SPS Servis, spol. s r. o.
Prešov
180 933 €tržby 2013 ▼ 34 %+4 706 €zisk 2013zaniknutá 10. 3. 2015
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 10. 3. 2015. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 273 912 €, výsledok hospodárenia 2 714 €
- 13 : tržby 180 933 €, výsledok hospodárenia 4 706 €
SPS Servis, spol. s r. o. (IČO 44256418), sídlo Prešov, je v registri zapísaná od 17. 7. 2008 do 10. 3. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 4. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci SPS Servis
osobné náklady v roku 2013 boli 7 090 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2013 | — | 7 090 € | 5 032 € |
| 2012 | — | 23 584 € | 19 618 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 71 % 5 032 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 1 797 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci SPS Servis
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok SPS Servis
Za rok 2013 má SPS Servis v závierke tržby 180 933 €, o 33,9 % menej než v roku 2012, a výsledok hospodárenia +4 706 €. Závierky máme za 2 roky (2012 až 2013), najvyššie tržby sú z roku 2012: 273 912 €.
Výkaz ziskov a strát SPS Servis
Najvyššie tržby: rok 2012, 273 912 €. Najnižšie: rok 2013, 180 933 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2013 | 180 933 € |
| 2012 | 273 912 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 7 420 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2013 | 4 706 € |
| 2012 | 2 714 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SPS Servis
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SPS Servis |
|---|---|
| 2013 | +2,6 % |
| 2012 | +1,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SPS Servis
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2013 mala súvaha majetok 268 180 €, vlastné imanie 13 099 € a záväzky 255 081 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2013 | 268 180 € | 13 099 € | 255 081 € |
| 2012 | 213 092 € | 8 393 € | 204 699 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SPS Servis (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 180 933 € | 4 706 € | 268 180 € | 13 099 € | 255 081 € | 26 435 € | +2,6 % |
| 2012 | 273 912 € | 2 714 € | 213 092 € | 8 393 € | 204 699 € | 35 273 € | +1,0 % |
Riziko: zaplatí SPS Servis?
SPS Servis a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom SPS Servis v objeme 9 954 € z roku 2013. Najväčší objem je s odberateľom Obvodný úrad životného prostredia Prešov: 9 954 € v 1 zmluve.
História firmy SPS Servis
Dátum vzniku SPS Servis je 17. 7. 2008. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/20421/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 273 912 € · majetok 213 092 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov. Firma vznikla 17. 7. 2008.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2, posledné tržby 180 933 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
SPS Servis v odvetví maloobchod
SPS Servis je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). V okrese Prešov je v tomto odvetví 2 060 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SPS Servis 247. z 573.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DUNPLAST, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 419 841 € (2017)
- LIGOT s.r.o.Bardejov · tržby 419 753 € (2025)
- SANTALIS s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 419 573 € (2025)
- ROTO spol. s r.o.Borský Mikuláš · tržby 419 408 € (2025)
- Duvaly s.r.o.Muľa · tržby 419 366 € (2014)
- EKOPRA COLOR - MIX s.r.o.Trebišov · tržby 419 326 € (2022)
- Good Nature s.r.o.Martin · tržby 419 273 € (2025)
- Leng&m s.r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 419 149 € (2025)
- VIP GYM s. r. o.Trnava · tržby 418 853 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SPS Servis, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SPS Servis: Prešov
SPS Servis sídli na adrese Urxova 6, 080 05 Prešov, okres Prešov. V obci Prešov je 17 921 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 241. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Prešov: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›
SPS Servis: IČO, sídlo a základné údaje
SPS Servis, spol. s r. o. (IČO 44256418) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, okres Prešov. Dátum vzniku je 17. 7. 2008, zánik je v registri zapísaný ku dňu 10. 3. 2015, po 6 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 180 933 € a výsledok hospodárenia +4 706 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47620 |
| Vznik | 17. 7. 2008 |
| Zánik | 10. 3. 2015 |
| Obec | Prešov |
| Okres | Okres Prešov |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy SPS Servis
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SPS Servis
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SPS Servis
- Tendre56súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy777zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
- Výhry konkurentov132firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Prešovtypický nepokrytý dopyt 7,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre10 zmlúv za 3 roky · 72 361 € · naposledy 25. 8. 2025Nitriansky samosprávny kraj8 zmlúv za 3 roky · 63 531 € · naposledy 22. 5. 2026Fond na podporu umenia6 zmlúv za 3 roky · 71 300 € · naposledy 9. 9. 2026 Všetkých 97 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Prešov
Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o.MERKURY SHOP s.r.o.MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.KE Prešov Elektrik, s.r.o.MILK-AGRO, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Prešov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.62) v okrese Prešov
APL plus, s.r.o.POINTA FECKO, s.r.o.dos gardenias s.r.o.TREVINO, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.