €3 626 €5 127 €+36,7 %
2023—−30 €7 014 €6 582 €432 €——
2022—0 €13 059 €12 627 €432 €——
2021—−49 €13 059 €12 627 €432 €——
2020—−38 €13 079 €12 677 €402 €−39 €—
20191 300 €1 020 €15 618 €12 715 €2 903 €1 300 €+78,5 %
201847 401 €2 888 €18 527 €11 695 €6 832 €32 259 €+6,1 %
201735 453 €2 107 €11 959 €8 807 €3 152 €16 401 €+5,9 %
201637 041 €1 086 €10 819 €6 700 €4 119 €19 187 €+2,9 %
201537 071 €1 255 €11 675 €8 352 €3 323 €20 518 €+3,4 %
201433 027 €1 483 €9 431 €7 097 €2 334 €14 998 €+4,5 %
201336 474 €140 €14 791 €5 754 €9 037 €12 300 €+0,4 %

Riziko: zaplatí Baby Kingdom?

Peniaze od štátu: Baby Kingdom

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Baby Kingdom

Dátum vzniku Baby Kingdom je 24. 9. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/54542/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 36 474 € · majetok 14 791 €
  3. Nový štatutár: PhDr. Štefan DemovičKonateľ
  4. Nový spoločník: PhDr. Štefan DemovičSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 36 442 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Baby Kingdom

  • poskytovanie starostlivosti o deti s výnimkou činností spadajúcich pod zákon č. 195/1998 Z.z. o sociálnej pomoci v znení neskorších predpisov,
  • organizovanie voľného času detí v rozsahu voľnej živnosti,
  • prevádzkovanie jaslí,
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
  • oganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • reklamné a marketingové služby,
  • počítačové služby,
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Baby Kingdom v odvetví sociálna práca bez ubytovania

Baby Kingdom je v registri v odvetví Sociálna práca bez ubytovania (SK NACE 88), činnosť denná starostlivosť o deti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 20 097 € (811 závierok), Baby Kingdom má 36 442 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 239 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Baby Kingdom 25. z 62.

V odvetví v okrese Bratislava II239aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou811Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia20 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Baby Kingdom, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Bratislava II ›

Sídlo Baby Kingdom: Bratislava - Ružinov

Baby Kingdom sídli na adrese Zvolenská 23, 821 09 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 533aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 830aktívnych
V tom istom odvetví239okres Bratislava II
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Baby Kingdom: IČO, sídlo a základné údaje

Baby Kingdom, s. r. o. (IČO 44403348) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 24. 9. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je PhDr. Štefan Demovič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 36 442 € a výsledok hospodárenia +13 971 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieDenná starostlivosť o deti (SK NACE 8891)
Základné imanie5 000 €
Vznik24. 9. 2008
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví sociálna práca bez ubytovania (SK NACE 88) Baby Kingdom, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 36 442 €, typická firma odvetvia 20 097 € (medián z 811 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Sociálna práca bez ubytovania: tržby a mzdy ›Sociálna práca bez ubytovania v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy Baby Kingdom

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Baby Kingdom

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Baby Kingdom

  • Tendre36súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 460 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
  • Končiace zmluvy1 335zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov182firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

DKS, s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 88.91) v okrese Bratislava II

Monteda s. r. o.DETSKÉ CENTRUM, s. r. o.Vysehradna s. r. o.Fantastická škôlka s. r. o.Fantastické detské centrum, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk