Abema, s.r.o.
Šamorín
23 219 €tržby 2014 ▼ 6 %−21 682 €strata 2014zaniknutá 7. 7. 2015
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 7. 7. 2015. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 33 360 €, výsledok hospodárenia -4 223 €
- 13 : tržby 24 615 €, výsledok hospodárenia -2 130 €
- 14 : tržby 23 219 €, výsledok hospodárenia -21 682 €
Abema, s.r.o. (IČO 44335474), sídlo Šamorín, je v registri zapísaná od 23. 8. 2008 do 7. 7. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 4. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci Abema
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Abema
Za rok 2014 má Abema v závierke tržby 23 219 €, o 5,7 % menej než v roku 2013, a výsledok hospodárenia −21 682 €. Závierky máme za 3 roky (2012 až 2014), najvyššie tržby sú z roku 2012: 33 360 €.
Výkaz ziskov a strát Abema
Najvyššie tržby: rok 2012, 33 360 €. Najnižšie: rok 2014, 23 219 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2014 | 23 219 € |
| 2013 | 24 615 € |
| 2012 | 33 360 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 3 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −28 035 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2014 | −21 682 € |
| 2013 | −2 130 € |
| 2012 | −4 223 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Abema
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −93,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Abema |
|---|---|
| 2014 | −93,4 % |
| 2013 | −8,7 % |
| 2012 | −12,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Abema
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2014 mala súvaha majetok 30 757 €, vlastné imanie 1 128 € a záväzky 29 629 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2014 | 30 757 € | 1 128 € | 29 629 € |
| 2013 | 30 796 € | 22 810 € | 7 986 € |
| 2012 | 33 850 € | 24 940 € | 8 910 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Abema (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 23 219 € | −21 682 € | 30 757 € | 1 128 € | 29 629 € | −4 119 € | −93,4 % |
| 2013 | 24 615 € | −2 130 € | 30 796 € | 22 810 € | 7 986 € | 212 € | −8,7 % |
| 2012 | 33 360 € | −4 223 € | 33 850 € | 24 940 € | 8 910 € | 13 € | −12,7 % |
Riziko: zaplatí Abema?
Peniaze od štátu: Abema
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Abema
Dátum vzniku Abema je 23. 8. 2008. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/22460/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 33 360 € · majetok 33 850 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014Závierok máme 3, posledné tržby 23 219 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Abema v odvetví pozemná doprava
Abema je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49). V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 710 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Abema 217. z 281.
Podobne veľké firmy v odvetví
- EMAKO group, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 51 558 € (2025)
- DESTO TRANS, s.r.o.Trnava · tržby 51 554 € (2025)
- JOŽAN s.r.o.Kračúnovce · tržby 51 552 € (2025)
- MaVo team s. r. o.Martin · tržby 51 539 € (2025)
- Hošala s. r. o.Žilina · tržby 51 498 € (2025)
- NABEL, s.r.o.Sereď · tržby 51 497 € (2025)
- T.A. Development s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 51 492 € (2025)
- JMD špedícia spol. s r.o.Ilava · tržby 51 470 € (2025)
- PG doprava s. r. o.Spišské Podhradie · tržby 51 432 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Abema, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Abema: Šamorín
Abema sídli na adrese Záhradnícka 22, 931 01 Šamorín, okres Dunajská Streda. V obci Šamorín je 2 731 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 020.
Šamorín: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
Abema: IČO, sídlo a základné údaje
Abema, s.r.o. (IČO 44335474) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šamorín, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 23. 8. 2008, zánik je v registri zapísaný ku dňu 7. 7. 2015, po 6 rokoch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 23 219 € a výsledok hospodárenia −21 682 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 49410 |
| Vznik | 23. 8. 2008 |
| Zánik | 7. 7. 2015 |
| Obec | Šamorín |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Abema
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Abema
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Abema
- Tendre40súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 278 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy88zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Šamoríntypický nepokrytý dopyt 2,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen362 zmlúv za 3 roky · 3 670 280 € · naposledy 30. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.297 zmlúv za 3 roky · 966 996 € · naposledy 18. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.144 zmlúv za 3 roky · 26 066 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 985 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Šamorín
MEVIS Slovakia, s.r.o.CARD CASINO s.r.o.CALEARO SLOVAKIA, spol. s r.o. v konkurzeBiometrix, s. r. o.X-BIONIC® SPHERE a.s.Všetky firmy v obci Šamorín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Dunajská Streda
KCS, s.r.o.LADOS SLOVAKIA, spol. s r.o.Dimako Slovakia s. r. o.ALBATROS, spol. s r.o.GROPO Slovakia, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.