VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Esthé Derm s.r.o.

Banská Bystrica · Činnosti špeciálnej lekárskej praxe

182 565 €tržby 2025 ▲ 9 %+42 576 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

182 565 €tržby 2025 ▲ 9 %
+42 576 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 57 716 €, výsledok hospodárenia 7 437 €
  2. 13 : tržby 62 393 €, výsledok hospodárenia 2 458 €
  3. 14 : tržby 78 005 €, výsledok hospodárenia 14 953 €
  4. 15 : tržby 88 591 €, výsledok hospodárenia 17 073 €
  5. 16 : tržby 89 971 €, výsledok hospodárenia 7 722 €
  6. 17 : tržby 117 382 €, výsledok hospodárenia 17 283 €
  7. 18 : tržby 112 885 €, výsledok hospodárenia -6 658 €
  8. 19 : tržby 146 549 €, výsledok hospodárenia 3 890 €
  9. 20 : tržby 126 050 €, výsledok hospodárenia 520 €
  10. 21 : tržby 157 635 €, výsledok hospodárenia 16 121 €
  11. 22 : tržby 173 142 €, výsledok hospodárenia 13 059 €
  12. 23 : tržby 222 520 €, výsledok hospodárenia 50 740 €
  13. 24 : tržby 168 056 €, výsledok hospodárenia 38 530 €
  14. 25 : tržby 182 565 €, výsledok hospodárenia 42 576 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Esthé Derm s.r.o. (IČO 44362722) mala v roku 2025 tržby 182 565 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Esthé Derm

V roku 2025 mala Esthé Derm priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 80 507 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konateľ Esthé Derm

Podľa Registra právnických osôb koná za Esthé Derm 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločníci Esthé Derm

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Esthé Derm
Podiely spoločníkov na vkladoch Esthé Derm MUDr. Ladislav Slobodník 50,0 %, MUDr. Marcela Slobodníková 50,0 %. Spolu 5 000 €. MUDr. Ladislav Slobodník: 2 500 €, 50,0 %MUDr. Marcela Slobodníková: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • MUDr. Ladislav Slobodník50,0 %
  • MUDr. Marcela Slobodníková50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MUDr. Ladislav Slobodníkod 27. 8. 2008 2 500 €50,0 %
MUDr. Marcela Slobodníkováod 27. 8. 2008 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Esthé Derm

Za rok 2025 má Esthé Derm v závierke tržby 182 565 €, o 8,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +42 576 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 222 520 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 12 316 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025183 tis. €▲ +8,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202543 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025131 tis. €
Vlastné imanie 202597 tis. €
Záväzky 202534 tis. €26,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025154 tis. €
Zisková marža 2025+23,3 %medián odvetvia +15,7 %
Súčet výsledkov za 14 rokov226 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov12 tis. €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Esthé Derm

Súvaha Esthé Derm

Všetky čísla zo závierok Esthé Derm (14 rokov)
Čísla zo závierok Esthé Derm po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025182 565 €42 576 €131 449 €97 211 €34 238 €153 500 €+23,3 %
2024168 056 €38 530 €114 087 €96 642 €17 445 €130 198 €+22,9 %
2023222 520 €50 740 €129 068 €87 329 €41 739 €181 561 €+22,8 %
2022173 142 €13 059 €123 613 €71 364 €52 249 €143 884 €+7,5 %
2021157 635 €16 121 €148 223 €58 307 €89 916 €130 709 €+10,2 %
2020126 050 €520 €84 995 €42 183 €42 812 €89 480 €+0,4 %
2019146 549 €3 890 €109 144 €41 665 €67 479 €93 477 €+2,7 %
2018112 885 €−6 658 €86 822 €37 775 €49 047 €57 240 €−5,9 %
2017117 382 €17 283 €60 661 €44 623 €16 038 €66 429 €+14,7 %
201689 971 €7 722 €54 884 €27 398 €27 486 €58 091 €+8,6 %
201588 591 €17 073 €39 396 €22 966 €16 430 €58 898 €+19,3 %
201478 005 €14 953 €51 646 €18 416 €33 230 €51 158 €+19,2 %
201362 393 €2 458 €56 094 €3 464 €52 630 €31 333 €+3,9 %
201257 716 €7 437 €19 665 €1 006 €18 659 €33 722 €+12,9 %

Riziko: zaplatí Esthé Derm?

Esthé Derm a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 41 zmlúv s dodávateľom Esthé Derm z rokov 2012 až 2026.

Zmluvy so štátom41Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20124. 1. 2012

História firmy Esthé Derm

Dátum vzniku Esthé Derm je 27. 8. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/15286/S
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 27. 8. 2008.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 57 716 € · majetok 19 665 €
  4. Nový spoločník: MUDr. Ladislav SlobodníkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 182 565 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Esthé Derm

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • prenájom nehnuteľnosti spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • prenájom hnuteľných vecí
  • reklamné a marketingové služby
  • administratívne služby
  • vedenie účtovníctva
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, ambulancie, s odborným zameraním dermatovenerológia

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Esthé Derm v odvetví zdravotníctvo

Esthé Derm je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti špeciálnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 668 € (6 337 závierok), Esthé Derm má 182 565 €, čo je 100 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 343 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Esthé Derm 94. z 180.

V odvetví v okrese Banská Bystrica343aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 337Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia183 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Esthé Derm, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo Esthé Derm: Banská Bystrica

Esthé Derm sídli na adrese Kukučínova 3379/20, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 494 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 823. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 494aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 823aktívnych
V tom istom odvetví343okres Banská Bystrica
Na tej istej adrese5aktívnych subjektov

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

Esthé Derm: IČO, sídlo a základné údaje

Esthé Derm s.r.o. (IČO 44362722) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 27. 8. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je MUDr. Marcela Slobodníková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 182 565 € a výsledok hospodárenia +42 576 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622)
Základné imanie5 000 €
Vznik27. 8. 2008
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Vyrubená daň z príjmov12 316 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) Esthé Derm s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 182 565 €, typická firma odvetvia 182 668 € (medián z 6 337 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy Esthé Derm

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Esthé Derm

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Esthé Derm

  • Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 356 tis. €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 385 tis. €
  • Končiace zmluvy44zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 600 €
  • Výhry konkurentov179firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

NEMOCENSKÁ BB, s.r.o.Nemocnica budúcnosti Martin, a.s.PD Velesia s. r. o.Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.

Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica

Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.22) v okrese Banská Bystrica

NOVAMED, spol. s r.o.ZDRAVOMAK s.r.o.Aesthetica s.r.o.NIKEL očná klinika, s.r.o.Shams, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk