VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

EU - INVESTMENT, s.r.o.

Sereď

19 450 €tržby 2016 ▲ 5 %+10 167 €zisk 2016

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 13. 10. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

19 450 €tržby 2016 ▲ 5 %
+10 167 €zisk 2016
  1. 12 : tržby 5 105 €, výsledok hospodárenia 362 €
  2. 13 : tržby 91 055 €, výsledok hospodárenia 13 514 €
  3. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 883 €
  4. 15 : tržby 18 500 €, výsledok hospodárenia -909 €
  5. 16 : tržby 19 450 €, výsledok hospodárenia 10 167 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

EU - INVESTMENT, s.r.o. (IČO 44323956), sídlo Sereď, je v registri zapísaná od 8. 8. 2008 do 13. 10. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci EU - INVESTMENT

osobné náklady v roku 2013 boli 1 022 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci EU - INVESTMENT

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok EU - INVESTMENT

Za rok 2016 má EU - INVESTMENT v závierke tržby 19 450 €, o 5,1 % viac než v roku 2015, a výsledok hospodárenia +10 167 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2013: 91 055 €.

Tržby 201619 tis. €▲ +5,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 201610 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 201658 tis. €
Vlastné imanie 201645 tis. €
Záväzky 201612 tis. €21,5 % majetku
Pridaná hodnota 201613 tis. €
Zisková marža 2016+52,3 %medián odvetvia +5,6 %
Súčet výsledkov za 5 rokov20 tis. €2012 až 2016

Výkaz ziskov a strát EU - INVESTMENT

Súvaha EU - INVESTMENT

Všetky čísla zo závierok EU - INVESTMENT (5 rokov)
Čísla zo závierok EU - INVESTMENT po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201619 450 €10 167 €57 761 €45 344 €12 417 €12 785 €+52,3 %
201518 500 €−909 €102 221 €35 176 €67 045 €2 011 €−4,9 %
2014—−2 883 €38 899 €36 086 €2 813 €−649 €—
201391 055 €13 514 €57 893 €38 969 €18 924 €18 485 €+14,8 %
20125 105 €362 €12 633 €12 455 €178 €464 €+7,1 %

Riziko: zaplatí EU - INVESTMENT?

Peniaze od štátu: EU - INVESTMENT

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy EU - INVESTMENT

Dátum vzniku EU - INVESTMENT je 8. 8. 2008. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/22402/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 5 105 € · majetok 12 633 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 5, posledné tržby 19 450 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

EU - INVESTMENT v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

EU - INVESTMENT je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70). Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 34 200 € (9 203 závierok), EU - INVESTMENT má 19 450 €, čo je 57 % mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 346 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EU - INVESTMENT 103. z 154.

V odvetví v okrese Galanta346aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 203Slovensko, rok 2016
Medián tržieb odvetvia34 tis. €rok 2016
Medián ziskovej marže+5,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EU - INVESTMENT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Galanta ›

Sídlo EU - INVESTMENT: Sereď

EU - INVESTMENT sídli na adrese Niklova 3663/4, 926 01 Sereď, okres Galanta. V obci Sereď je 2 541 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 152.

Subjektov v obci Sereď2 541aktívnych
Subjektov v okrese Galanta16 152aktívnych
V tom istom odvetví346okres Galanta

Sereď: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›

EU - INVESTMENT: IČO, sídlo a základné údaje

EU - INVESTMENT, s.r.o. (IČO 44323956) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sereď, okres Galanta. Dátum vzniku je 8. 8. 2008, zánik je v registri zapísaný ku dňu 13. 10. 2017, po 9 rokoch. Za rok 2016 sú v závierke tržby 19 450 € a výsledok hospodárenia +10 167 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 70220
Vznik8. 8. 2008
Zánik13. 10. 2017
ObecSereď
OkresOkres Galanta
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy EU - INVESTMENT

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu EU - INVESTMENT

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu EU - INVESTMENT

  • Tendre28súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 500 €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v meste Sereďtypický nepokrytý dopyt 222 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Sereď

BIC Slovakia s.r.o.Amazon Fulfillment Slovakia s. r. o.SLOVENSKÉ CUKROVARY, s.r.o.Woory Slovakia s.r.o.HUBERT J.E., s.r.o.Všetky firmy v obci Sereď ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Galanta

GOOD - LINE s.r.o.AF Import, s. r. o.CROW-TECH TOOLS SENarainy s. r. o.ff consulting, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk