mh car s. r. o.
Žilina · Nákladná cestná doprava
721 918 €tržby 2025 ▲ 154 %+27 562 €zisk 2025aktívna 18 rokov8 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 289 230 €, výsledok hospodárenia 31 276 €
- 13 : tržby 168 124 €, výsledok hospodárenia 3 319 €
- 14 : tržby 152 448 €, výsledok hospodárenia 3 697 €
- 15 : tržby 162 120 €, výsledok hospodárenia 6 995 €
- 16 : tržby 134 696 €, výsledok hospodárenia 9 120 €
- 17 : tržby 142 738 €, výsledok hospodárenia 6 503 €
- 18 : tržby 206 787 €, výsledok hospodárenia 8 343 €
- 19 : tržby 299 741 €, výsledok hospodárenia 3 173 €
- 20 : tržby 247 869 €, výsledok hospodárenia -970 €
- 21 : tržby 250 048 €, výsledok hospodárenia 360 €
- 22 : tržby 273 581 €, výsledok hospodárenia 1 756 €
- 23 : tržby 291 230 €, výsledok hospodárenia 7 208 €
- 24 : tržby 283 799 €, výsledok hospodárenia 10 091 €
- 25 : tržby 721 918 €, výsledok hospodárenia 27 562 €
mh car s. r. o. (IČO 44299150) mala v roku 2025 tržby 721 918 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci mh car
V roku 2025 mala mh car priemerne 8 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 337 922 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 2 477 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Doprava a skladovanie v okrese Žilina bola v roku 2025 1 785 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 8 | 337 922 € | 237 746 € |
| 2024 | — | 119 836 € | 83 911 € |
| 2023 | — | 109 085 € | 75 662 € |
| 2022 | — | 98 311 € | 68 917 € |
| 2021 | — | 95 491 € | 67 303 € |
| 2020 | — | 79 552 € | 54 722 € |
| 2019 | — | 99 482 € | 69 358 € |
| 2018 | — | 53 376 € | 36 843 € |
| 2017 | — | 21 102 € | 14 696 € |
| 2016 | — | 20 707 € | 14 499 € |
| 2015 | — | 13 730 € | 9 634 € |
| 2014 | — | 7 436 € | 5 079 € |
| 2013 | — | 6 283 € | 4 521 € |
| 2012 | — | 1 634 € | 1 200 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- mh car, mzdové náklady na zamestnanca2 477 €
- Doprava a skladovanie v okrese Žilina1 785 €
- Všetky odvetvia v okrese Žilina1 900 €
- Doprava a skladovanie na Slovensku1 783 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Doprava a skladovanie, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 70 % 237 746 €
- Odvody zamestnávateľa 24 % 82 511 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ mh car
Podľa Registra právnických osôb koná za mh car 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník mh car
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Marián Harciník100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Marián Harciníkod 18. 7. 2008 | 7 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok mh car
Za rok 2025 má mh car v závierke tržby 721 918 €, o 154,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +27 562 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 721 918 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 909 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát mh car
Najvyššie tržby: rok 2025, 721 918 €. Najnižšie: rok 2016, 134 696 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 721 918 € |
| 2024 | 283 799 € |
| 2023 | 291 230 € |
| 2022 | 273 581 € |
| 2021 | 250 048 € |
| 2020 | 247 869 € |
| 2019 | 299 741 € |
| 2018 | 206 787 € |
| 2017 | 142 738 € |
| 2016 | 134 696 € |
| 2015 | 162 120 € |
| 2014 | 152 448 € |
| 2013 | 168 124 € |
| 2012 | 289 230 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 1 roku z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 118 433 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 27 562 € |
| 2024 | 10 091 € |
| 2023 | 7 208 € |
| 2022 | 1 756 € |
| 2021 | 360 € |
| 2020 | −970 € |
| 2019 | 3 173 € |
| 2018 | 8 343 € |
| 2017 | 6 503 € |
| 2016 | 9 120 € |
| 2015 | 6 995 € |
| 2014 | 3 697 € |
| 2013 | 3 319 € |
| 2012 | 31 276 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- mh car
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,8 %, medián odvetvia +2,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | mh car | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +3,8 % | +2,8 % |
| 2024 | +3,6 % | +2,0 % |
| 2023 | +2,5 % | +1,5 % |
| 2022 | +0,6 % | +1,5 % |
| 2021 | +0,1 % | +1,2 % |
| 2020 | −0,4 % | +1,1 % |
| 2019 | +1,1 % | +0,7 % |
| 2018 | +4,0 % | +0,8 % |
| 2017 | +4,6 % | +1,7 % |
| 2016 | +6,8 % | +1,9 % |
| 2015 | +4,3 % | +2,3 % |
| 2014 | +2,4 % | — |
| 2013 | +2,0 % | — |
| 2012 | +10,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 13 rokov, najviac v roku 2025 (+154,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +154,4 % |
| 2024 | −2,6 % |
| 2023 | +6,5 % |
| 2022 | +9,4 % |
| 2021 | +0,9 % |
| 2020 | −17,3 % |
| 2019 | +45,0 % |
| 2018 | +44,9 % |
| 2017 | +6,0 % |
| 2016 | −16,9 % |
| 2015 | +6,3 % |
| 2014 | −9,3 % |
| 2013 | −41,9 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha mh car
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 846 819 €, vlastné imanie 141 998 € a záväzky 704 821 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 846 819 € | 141 998 € | 704 821 € |
| 2024 | 565 866 € | 114 436 € | 451 430 € |
| 2023 | 497 134 € | 104 345 € | 392 789 € |
| 2022 | 441 389 € | 97 137 € | 344 252 € |
| 2021 | 355 031 € | 95 232 € | 259 799 € |
| 2020 | 440 384 € | 94 872 € | 345 512 € |
| 2019 | 474 995 € | 95 657 € | 379 338 € |
| 2018 | 674 109 € | 328 374 € | 345 735 € |
| 2017 | 356 391 € | 139 077 € | 217 314 € |
| 2016 | 278 225 € | 93 261 € | 184 964 € |
| 2015 | 277 275 € | 91 136 € | 186 139 € |
| 2014 | 238 437 € | 84 141 € | 154 296 € |
| 2013 | 272 842 € | 82 362 € | 190 480 € |
| 2012 | 283 199 € | 86 737 € | 196 462 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok mh car (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 721 918 € | 27 562 € | 846 819 € | 141 998 € | 704 821 € | 519 340 € | +3,8 % |
| 2024 | 283 799 € | 10 091 € | 565 866 € | 114 436 € | 451 430 € | 169 963 € | +3,6 % |
| 2023 | 291 230 € | 7 208 € | 497 134 € | 104 345 € | 392 789 € | 183 227 € | +2,5 % |
| 2022 | 273 581 € | 1 756 € | 441 389 € | 97 137 € | 344 252 € | 173 842 € | +0,6 % |
| 2021 | 250 048 € | 360 € | 355 031 € | 95 232 € | 259 799 € | 162 119 € | +0,1 % |
| 2020 | 247 869 € | −970 € | 440 384 € | 94 872 € | 345 512 € | 155 380 € | −0,4 % |
| 2019 | 299 741 € | 3 173 € | 474 995 € | 95 657 € | 379 338 € | 177 818 € | +1,1 % |
| 2018 | 206 787 € | 8 343 € | 674 109 € | 328 374 € | 345 735 € | 110 760 € | +4,0 % |
| 2017 | 142 738 € | 6 503 € | 356 391 € | 139 077 € | 217 314 € | 70 286 € | +4,6 % |
| 2016 | 134 696 € | 9 120 € | 278 225 € | 93 261 € | 184 964 € | 60 579 € | +6,8 % |
| 2015 | 162 120 € | 6 995 € | 277 275 € | 91 136 € | 186 139 € | 54 702 € | +4,3 % |
| 2014 | 152 448 € | 3 697 € | 238 437 € | 84 141 € | 154 296 € | 64 860 € | +2,4 % |
| 2013 | 168 124 € | 3 319 € | 272 842 € | 82 362 € | 190 480 € | 95 330 € | +2,0 % |
| 2012 | 289 230 € | 31 276 € | 283 199 € | 86 737 € | 196 462 € | 106 639 € | +10,8 % |
Riziko: zaplatí mh car?
mh car a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom mh car v objeme 10 829 € z rokov 2018 až 2020. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina: 10 829 € v 3 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2018, 10 829 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2020 | 1 | 0 € |
| 2018 | 2 | 10 829 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy mh car
Dátum vzniku mh car je 18. 7. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/49903/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022648683
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 289 230 € · majetok 283 199 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina, hodnota zmluvy 4 502 €. Firma vznikla 18. 7. 2008.
- Nový spoločník: Marián HarciníkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 721 918 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti mh car
- prenájom hnuteľných vecí
- nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- reklamné a marketingové služby
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- prieskum trhu a verejnej mienky
- finančný leasing
- faktoring a forfaiting
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- skladovanie
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- čistiace a upratovacie služby
- poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- prípravné práce k realizácii stavby
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- poskytovanie služuieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- prevádzkovanie športových zariadení
- prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s vozidlami s celkovou hmotnosťou nad 3,5 t s počtom vozidiel 4
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
mh car v odvetví pozemná doprava
mh car je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 933 závierok), mh car má 721 918 €, čo je 7,7-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 627 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je mh car 53. z 276.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 960 €, polovica do 93 647 €, tri štvrtiny do 412 029 €; 10 % firiem má viac než 1 495 681 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 812 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 960 € |
| medián | 93 647 € |
| horný kvartil | 412 029 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 495 681 € |
| mh car | 721 918 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- mh car
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby mh car s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | mh car | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 721 918 € | 93 647 € |
| 2024 | 283 799 € | 96 345 € |
| 2023 | 291 230 € | 100 425 € |
| 2022 | 273 581 € | 99 180 € |
| 2021 | 250 048 € | 93 057 € |
| 2020 | 247 869 € | 87 132 € |
| 2019 | 299 741 € | 101 305 € |
| 2018 | 206 787 € | 105 114 € |
| 2017 | 142 738 € | 106 108 € |
| 2016 | 134 696 € | 111 906 € |
| 2015 | 162 120 € | 113 061 € |
| 2014 | 152 448 € | — |
| 2013 | 168 124 € | — |
| 2012 | 289 230 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| mh car | 721 918 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 84 138 € |
| medián kraja | 100 810 € |
| medián Slovenska | 93 647 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- NIVA TRADE s.r.o.Partizánske · tržby 1 698 064 € (2025)
- Štefan Jurčo - AUTODOPRAVA, s.r.o.Raková · tržby 1 696 390 € (2025)
- MTransLine s. r. o.Košice - mestská časť Sever · tržby 1 687 175 € (2025)
- Metalfoundry s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 1 685 438 € (2022)
- SIRBAF s. r. o.Považská Bystrica · tržby 1 685 343 € (2025)
- TANGO s. r. o.Očkov · tržby 1 684 397 € (2025)
- KOTRA s.r.o.Kamenný Most · tržby 1 683 126 € (2025)
- AA Logistic, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 672 526 € (2025)
- LHODOS s.r.o.Turčianske Teplice · tržby 1 672 117 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb mh car, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo mh car: Žilina
mh car sídli na adrese Kragujevská 398, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 468 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 947. Na tej istej adrese je zapísaných 41 aktívnych subjektov.
Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
mh car: IČO, sídlo a základné údaje
mh car s. r. o. (IČO 44299150) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 18. 7. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Marián Harciník. Za rok 2025 sú v závierke tržby 721 918 € a výsledok hospodárenia +27 562 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nákladná cestná doprava (SK NACE 4941) |
| Základné imanie | 7 000 € |
| Vznik | 18. 7. 2008 |
| Obec | Žilina |
| Okres | Okres Žilina |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 909 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) mh car s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 721 918 €, typická firma odvetvia 93 647 €, čo je 7,7-násobok mediánu (medián z 6 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy mh car
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu mh car
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu mh car
- Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 195 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov180firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen364 zmlúv za 3 roky · 3 676 978 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.297 zmlúv za 3 roky · 918 863 € · naposledy 18. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.144 zmlúv za 3 roky · 26 066 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 993 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Žilina
Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Žilina
AUTO Balog s.r.o.D.A.L., spol. s r.o.DELITEX, s.r.o.PRETOLOG s. r. o.SANTA-TRANS.SK, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.