VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

DUFUS, s.r.o.

Kežmarok · Murovanie a murárske práce

99 676 €tržby 2025 ▲ 29 %+10 538 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

99 676 €tržby 2025 ▲ 29 %
+10 538 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 43 376 €, výsledok hospodárenia -17 605 €
  2. 13 : tržby 20 244 €, výsledok hospodárenia -17 185 €
  3. 14 : tržby 46 266 €, výsledok hospodárenia 374 €
  4. 15 : tržby 56 761 €, výsledok hospodárenia 7 369 €
  5. 16 : tržby 81 268 €, výsledok hospodárenia 23 281 €
  6. 17 : tržby 65 384 €, výsledok hospodárenia 11 549 €
  7. 18 : tržby 97 767 €, výsledok hospodárenia -3 823 €
  8. 19 : tržby 94 517 €, výsledok hospodárenia 8 286 €
  9. 20 : tržby 105 974 €, výsledok hospodárenia 23 064 €
  10. 21 : tržby 63 997 €, výsledok hospodárenia 161 €
  11. 22 : tržby 84 302 €, výsledok hospodárenia 214 €
  12. 23 : tržby 92 640 €, výsledok hospodárenia 42 €
  13. 24 : tržby 77 052 €, výsledok hospodárenia -12 033 €
  14. 25 : tržby 99 676 €, výsledok hospodárenia 10 538 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

DUFUS, s.r.o. (IČO 44262370) mala v roku 2025 tržby 99 676 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci DUFUS

DUFUS má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 14 880 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ DUFUS

Podľa Registra právnických osôb koná za DUFUS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločník DUFUS

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch DUFUS
Podiely spoločníkov na vkladoch DUFUS Milan Dufala 100,0 %. Spolu 6 639 €. Milan Dufala: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Milan Dufala100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Milan Dufalaod 19. 6. 2010 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok DUFUS

Za rok 2025 má DUFUS v závierke tržby 99 676 €, o 29,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +10 538 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 105 974 €.

Tržby 2025100 tis. €▲ +29,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202511 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025121 tis. €
Vlastné imanie 2025104 tis. €
Záväzky 202517 tis. €13,8 % majetku
Pridaná hodnota 202540 tis. €
Zisková marža 2025+10,6 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 14 rokov34 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát DUFUS

Súvaha DUFUS

Všetky čísla zo závierok DUFUS (14 rokov)
Čísla zo závierok DUFUS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202599 676 €10 538 €120 823 €104 100 €16 723 €40 493 €+10,6 %
202477 052 €−12 033 €117 474 €93 561 €23 913 €24 446 €−15,6 %
202392 640 €42 €120 706 €105 594 €15 112 €31 125 €0,0 %
202284 302 €214 €126 215 €105 552 €20 663 €31 830 €+0,3 %
202163 997 €161 €123 579 €105 338 €18 241 €27 482 €+0,3 %
2020105 974 €23 064 €165 127 €105 177 €59 950 €55 855 €+21,8 %
201994 517 €8 286 €139 525 €82 113 €57 412 €35 693 €+8,8 %
201897 767 €−3 823 €148 616 €71 832 €76 784 €63 636 €−3,9 %
201765 384 €11 549 €178 809 €75 728 €103 081 €29 351 €+17,7 %
201681 268 €23 281 €173 185 €64 181 €109 004 €48 399 €+28,6 %
201556 761 €7 369 €159 610 €40 900 €118 710 €25 525 €+13,0 %
201446 266 €374 €163 282 €46 591 €116 691 €19 310 €+0,8 %
201320 244 €−17 185 €158 655 €46 216 €112 439 €2 385 €−84,9 %
201243 376 €−17 605 €174 651 €63 401 €111 250 €11 804 €−40,6 %

Riziko: zaplatí DUFUS?

Peniaze od štátu: DUFUS

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy DUFUS

Dátum vzniku DUFUS je 31. 7. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/20466/P
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022658957
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 43 376 € · majetok 174 651 €
  4. Nový spoločník: Milan DufalaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 99 676 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti DUFUS

  • prípravné práce k realizácii stavby
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • murárstvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

DUFUS v odvetví špecializované stavebné práce

DUFUS je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť murovanie a murárske práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 954 € (14 571 závierok), DUFUS má 99 676 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Kežmarok je v tomto odvetví 2 728 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DUFUS 52. z 140.

V odvetví v okrese Kežmarok2 728aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 571Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DUFUS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Kežmarok ›

Sídlo DUFUS: Kežmarok

DUFUS sídli na adrese Kamenná baňa 17, 060 01 Kežmarok, okres Kežmarok. V obci Kežmarok je 2 546 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 425.

Subjektov v obci Kežmarok2 546aktívnych
Subjektov v okrese Kežmarok9 425aktívnych
V tom istom odvetví2 728okres Kežmarok

Kežmarok: obyvatelia a dáta ›Okres Kežmarok ›Adresár firiem v okrese Kežmarok ›

DUFUS: IČO, sídlo a základné údaje

DUFUS, s.r.o. (IČO 44262370) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kežmarok, okres Kežmarok. Dátum vzniku je 31. 7. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Milan Dufala. Za rok 2025 sú v závierke tržby 99 676 € a výsledok hospodárenia +10 538 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieMurovanie a murárske práce (SK NACE 4391)
Základné imanie6 639 €
Vznik31. 7. 2008
ObecKežmarok
OkresOkres Kežmarok
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) DUFUS, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 99 676 €, typická firma odvetvia 71 954 € (medián z 14 571 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Kežmarok ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Kežmarok ›

Sieť prepojení firmy DUFUS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu DUFUS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu DUFUS

  • Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy38zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 108 tis. €
  • Výhry konkurentov379firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 658 tis. €
  • Diery na trhu10odvetví chýba v meste Kežmaroktypický nepokrytý dopyt 220 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Reality D-M s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Kežmarok

Tatranská mliekareň a.s.TANKER, s.r.o.Podtatranská s.r.o.TESCA SLOVAKIA s.r.o.Deltrian Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Kežmarok ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.99) v okrese Kežmarok

Kukuc stav s.r.o.STAVBY - HÁBER, s.r.o.INEXT MONT s.r.o.Comppriorind s. r. o.DM Pro s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk