MEDOS s.r.o. v konkurze
Dolné Dubové · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
1 680 €tržby 2022 ▼ 83 %+616 €zisk 2022v konkurze od 29. 9. 2026
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 8 946 €, výsledok hospodárenia 379 €
- 13 : tržby 5 667 €, výsledok hospodárenia 72 €
- 14 : tržby 40 836 €, výsledok hospodárenia 4 844 €
- 15 : tržby 2 013 159 €, výsledok hospodárenia 593 €
- 16 : tržby 1 519 301 €, výsledok hospodárenia 21 799 €
- 17 : tržby 445 292 €, výsledok hospodárenia 3 620 €
- 18 : tržby 22 131 €, výsledok hospodárenia -111 €
- 19 : tržby 10 080 €, výsledok hospodárenia -2 802 €
- 20 : tržby 10 080 €, výsledok hospodárenia -414 €
- 21 : tržby 10 080 €, výsledok hospodárenia -42 411 €
- 22 : tržby 1 680 €, výsledok hospodárenia 616 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -44 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
MEDOS s.r.o. v konkurze (IČO 44305664), sídlo Dolné Dubové, je v registri zapísaná od 24. 7. 2008 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 10. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ MEDOS s.r.o. v konkurze
Podľa Registra právnických osôb koná za MEDOS s.r.o. v konkurze 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločníci MEDOS s.r.o. v konkurze
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Alena Hájiková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Alena Hájikováod 15. 11. 2016 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MEDOS s.r.o. v konkurze
Za rok 2022 má MEDOS s.r.o. v konkurze v závierke tržby 1 680 €, o 83,3 % menej než v roku 2021, a výsledok hospodárenia +616 €. Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2015: 2 013 159 €.
Výkaz ziskov a strát MEDOS s.r.o. v konkurze
Najvyššie tržby: rok 2015, 2 013 159 €. Najnižšie: rok 2022, 1 680 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | 1 680 € |
| 2021 | 10 080 € |
| 2020 | 10 080 € |
| 2019 | 10 080 € |
| 2018 | 22 131 € |
| 2017 | 445 292 € |
| 2016 | 1 519 301 € |
| 2015 | 2 013 159 € |
| 2014 | 40 836 € |
| 2013 | 5 667 € |
| 2012 | 8 946 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 9. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 6 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −14 199 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | −340 € |
| 2023 | −44 € |
| 2022 | 616 € |
| 2021 | −42 411 € |
| 2020 | −414 € |
| 2019 | −2 802 € |
| 2018 | −111 € |
| 2017 | 3 620 € |
| 2016 | 21 799 € |
| 2015 | 593 € |
| 2014 | 4 844 € |
| 2013 | 72 € |
| 2012 | 379 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 9. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MEDOS s.r.o. v konkurze
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +36,7 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MEDOS s.r.o. v konkurze | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | — | +6,5 % |
| 2023 | — | +4,8 % |
| 2022 | +36,7 % | +4,2 % |
| 2021 | — | +4,7 % |
| 2020 | −4,1 % | +4,0 % |
| 2019 | −27,8 % | +3,7 % |
| 2018 | −0,5 % | +4,3 % |
| 2017 | +0,8 % | +5,7 % |
| 2016 | +1,4 % | +5,6 % |
| 2015 | 0,0 % | +4,9 % |
| 2014 | +11,9 % | — |
| 2013 | +1,3 % | — |
| 2012 | +4,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 9. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 0 z 8 rokov, najviac v roku 2020 (0,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | −83,3 % |
| 2021 | 0,0 % |
| 2020 | 0,0 % |
| 2019 | −54,5 % |
| 2018 | −95,0 % |
| 2017 | −70,7 % |
| 2016 | −24,5 % |
| 2015 | +4 829,9 % |
| 2014 | +620,6 % |
| 2013 | −36,7 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 9. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MEDOS s.r.o. v konkurze
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie −7 777 € a záväzky 7 777 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | −7 777 € | 7 777 € |
| 2023 | 0 € | −7 437 € | 7 437 € |
| 2022 | 78 557 € | −9 893 € | 88 450 € |
| 2021 | 77 941 € | −10 509 € | 88 450 € |
| 2020 | 132 137 € | 31 902 € | 100 235 € |
| 2019 | 151 192 € | 27 087 € | 112 116 € |
| 2018 | 162 837 € | 29 889 € | 120 959 € |
| 2017 | 184 532 € | 30 000 € | 142 543 € |
| 2016 | 68 270 € | 45 380 € | 20 901 € |
| 2015 | 51 739 € | 13 581 € | 37 676 € |
| 2014 | 34 126 € | 12 988 € | 18 623 € |
| 2013 | 52 150 € | 8 103 € | 43 521 € |
| 2012 | 41 863 € | 8 031 € | 33 249 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 9. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MEDOS s.r.o. v konkurze (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −340 € | 0 € | −7 777 € | 7 777 € | — | — |
| 2023 | — | −44 € | 0 € | −7 437 € | 7 437 € | — | — |
| 2022 | 1 680 € | 616 € | 78 557 € | −9 893 € | 88 450 € | 616 € | +36,7 % |
| 2021 | 10 080 € | −42 411 € | 77 941 € | −10 509 € | 88 450 € | 3 298 € | −420,7 % |
| 2020 | 10 080 € | −414 € | 132 137 € | 31 902 € | 100 235 € | 3 470 € | −4,1 % |
| 2019 | 10 080 € | −2 802 € | 151 192 € | 27 087 € | 112 116 € | −12 355 € | −27,8 % |
| 2018 | 22 131 € | −111 € | 162 837 € | 29 889 € | 120 959 € | 2 584 € | −0,5 % |
| 2017 | 445 292 € | 3 620 € | 184 532 € | 30 000 € | 142 543 € | 18 641 € | +0,8 % |
| 2016 | 1 519 301 € | 21 799 € | 68 270 € | 45 380 € | 20 901 € | 34 898 € | +1,4 % |
| 2015 | 2 013 159 € | 593 € | 51 739 € | 13 581 € | 37 676 € | 9 008 € | 0,0 % |
| 2014 | 40 836 € | 4 844 € | 34 126 € | 12 988 € | 18 623 € | 12 564 € | +11,9 % |
| 2013 | 5 667 € | 72 € | 52 150 € | 8 103 € | 43 521 € | 4 621 € | +1,3 % |
| 2012 | 8 946 € | 379 € | 41 863 € | 8 031 € | 33 249 € | 5 058 € | +4,2 % |
Riziko: zaplatí MEDOS s.r.o. v konkurze?
MEDOS s.r.o. v konkurze a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom MEDOS s.r.o. v konkurze v objeme 1 002 € z rokov 2011 až 2016. Najväčší objem je s odberateľom Pôdohospodárska platobná agentúra: 822 € v 3 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2013, 389 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2016 | 1 | 133 € |
| 2014 | 1 | 300 € |
| 2013 | 1 | 389 € |
| 2011 | 1 | 180 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy MEDOS s.r.o. v konkurze
Dátum vzniku MEDOS s.r.o. v konkurze je 24. 7. 2008, teda pred 18 rokmi. Skoršie obchodné mená: OpenMob s.r.o., OpenMobil s.r.o., MEDOS s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 16 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/22298/T
- Zmena obchodného menaPredtým OpenMob s.r.o., odvtedy OpenMobil s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým OpenMobil s.r.o., odvtedy MEDOS s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 8 946 € · majetok 41 863 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Pôdohospodárska platobná agentúra, hodnota zmluvy 389 €. Firma vznikla 24. 7. 2008.
- Nový štatutár: Alena HájikováKonateľ
- Nový spoločník: Alena HájikováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 13.
- Nový zápis v registri: Mgr. Andrej NaňoSprávca konkurznej podstaty
- Zmena obchodného menaPredtým MEDOS s.r.o., odvtedy MEDOS s.r.o. v konkurze.
- Zmena sídlaDolné Dubové 245|91952|Dolné Dubové → 245|91952|Dolné Dubové
- Zmena názvuMEDOS s.r.o. → MEDOS s.r.o. v konkurze
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MEDOS s.r.o. v konkurze
- administratívne služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- čistiace a upratovacie služby
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- počítačové služby
- poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- sprostredkovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- prenájom hnuteľných vecí
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- reklamná a propagačná činnosť
- skladovanie
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- vedenie účtovníctva
- poľnohospodárstvo a lesníctvo vrátame predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
- spracovanie prírodného medu
- výroba nápojov
- výroba mydla, pracích prostriedkov a éterických olejov, čistiacich , leštiacich a parfumérskych a toaletných prípravkov
- výroba sviečok
- vydavateľská činnosť
- informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
- hubenie škodlivých živočíchov, rastlín, mikroorganizmov a potláčanie ďalších škodlivých činiteľov jedmi vrátane ochrannej dezinfekcie, dezinsekcie, deratizácie
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
MEDOS s.r.o. v konkurze v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
MEDOS s.r.o. v konkurze je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 40 560 € (11 815 závierok), MEDOS s.r.o. v konkurze má 1 680 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 879 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MEDOS s.r.o. v konkurze 337. z 350.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 684 €, polovica do 40 560 €, tri štvrtiny do 116 909 €; 10 % firiem má viac než 398 925 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 456 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 684 € |
| medián | 40 560 € |
| horný kvartil | 116 909 € |
| 10 % firiem má viac než | 398 925 € |
| MEDOS s.r.o. v konkurze | 1 680 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MEDOS s.r.o. v konkurze
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MEDOS s.r.o. v konkurze s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MEDOS s.r.o. v konkurze | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | — | 42 152 € |
| 2023 | — | 41 525 € |
| 2022 | 1 680 € | 40 560 € |
| 2021 | 10 080 € | 38 014 € |
| 2020 | 10 080 € | 36 000 € |
| 2019 | 10 080 € | 38 589 € |
| 2018 | 22 131 € | 37 000 € |
| 2017 | 445 292 € | 36 081 € |
| 2016 | 1 519 301 € | 34 200 € |
| 2015 | 2 013 159 € | 33 439 € |
| 2014 | 40 836 € | — |
| 2013 | 5 667 € | — |
| 2012 | 8 946 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 9. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| MEDOS s.r.o. v konkurze | 1 680 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 47 764 € |
| medián kraja | 35 095 € |
| medián Slovenska | 40 560 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 9. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Bonus Finance s. r. o.Sereď · tržby 4 170 € (2025)
- BE GENTLE, s.r.o.Stráňavy · tržby 4 168 € (2025)
- Qualitum, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 4 160 € (2024)
- KKU consulting s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 4 157 € (2016)
- Biely Lotus s. r. o.Banská Štiavnica · tržby 4 155 € (2025)
- Meliora s. r. o.Nitra · tržby 4 152 € (2025)
- DAS Certification Slovakia, s. r. o.Prievidza · tržby 4 150 € (2025)
- Tarraco, s.r.o.Stránske · tržby 4 150 € (2025)
- A.T.O.M. Financial s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 4 150 € (2021)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MEDOS s.r.o. v konkurze, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MEDOS s.r.o. v konkurze: Dolné Dubové
MEDOS s.r.o. v konkurze sídli na adrese 245, 919 52 Dolné Dubové, okres Trnava. V obci Dolné Dubové je 111 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 418. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Dolné Dubové: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
MEDOS s.r.o. v konkurze: IČO, sídlo a základné údaje
MEDOS s.r.o. v konkurze (IČO 44305664) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dolné Dubové, okres Trnava. Dátum vzniku je 24. 7. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Alena Hájiková. Za rok 2022 sú v závierke tržby 1 680 € a výsledok hospodárenia +616 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 24. 7. 2008 |
| Skoršie názvy | OpenMob s.r.o. OpenMobil s.r.o. MEDOS s.r.o. |
| Obec | Dolné Dubové |
| Okres | Okres Trnava |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 9. 10. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) MEDOS s.r.o. v konkurze má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 1 680 €, typická firma odvetvia 40 560 € (medián z 11 815 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›
Sieť prepojení firmy MEDOS s.r.o. v konkurze
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MEDOS s.r.o. v konkurze
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MEDOS s.r.o. v konkurze
- Tendre24súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 800 €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy263zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v obci Dolné Dubové
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava619 zmlúv za 3 roky · 6 103 031 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 062 178 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 074 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Dolné Dubové
Roľnícke družstvo podielníkov Dolné DubovéDASKEN s.r.o.REOS - H, s.r.o.SteelSolutions, s. r. o.Alimenta Natur Property, s.r.o.Všetky firmy v obci Dolné Dubové ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Trnava
Riniko s.r.o.Marrin s.r.o.Zipp Resident s.r.o.Veiny Galaxy s.r.o.First Guarantee, SE
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.