VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Wahler Slowakei, s.r.o. v likvidácii

Šahy

0 €tržby 2017−480 €strata 2017

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 6. 12. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

0 €tržby 2017
−480 €strata 2017
  1. 12 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  3. 14 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -480 €
  4. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  5. 16 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -480 €
  6. 17 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -480 €
  7. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Wahler Slowakei, s.r.o. v likvidácii (IČO 44394926), sídlo Šahy, je v registri zapísaná od 23. 9. 2008 do 6. 12. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 3. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Wahler Slowakei, s.r.o.

osobné náklady v roku 2013 boli 0 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 16. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci Wahler Slowakei, s.r.o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Wahler Slowakei, s.r.o.

Za rok 2017 má Wahler Slowakei, s.r.o. v závierke tržby 0 €, a výsledok hospodárenia −480 €. Závierky máme za 7 rokov (2012 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2012: 0 €.

Tržby 20170 €
Výsledok hospodárenia 2017−480 €strata
Majetok (aktíva) 20185 000 €
Vlastné imanie 20183 080 €
Záväzky 20181 920 €38,4 % majetku
Súčet výsledkov za 7 rokov−1 920 €2012 až 2018

Výkaz ziskov a strát Wahler Slowakei, s.r.o.

Súvaha Wahler Slowakei, s.r.o.

Všetky čísla zo závierok Wahler Slowakei, s.r.o. (7 rokov)
Čísla zo závierok Wahler Slowakei, s.r.o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2018—0 €5 000 €3 080 €1 920 €——
20170 €−480 €5 000 €3 080 €1 920 €0 €—
20160 €−480 €5 000 €3 560 €1 440 €0 €—
2015—−480 €5 960 €5 000 €960 €——
20140 €−480 €5 000 €4 520 €480 €0 €—
2013—0 €5 000 €3 865 €1 135 €0 €—
20120 €0 €5 000 €3 865 €1 135 €0 €—

Riziko: zaplatí Wahler Slowakei, s.r.o.?

Peniaze od štátu: Wahler Slowakei, s.r.o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Wahler Slowakei, s.r.o.

Dátum vzniku Wahler Slowakei, s.r.o. je 23. 9. 2008. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/23114/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 0 € · majetok 5 000 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018Závierok máme 7.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Wahler Slowakei, s.r.o. v odvetví administratívne a kancelárske služby

Wahler Slowakei, s.r.o. je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). V okrese Levice je v tomto odvetví 779 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Levice779aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 989Slovensko, rok 2017
Medián tržieb odvetvia34 tis. €rok 2017
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Administratívne a podporné služby v okrese Levice ›

Sídlo Wahler Slowakei, s.r.o.: Šahy

Wahler Slowakei, s.r.o. sídli na adrese Bernecká 1823, 936 01 Šahy, okres Levice. V obci Šahy je 953 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 638. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Šahy953aktívnych
Subjektov v okrese Levice16 638aktívnych
V tom istom odvetví779okres Levice
Na tej istej adrese9aktívnych subjektov

Šahy: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›

Wahler Slowakei, s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje

Wahler Slowakei, s.r.o. v likvidácii (IČO 44394926) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šahy, okres Levice. Dátum vzniku je 23. 9. 2008, zánik je v registri zapísaný ku dňu 6. 12. 2022, po 14 rokoch. Za rok 2017 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia −480 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 82110
Vznik23. 9. 2008
Zánik6. 12. 2022
ObecŠahy
OkresOkres Levice
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Wahler Slowakei, s.r.o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Wahler Slowakei, s.r.o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Wahler Slowakei, s.r.o.

  • Tendre25súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 134 tis. €
  • Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy55zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
  • Výhry konkurentov100firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
  • Diery na trhu14odvetví chýba v meste Šahytypický nepokrytý dopyt 94 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Šahy

Hörnlein, k.s.FABO IMPEX s.r.o.FRAGICSLOV, s.r.o.KAP - CAR s.r.o.Hospitale, s.r.o.Všetky firmy v obci Šahy ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Levice

SLOGER, j.s.a.GoldSilver Solutions, s.r.o.SK Pharm, s. r. o.Orina s.r.o.Miden s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk