VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

AMÁRA, s.r.o.

Bojnice · Architektonické činnosti

1 000 €tržby 2024+525 €zisk 2024

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 000 €tržby 2024
+525 €zisk 2024
  1. 12 : tržby 18 855 €, výsledok hospodárenia 528 €
  2. 13 : tržby 5 850 €, výsledok hospodárenia -169 €
  3. 14 : tržby 400 €, výsledok hospodárenia -1 652 €
  4. 15 : tržby 4 880 €, výsledok hospodárenia 3 307 €
  5. 16 : tržby 21 000 €, výsledok hospodárenia 14 765 €
  6. 17 : tržby 36 020 €, výsledok hospodárenia 21 262 €
  7. 18 : tržby 1 000 €, výsledok hospodárenia 787 €
  8. 19 : tržby 500 €, výsledok hospodárenia 239 €
  9. 20 : tržby 1 500 €, výsledok hospodárenia 520 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -166 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -207 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -140 €
  13. 24 : tržby 1 000 €, výsledok hospodárenia 525 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

AMÁRA, s.r.o. (IČO 44268360) mala v roku 2024 tržby 1 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ AMÁRA

Podľa Registra právnických osôb koná za AMÁRA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník AMÁRA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok AMÁRA

Za rok 2024 má AMÁRA v závierke tržby 1 000 €, a výsledok hospodárenia +525 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 36 020 €.

Tržby 20241 000 €
Výsledok hospodárenia 2024525 €zisk
Majetok (aktíva) 202560 tis. €
Vlastné imanie 202560 tis. €
Záväzky 2025340 €0,6 % majetku
Zisková marža 2024+52,5 %medián odvetvia +6,6 %
Súčet výsledkov za 14 rokov39 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát AMÁRA

Súvaha AMÁRA

Všetky čísla zo závierok AMÁRA (14 rokov)
Čísla zo závierok AMÁRA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−340 €60 453 €60 113 €340 €——
20241 000 €525 €66 701 €60 453 €6 248 €900 €+52,5 %
2023—−140 €66 802 €59 928 €6 874 €——
2022—−207 €66 942 €60 068 €6 874 €−70 €—
2021—−166 €67 155 €60 275 €6 880 €−50 €—
20201 500 €520 €67 412 €60 441 €6 971 €720 €+34,7 %
2019500 €239 €66 866 €59 921 €6 945 €420 €+47,8 %
20181 000 €787 €66 661 €59 683 €6 978 €1 000 €+78,7 %
201736 020 €21 262 €68 655 €58 896 €9 759 €26 870 €+59,0 %
201621 000 €14 765 €49 441 €37 632 €11 809 €18 620 €+70,3 %
20154 880 €3 307 €29 115 €22 866 €6 249 €4 090 €+67,8 %
2014400 €−1 652 €25 368 €19 558 €5 810 €−1 509 €−413,0 %
20135 850 €−169 €27 023 €21 209 €5 784 €3 526 €−2,9 %
201218 855 €528 €31 134 €21 489 €9 605 €5 213 €+2,8 %

Riziko: zaplatí AMÁRA?

Peniaze od štátu: AMÁRA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy AMÁRA

Dátum vzniku AMÁRA je 8. 8. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/20560/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 18 855 € · majetok 31 134 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti AMÁRA

  • architekt púre pozemné stavby a pre interiér
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriéru a interiéru

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

AMÁRA v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

AMÁRA je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť architektonické činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 49 631 € (7 348 závierok), AMÁRA má 1 000 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Prievidza je v tomto odvetví 508 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AMÁRA 119. z 118.

V odvetví v okrese Prievidza508aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 348Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia50 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+6,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AMÁRA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Prievidza ›

Sídlo AMÁRA: Bojnice

AMÁRA sídli na adrese Moyzesova 22, 972 01 Bojnice, okres Prievidza. V obci Bojnice je 1 169 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 830.

Subjektov v obci Bojnice1 169aktívnych
Subjektov v okrese Prievidza17 830aktívnych
V tom istom odvetví508okres Prievidza

Bojnice: obyvatelia a dáta ›Okres Prievidza ›Adresár firiem v okrese Prievidza ›

AMÁRA: IČO, sídlo a základné údaje

AMÁRA, s.r.o. (IČO 44268360) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bojnice, okres Prievidza. Dátum vzniku je 8. 8. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Ing. Arch. Amro Khalifa. Za rok 2024 sú v závierke tržby 1 000 € a výsledok hospodárenia +525 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieArchitektonické činnosti (SK NACE 7111)
Základné imanie6 639 €
Vznik8. 8. 2008
ObecBojnice
OkresOkres Prievidza
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) AMÁRA, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 1 000 €, typická firma odvetvia 49 631 € (medián z 7 348 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prievidza ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Prievidza ›

Sieť prepojení firmy AMÁRA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu AMÁRA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu AMÁRA

  • Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2,1 mil. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy58zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 35 tis. €
  • Výhry konkurentov110firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 37 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Bojnicetypický nepokrytý dopyt 949 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Bojnice

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová…Lekáreň RPT, s. r. o.Kúpele Bojnice, a.s.Najlekáreň s.r.o.Reštaurácia Meridiana s.r.o.Všetky firmy v obci Bojnice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.11) v okrese Prievidza

NOVING s. r. o.PETER FRANKO, s. r. o.Regula SK, s.r.o.LuBAL project s.r.o.BV building s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk