VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

FLASH AGENCY, s.r.o

Bratislava - Rača

46 782 €tržby 2013 ▼ 11 %−468 €strata 2013

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 16. 6. 2016. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

46 782 €tržby 2013 ▼ 11 %
−468 €strata 2013
  1. 12 : tržby 52 773 €, výsledok hospodárenia 940 €
  2. 13 : tržby 46 782 €, výsledok hospodárenia -468 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

FLASH AGENCY, s.r.o (IČO 44286040), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 20. 7. 2008 do 16. 6. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci FLASH AGENCY, s.r.o

osobné náklady v roku 2013 boli 6 916 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 15. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci FLASH AGENCY, s.r.o

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok FLASH AGENCY, s.r.o

Za rok 2013 má FLASH AGENCY, s.r.o v závierke tržby 46 782 €, o 11,4 % menej než v roku 2012, a výsledok hospodárenia −468 €. Závierky máme za 2 roky (2012 až 2013), najvyššie tržby sú z roku 2012: 52 773 €.

Tržby 201347 tis. €▼ −11,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2013−468 €strata
Majetok (aktíva) 2013101 tis. €
Vlastné imanie 2013−7 566 €
Záväzky 2013109 tis. €107,5 % majetku
Pridaná hodnota 20139 127 €
Zisková marža 2013−1,0 %výsledok k tržbám
Súčet výsledkov za 2 roky472 €2012 až 2013

Výkaz ziskov a strát FLASH AGENCY, s.r.o

Súvaha FLASH AGENCY, s.r.o

Všetky čísla zo závierok FLASH AGENCY, s.r.o (2 roky)
Čísla zo závierok FLASH AGENCY, s.r.o po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201346 782 €−468 €101 257 €−7 566 €108 823 €9 127 €−1,0 %
201252 773 €940 €48 346 €−7 098 €55 444 €11 510 €+1,8 %

Riziko: zaplatí FLASH AGENCY, s.r.o?

Peniaze od štátu: FLASH AGENCY, s.r.o

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy FLASH AGENCY, s.r.o

Dátum vzniku FLASH AGENCY, s.r.o je 20. 7. 2008. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/100758/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 52 773 € · majetok 48 346 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2, posledné tržby 46 782 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

FLASH AGENCY, s.r.o v odvetví maloobchod

FLASH AGENCY, s.r.o je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 828 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FLASH AGENCY, s.r.o 825. z 1 207.

V odvetví v okrese Bratislava III3 828aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FLASH AGENCY, s.r.o, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava III ›

Sídlo FLASH AGENCY, s.r.o: Bratislava - Rača

FLASH AGENCY, s.r.o sídli na adrese Karpatské námestie 10, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 025 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 247 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Rača21 025aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 394aktívnych
V tom istom odvetví3 828okres Bratislava III
Na tej istej adrese247aktívnych subjektov

Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

FLASH AGENCY, s.r.o: IČO, sídlo a základné údaje

FLASH AGENCY, s.r.o (IČO 44286040) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 20. 7. 2008, zánik je v registri zapísaný ku dňu 16. 6. 2016, po 7 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 46 782 € a výsledok hospodárenia −468 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 47190
Vznik20. 7. 2008
Zánik16. 6. 2016
ObecBratislava - Rača
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy FLASH AGENCY, s.r.o

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu FLASH AGENCY, s.r.o

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu FLASH AGENCY, s.r.o

  • Tendre28súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 105 tis. €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy218zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
  • Výhry konkurentov140firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 400 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Bratislava III

VL TREND s.r.o.Cassovar business center a.s.CASSIA s.r.o.Quantos Logistic s. r. o.MMX plus, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk