DEASTORI, s.r.o.
Nitrianske Hrnčiarovce · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
aktívna 18 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk
DEASTORI, s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
DEASTORI, s.r.o. (IČO 44380445), sídlo Nitrianske Hrnčiarovce, je v registri zapísaná od 13. 9. 2008 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ DEASTORI
Podľa Registra právnických osôb koná za DEASTORI 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník DEASTORI
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- DEA ENERGETICKÁ AGENTURA, spol. s r.o.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| DEA ENERGETICKÁ AGENTURA, spol. s r.o.od 13. 9. 2008 | 17 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok DEASTORI
Závierky máme za 6 rokov (2013 až 2018), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát DEASTORI
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −1 950 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2018 | −30 € |
| 2017 | −480 € |
| 2016 | −480 € |
| 2015 | −960 € |
| 2014 | 0 € |
| 2013 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DEASTORI
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2018 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie −7 042 € a záväzky 7 042 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2018 | 0 € | −7 042 € | 7 042 € |
| 2017 | 0 € | −7 012 € | 7 012 € |
| 2016 | 0 € | −6 532 € | 6 532 € |
| 2015 | 0 € | −6 052 € | 6 052 € |
| 2014 | 124 € | −5 092 € | 5 216 € |
| 2013 | 124 € | −5 092 € | 5 216 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DEASTORI (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | — | −30 € | 0 € | −7 042 € | 7 042 € | — | — |
| 2017 | — | −480 € | 0 € | −7 012 € | 7 012 € | — | — |
| 2016 | — | −480 € | 0 € | −6 532 € | 6 532 € | — | — |
| 2015 | — | −960 € | 0 € | −6 052 € | 6 052 € | — | — |
| 2014 | — | 0 € | 124 € | −5 092 € | 5 216 € | — | — |
| 2013 | — | 0 € | 124 € | −5 092 € | 5 216 € | — | — |
Riziko: zaplatí DEASTORI?
Peniaze od štátu: DEASTORI
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy DEASTORI
Dátum vzniku DEASTORI je 13. 9. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 3 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/23065/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 124 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti DEASTORI
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- počítačové služby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- prípravné práce k realizácii stavby
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- sprostredkovanie poskytovania úverov a/alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- finančný leasing
- informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- reklamné a marketingové služby
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
DEASTORI v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
DEASTORI je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. V okrese Nitra je v tomto odvetví 1 196 aktívnych subjektov.
Sídlo DEASTORI: Nitrianske Hrnčiarovce
DEASTORI sídli na adrese Pod pánskym lesom 830/10, 951 01 Nitrianske Hrnčiarovce, okres Nitra. V obci Nitrianske Hrnčiarovce je 457 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 263.
Nitrianske Hrnčiarovce: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
DEASTORI: IČO, sídlo a základné údaje
DEASTORI, s.r.o. (IČO 44380445) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitrianske Hrnčiarovce, okres Nitra. Dátum vzniku je 13. 9. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Ing. Libor Sekerka.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 17 000 € |
| Vznik | 13. 9. 2008 |
| Obec | Nitrianske Hrnčiarovce |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy DEASTORI
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu DEASTORI
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DEASTORI
- Tendre28súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 500 €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu5odvetví chýba v obci Nitrianske Hrnčiarovcetypický nepokrytý dopyt 107 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava619 zmlúv za 3 roky · 6 103 031 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 062 178 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 074 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nitrianske Hrnčiarovce
TBAW, s.r.o.MOLIX, SEIBER - CARGO, spol. s r.o.LEGAP, s.r.o.MOLIX SK, s.r.o.Všetky firmy v obci Nitrianske Hrnčiarovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Nitra
SE Bordnetze - Slovakia s.r.o.TL Trade, s.r.o.TRISOMYtest, s. r. o.GQsystems, a.s.Aristoteles s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.