VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PEMMO, spol. s r.o.

Banská Bystrica · Všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.

71 685 €tržby 2025 ▲ 113 %+6 626 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

71 685 €tržby 2025 ▲ 113 %
+6 626 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 47 761 €, výsledok hospodárenia -15 €
  2. 13 : tržby 49 105 €, výsledok hospodárenia 172 €
  3. 14 : tržby 55 129 €, výsledok hospodárenia 997 €
  4. 15 : tržby 33 340 €, výsledok hospodárenia 36 730 €
  5. 16 : tržby 39 519 €, výsledok hospodárenia 671 €
  6. 17 : tržby 46 012 €, výsledok hospodárenia 14 €
  7. 18 : tržby 38 527 €, výsledok hospodárenia 3 166 €
  8. 19 : tržby 35 878 €, výsledok hospodárenia -34 267 €
  9. 23 : tržby 58 590 €, výsledok hospodárenia 5 993 €
  10. 24 : tržby 33 712 €, výsledok hospodárenia 1 635 €
  11. 25 : tržby 71 685 €, výsledok hospodárenia 6 626 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PEMMO, spol. s r.o. (IČO 44300476) mala v roku 2025 tržby 71 685 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci PEMMO

PEMMO má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 5 849 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konatelia PEMMO

Podľa Registra právnických osôb konajú za PEMMO 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločníci PEMMO

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok PEMMO

Za rok 2025 má PEMMO v závierke tržby 71 685 €, o 112,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 626 €. Závierky máme za 11 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 71 685 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 391 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202572 tis. €▲ +112,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20256 626 €zisk
Majetok (aktíva) 202553 tis. €
Vlastné imanie 20256 626 €
Záväzky 202546 tis. €87,5 % majetku
Pridaná hodnota 2025−11 tis. €
Zisková marža 2025+9,2 %medián odvetvia +9,3 %
Súčet výsledkov za 11 rokov22 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 391 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát PEMMO

Súvaha PEMMO

Všetky čísla zo závierok PEMMO (11 rokov)
Čísla zo závierok PEMMO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202571 685 €6 626 €53 102 €6 626 €46 476 €−10 580 €+9,2 %
202433 712 €1 635 €498 179 €207 522 €288 502 €−65 908 €+4,8 %
202358 590 €5 993 €622 266 €205 887 €414 224 €−188 331 €+10,2 %
201935 878 €−34 267 €779 501 €101 035 €678 466 €−40 727 €−95,5 %
201838 527 €3 166 €907 154 €135 302 €771 852 €−103 881 €+8,2 %
201746 012 €14 €983 716 €132 136 €851 580 €2 165 €0,0 %
201639 519 €671 €934 191 €132 122 €802 069 €30 532 €+1,7 %
201533 340 €36 730 €847 605 €131 452 €716 153 €−127 136 €+110,2 %
201455 129 €997 €231 628 €94 722 €136 906 €2 160 €+1,8 %
201349 105 €172 €187 660 €93 725 €93 935 €1 891 €+0,4 %
201247 761 €−15 €189 831 €93 552 €96 279 €−3 436 €0,0 %

Riziko: zaplatí PEMMO?

PEMMO a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom PEMMO z rokov 2023 až 2024.

Zmluvy so štátom5Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202323. 2. 2023

História firmy PEMMO

Dátum vzniku PEMMO je 5. 8. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/15199/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 47 761 € · majetok 189 831 €
  3. Nový spoločník: Ing. Eva OrszágováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Nový spoločník: Ing. Miloš OrszágSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo dopravy SR. Firma vznikla 5. 8. 2008.
  6. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022655426
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 71 685 €.
  8. Nový štatutár: Ing. Pavol OrszágKonateľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PEMMO

  • poradenská činnosť v strojárstve
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • reklamná a propagačná činnosť
  • vydavateľská činnosť
  • organizovanie kurzov a školení
  • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (realitná činnosť)
  • vedenie účtovníctva
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

PEMMO v odvetví ostatné odborné a technické činnosti

PEMMO je v registri v odvetví Ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74), činnosť všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 41 901 € (3 746 závierok), PEMMO má 71 685 €, čo je 1,7-násobok mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 533 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PEMMO 62. z 176.

V odvetví v okrese Banská Bystrica533aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 746Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PEMMO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo PEMMO: Banská Bystrica

PEMMO sídli na adrese Horná Strieborná 8/288, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 386 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 640.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 386aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 640aktívnych
V tom istom odvetví533okres Banská Bystrica

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

PEMMO: IČO, sídlo a základné údaje

PEMMO, spol. s r.o. (IČO 44300476) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 5. 8. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutármi sú Ing. Eva Országová, Ing. Miloš Ország a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 71 685 € a výsledok hospodárenia +6 626 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVšetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. (SK NACE 7499)
Základné imanie6 639 €
Vznik5. 8. 2008
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Vyrubená daň z príjmov1 391 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74) PEMMO, spol. s r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 71 685 €, typická firma odvetvia 41 901 € (medián z 3 746 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Ostatné odborné a technické činnosti: tržby a mzdy ›Ostatné odborné a technické činnosti v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy PEMMO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PEMMO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PEMMO

  • Tendre20súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 46 tis. €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 191 tis. €
  • Končiace zmluvy154zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 400 €
  • Výhry konkurentov124firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 300 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Spoje, s.r.o.Metronet I, s.r.o.Internet Banská Bystrica s.r.o.Metronet II, s.r.o.BB Telekom, s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica

Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 74.90) v okrese Banská Bystrica

JGA, s.r.o.ASO VENDING s.r.o.DSD Pharma s.r.o.MASCOTT, s.r.o.M.R Institute, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk