Štatistiky Kompletné dáta o firme

ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“

Banská Bystrica · Zemné práce

4 522 557 €tržby 2021 ▼ 2 %−789 532 €strata 2021

v likvidácii od 6. 9. 202236 zamestnancov (2021)

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 5. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

4 522 557 €tržby 2021 ▼ 2 %
−789 532 €strata 2021
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -582 €
  2. 13 : tržby 134 114 €, výsledok hospodárenia -961 €
  3. 14 : tržby 1 193 106 €, výsledok hospodárenia 108 034 €
  4. 15 : tržby 3 472 692 €, výsledok hospodárenia 104 721 €
  5. 16 : tržby 2 742 502 €, výsledok hospodárenia 96 980 €
  6. 17 : tržby 3 448 673 €, výsledok hospodárenia 130 325 €
  7. 18 : tržby 4 186 345 €, výsledok hospodárenia 139 803 €
  8. 19 : tržby 4 996 756 €, výsledok hospodárenia 136 904 €
  9. 20 : tržby 4 601 003 €, výsledok hospodárenia 325 122 €
  10. 21 : tržby 4 522 557 €, výsledok hospodárenia -789 532 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ (IČO 44266847), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 30. 7. 2008 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“

V roku 2021 mala ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ priemerne 36 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 445 198 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 751 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Stavebníctvo v okrese Banská Bystrica bola v roku 2021 1 061 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2021 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Štatutár ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“

Podľa Registra právnických osôb koná za ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.

Spoločníci ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“

Za rok 2021 má ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ v závierke tržby 4 522 557 €, o 1,7 % menej než v roku 2020, a výsledok hospodárenia −789 532 €. Závierky máme za 10 rokov (2012 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2019: 4 996 756 €.

Tržby 20214,52 mil. €▼ −1,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2021−790 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20214,15 mil. €
Vlastné imanie 202155 tis. €
Záväzky 20214,10 mil. €98,7 % majetku
Pridaná hodnota 202177 tis. €
Zisková marža 2021−17,5 %medián odvetvia +1,6 %
Súčet výsledkov za 10 rokov251 tis. €2012 až 2021

Výkaz ziskov a strát ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“

Súvaha ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“

Všetky čísla zo závierok ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ (10 rokov)
Čísla zo závierok ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20214 522 557 €−789 532 €4 153 495 €55 092 €4 098 403 €77 260 €−17,5 %
20204 601 003 €325 122 €6 487 843 €1 804 592 €4 683 251 €1 440 770 €+7,1 %
20194 996 756 €136 904 €4 805 254 €1 479 470 €3 325 784 €1 544 233 €+2,7 %
20184 186 345 €139 803 €4 312 122 €1 342 566 €2 969 556 €940 593 €+3,3 %
20173 448 673 €130 325 €4 734 264 €702 763 €4 031 501 €887 033 €+3,8 %
20162 742 502 €96 980 €2 910 591 €572 438 €2 338 153 €682 374 €+3,5 %
20153 472 692 €104 721 €2 356 384 €475 458 €1 880 926 €410 023 €+3,0 %
20141 193 106 €108 034 €2 374 255 €295 738 €2 078 517 €155 562 €+9,1 %
2013134 114 €−961 €634 208 €187 704 €446 504 €31 059 €−0,7 %
2012—−582 €190 957 €188 665 €2 292 €−332 €—
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“?

ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ z roku 2021.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202126. 5. 2021

História firmy ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“

Dátum vzniku ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ je 30. 7. 2008, teda pred 18 rokmi. Skoršie obchodné mená: ENIMEDICAL a. s., ENIMEDICAL a.s. v likvidácii. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/1246/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 190 957 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Pezinok. Firma vznikla 30. 7. 2008.
  4. Nový spoločník: TenDragons.cz s.r.o.Jediný akcionár a.s.
  5. Zmena obchodného menaPredtým ENIMEDICAL a. s., odvtedy ENIMEDICAL a.s. v likvidácii.
  6. Zapísaný likvidátor: Mgr. Vladimír StrýčekLikvidátor
  7. Nový zápis v registri: Insolvenčná a poradenská, k.s.Správca konkurznej podstaty
  8. Zmena obchodného menaPredtým ENIMEDICAL a.s. v likvidácii, odvtedy ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“

  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • výroba výrobkov z plastov,
  • výroba výrobkov z plastov pre zdravotníctvo,
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobom,
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovu,
  • reklamné a marketingové služby,
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,
  • skladovanie,
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom,
  • sterilizácia výrobkov z plastov pre zdravotníctvo,
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied,
  • prenájom strojov a zariadení,
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
  • prípravné práce k realizácii stavby,
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • prenájom motorových vozidiel,
  • prevádzkovanie nákladnej cestnej dopravy
  • demolačné práce ( odstránenie pôvodných stavieb a ich častí bez použitia trhavín)
  • úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava,
  • výkon činnosti stavbyvedúceho - inžinierske stavby,
  • podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.

ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ v odvetví špecializované stavebné práce

ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 76 829 € (11 287 závierok), ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ má 4 522 557 €, čo je 59-násobok mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 2 173 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ 9. z 447.

V odvetví v okrese Banská Bystrica2 173aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou11 287Slovensko, rok 2021
Medián tržieb odvetvia77 tis. €rok 2021
Medián ziskovej marže+1,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“: Banská Bystrica

ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ sídli na adrese ul. 29. augusta 1524/24, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 500 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 797. Na tej istej adrese je zapísaných 210 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 500aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 797aktívnych
V tom istom odvetví2 173okres Banská Bystrica
Na tej istej adrese210aktívnych subjektov

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“: IČO, sídlo a základné údaje

ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ (IČO 44266847) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 30. 7. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Mgr. Vladimír Strýček. Za rok 2021 sú v závierke tržby 4 522 557 € a výsledok hospodárenia −789 532 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaAkciová spoločnosť
OdvetvieZemné práce (SK NACE 4312)
Základné imanie100 000 €
Vznik30. 7. 2008
Skoršie názvyENIMEDICAL a. s.
ENIMEDICAL a.s. v likvidácii
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2021 mala 4 522 557 €, typická firma odvetvia 76 829 €, čo je 59-násobok mediánu (medián z 11 287 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

RH&V Capital s.r.o. v likvidáciiMOTIVE, s.r.o. „v konkurze“A@A Company s.r.o. v likvidáciiWYVERN s.r.o. v likvidáciiLIGHT Spectrum, s.r.o. v likvidácii

Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica

Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Banská Bystrica

PEMAX PLUS, spol. s r.o.BS Connect s.r.o.CBS Trade s.r.o.SlovDrill s.r.o.DFN-Technology s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť