PAKALÍA s.r.o.
Poprad
92 220 €tržby 2014 ▼ 75 %−3 626 €strata 2014zaniknutá 29. 3. 2024
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 29. 3. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 25 890 €
- 13 : tržby 370 500 €, výsledok hospodárenia 11 396 €
- 14 : tržby 92 220 €, výsledok hospodárenia -3 626 €
PAKALÍA s.r.o. (IČO 44359101), sídlo Poprad, je v registri zapísaná od 18. 9. 2008 do 29. 3. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci PAKALÍA
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok PAKALÍA
Za rok 2014 má PAKALÍA v závierke tržby 92 220 €, o 75,1 % menej než v roku 2013, a výsledok hospodárenia −3 626 €. Závierky máme za 3 roky (2012 až 2014), najvyššie tržby sú z roku 2013: 370 500 €.
Výkaz ziskov a strát PAKALÍA
Najvyššie tržby: rok 2013, 370 500 €. Najnižšie: rok 2014, 92 220 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2014 | 92 220 € |
| 2013 | 370 500 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 33 660 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2014 | −3 626 € |
| 2013 | 11 396 € |
| 2012 | 25 890 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PAKALÍA
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −3,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PAKALÍA |
|---|---|
| 2014 | −3,9 % |
| 2013 | +3,1 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PAKALÍA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2014 mala súvaha majetok 67 531 €, vlastné imanie 39 063 € a záväzky 28 468 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2014 | 67 531 € | 39 063 € | 28 468 € |
| 2013 | 88 781 € | 42 690 € | 46 091 € |
| 2012 | 77 220 € | 31 294 € | 45 926 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PAKALÍA (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 92 220 € | −3 626 € | 67 531 € | 39 063 € | 28 468 € | −573 € | −3,9 % |
| 2013 | 370 500 € | 11 396 € | 88 781 € | 42 690 € | 46 091 € | 17 824 € | +3,1 % |
| 2012 | — | 25 890 € | 77 220 € | 31 294 € | 45 926 € | — | — |
Riziko: zaplatí PAKALÍA?
Peniaze od štátu: PAKALÍA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PAKALÍA
Dátum vzniku PAKALÍA je 18. 9. 2008. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/20641/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 77 220 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014Závierok máme 3, posledné tržby 92 220 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
PAKALÍA v odvetví veľkoobchod
PAKALÍA je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). V okrese Poprad je v tomto odvetví 735 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PAKALÍA 148. z 258.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SAMIPEN, s. r. o.Nimnica · tržby 208 689 € (2025)
- ARWA, s.r.o.Bratislava - mestská časť Rusovce · tržby 208 650 € (2025)
- AXATEM Projekt s.r.o.Čierna Voda · tržby 208 610 € (2025)
- B-Pulse s.r.o.Žilina · tržby 208 571 € (2025)
- De-film s.r.o.Cabaj-Čápor · tržby 208 482 € (2025)
- SimDekor s.r.o.Tvrdošín · tržby 208 309 € (2025)
- ROSALEX, spol. s r.o.Bánovce nad Bebravou · tržby 208 309 € (2025)
- SYSCON, s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 208 252 € (2025)
- Poznáte z TV s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 208 157 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PAKALÍA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PAKALÍA: Poprad
PAKALÍA sídli na adrese Štúrova 132/10, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 419 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 098. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›
PAKALÍA: IČO, sídlo a základné údaje
PAKALÍA s.r.o. (IČO 44359101) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 18. 9. 2008, zánik je v registri zapísaný ku dňu 29. 3. 2024, po 15 rokoch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 92 220 € a výsledok hospodárenia −3 626 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 46900 |
| Vznik | 18. 9. 2008 |
| Zánik | 29. 3. 2024 |
| Obec | Poprad |
| Okres | Okres Poprad |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy PAKALÍA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PAKALÍA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PAKALÍA
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 33 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy612zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Popradtypický nepokrytý dopyt 695 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR695 zmlúv za 3 roky · 9 403 608 € · naposledy 6. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava507 zmlúv za 3 roky · 9 572 737 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.397 zmlúv za 3 roky · 2 214 775 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 2 522 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Poprad
PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Poprad
e-gaming Slovakia s.r.o.Hoval SK spol.s r.o.BODOS, s.r.o.SATJAM, s.r.o.Tatra Commerce, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.