Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii"
Bratislava - Petržalka
4 807 €tržby 2016+2 215 €zisk 2016zaniknutá 8. 4. 2022
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 8. 4. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 19. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 406 670 €, výsledok hospodárenia -83 681 €
- 13 : tržby 435 501 €, výsledok hospodárenia 15 358 €
- 14 : tržby 190 403 €, výsledok hospodárenia 7 222 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -17 318 €
- 16 : tržby 4 807 €, výsledok hospodárenia 2 215 €
Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii" (IČO 44318057), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 12. 8. 2008 do 8. 4. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 19. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii"
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii"
Za rok 2016 má Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii" v závierke tržby 4 807 €, a výsledok hospodárenia +2 215 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2013: 435 501 €.
Výkaz ziskov a strát Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii"
Najvyššie tržby: rok 2013, 435 501 €. Najnižšie: rok 2016, 4 807 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2016 | 4 807 € |
| 2015 | — |
| 2014 | 190 403 € |
| 2013 | 435 501 € |
| 2012 | 406 670 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 2 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −76 204 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | 2 215 € |
| 2015 | −17 318 € |
| 2014 | 7 222 € |
| 2013 | 15 358 € |
| 2012 | −83 681 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii"
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +46,1 %, medián odvetvia +4,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii" | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | +46,1 % | +4,3 % |
| 2015 | — | +4,0 % |
| 2014 | +3,8 % | — |
| 2013 | +3,5 % | — |
| 2012 | −20,6 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii"
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 48 032 €, vlastné imanie 834 € a záväzky 47 198 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 48 032 € | 834 € | 47 198 € |
| 2015 | 51 097 € | −1 381 € | 52 478 € |
| 2014 | 42 371 € | 15 937 € | 26 434 € |
| 2013 | 68 242 € | −648 148 € | 708 589 € |
| 2012 | 110 381 € | −663 506 € | 766 086 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii" (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 4 807 € | 2 215 € | 48 032 € | 834 € | 47 198 € | 3 555 € | +46,1 % |
| 2015 | — | −17 318 € | 51 097 € | −1 381 € | 52 478 € | −10 253 € | — |
| 2014 | 190 403 € | 7 222 € | 42 371 € | 15 937 € | 26 434 € | 42 252 € | +3,8 % |
| 2013 | 435 501 € | 15 358 € | 68 242 € | −648 148 € | 708 589 € | 34 658 € | +3,5 % |
| 2012 | 406 670 € | −83 681 € | 110 381 € | −663 506 € | 766 086 € | 91 € | −20,6 % |
Riziko: zaplatí Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii"?
Peniaze od štátu: Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii"
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii"
Dátum vzniku Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii" je 12. 8. 2008. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/53906/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 406 670 € · majetok 110 381 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 5, posledné tržby 4 807 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii" v odvetví administratívne a kancelárske služby
Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii" je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 31 967 € (10 070 závierok), Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii" má 4 807 €, čo je 15 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 3 587 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii" 1 401. z 1 574.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 044 €, polovica do 31 967 €, tri štvrtiny do 106 007 €; 10 % firiem má viac než 394 439 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 439 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 044 € |
| medián | 31 967 € |
| horný kvartil | 106 007 € |
| 10 % firiem má viac než | 394 439 € |
| Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii" | 4 807 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii"
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii" s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii" | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | 4 807 € | 31 967 € |
| 2015 | — | 31 304 € |
| 2014 | 190 403 € | — |
| 2013 | 435 501 € | — |
| 2012 | 406 670 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii" | 4 807 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 44 410 € |
| medián kraja | 35 547 € |
| medián Slovenska | 31 967 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KLIMAXCOOL s. r. o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 11 092 € (2025)
- HKS Real s. r. o.Banská Bystrica · tržby 11 092 € (2025)
- DACHSY s.r.o.Svätý Peter · tržby 11 077 € (2025)
- B.J. RAD s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 11 071 € (2025)
- Credita s. r. o.Vitanová · tržby 11 071 € (2025)
- B2M Slovakia, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 11 060 € (2025)
- Fintrio s. r. o.Košice - mestská časť Dargovských hrdinov · tržby 11 055 € (2025)
- Peakfluence s. r. o.Kanianka · tržby 11 040 € (2025)
- Bennet Publishing, s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 11 040 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii", posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii": Bratislava - Petržalka
Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii" sídli na adrese Kremnická 26, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 89 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii": IČO, sídlo a základné údaje
Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii" (IČO 44318057) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 12. 8. 2008, zánik je v registri zapísaný ku dňu 8. 4. 2022, po 13 rokoch. Za rok 2016 sú v závierke tržby 4 807 € a výsledok hospodárenia +2 215 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 82990 |
| Vznik | 12. 8. 2008 |
| Zánik | 8. 4. 2022 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii"
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii"
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Efect Slovakia s. r. o. "v likvidácii"
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 111 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 191 zmlúv za 3 roky · 4 701 342 € · naposledy 9. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 907 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava V
Vitachem Natural Solutions s. r. o.NORMEDICAL, s.r.o.Penta Hospitals International a. s.TOPgroup a.s.investivita s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.