SuperSpol, s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
19 127 424 €tržby 2013 ▲ 1 584 %+11 047 €zisk 2013aktívna 18 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 1 135 579 €, výsledok hospodárenia 10 465 €
- 13 : tržby 19 127 424 €, výsledok hospodárenia 11 047 €
SuperSpol, s. r. o. (IČO 44341695), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 26. 8. 2008 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 3. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ SuperSpol
Podľa Registra právnických osôb koná za SuperSpol 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Spoločník SuperSpol
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Roberto Esposito100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Roberto Espositood 18. 12. 2012 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok SuperSpol
Za rok 2013 má SuperSpol v závierke tržby 19 127 424 €, o 1 584,4 % viac než v roku 2012, a výsledok hospodárenia +11 047 €. Závierky máme za 2 roky (2012 až 2013), najvyššie tržby sú z roku 2013: 19 127 424 €.
Výkaz ziskov a strát SuperSpol
Najvyššie tržby: rok 2013, 19 127 424 €. Najnižšie: rok 2012, 1 135 579 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2013 | 19 127 424 € |
| 2012 | 1 135 579 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 21 512 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2013 | 11 047 € |
| 2012 | 10 465 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SuperSpol
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SuperSpol |
|---|---|
| 2013 | +0,1 % |
| 2012 | +0,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SuperSpol
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2013 mala súvaha majetok 4 967 841 €, vlastné imanie 24 517 € a záväzky 4 942 508 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2013 | 4 967 841 € | 24 517 € | 4 942 508 € |
| 2012 | 1 873 124 € | 13 468 € | 1 858 840 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SuperSpol (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 19 127 424 € | 11 047 € | 4 967 841 € | 24 517 € | 4 942 508 € | 2 599 € | +0,1 % |
| 2012 | 1 135 579 € | 10 465 € | 1 873 124 € | 13 468 € | 1 858 840 € | −37 811 € | +0,9 % |
Riziko: zaplatí SuperSpol?
Peniaze od štátu: SuperSpol
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SuperSpol
Dátum vzniku SuperSpol je 26. 8. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/54102/B
- Nový štatutár: Roberto EspositoKonateľ
- Nový spoločník: Roberto EspositoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 135 579 € · majetok 1 873 124 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2, posledné tržby 19 127 424 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SuperSpol
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- finančný leasing,
- reklamné a marketingové služby,
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
- obstarávanie služieb spojených so správou bytového/nebytového fondu,
- prenájom hnuteľných vecí,
- administratívne služby,
- vydavateľská činnosť,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
SuperSpol v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
SuperSpol je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 4 221 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SuperSpol 9. z 1 947.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Accenture, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 36 279 817 € (2025)
- 1. Deliace centrum, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 31 393 496 € (2025)
- STEFE SK, a. s.Banská Bystrica · tržby 28 411 719 € (2025)
- Gotion EMEA Holding s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 25 933 715 € (2025)
- Caris s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 24 295 439 € (2025)
- Západoslovenská energetika, a.s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 23 983 000 € (2025)
- BTG a. s.Čachtice · tržby 23 803 778 € (2025)
- ALSO Technology Slovakia s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 21 931 628 € (2025)
- Workcontrol s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 21 349 232 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SuperSpol, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›
Sídlo SuperSpol: Bratislava - Staré Mesto
SuperSpol sídli na adrese Hviezdoslavovo námestie 7, 811 02 Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 460. Na tej istej adrese je zapísaných 61 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
SuperSpol: IČO, sídlo a základné údaje
SuperSpol, s. r. o. (IČO 44341695) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 26. 8. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Roberto Esposito. Za rok 2013 sú v závierke tržby 19 127 424 € a výsledok hospodárenia +11 047 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 26. 8. 2008 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy SuperSpol
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SuperSpol
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SuperSpol
- Tendre31súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 000 €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 6 101 593 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR205 zmlúv za 3 roky · 9 061 938 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava I
Dell s.r.o.Development 5, s. r. o.Regional Card Processing Centre, s. r. o.Porpentina s.r.o.Workcontrol s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.