Geo - pont s. r. o.
Komárno · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
6 464 €tržby 2025 ▼ 48 %−2 532 €strata 2025aktívna 18 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 4 343 €, výsledok hospodárenia 1 713 €
- 14 : tržby 7 316 €, výsledok hospodárenia 3 447 €
- 15 : tržby 5 201 €, výsledok hospodárenia 1 623 €
- 16 : tržby 5 499 €, výsledok hospodárenia 198 €
- 17 : tržby 12 120 €, výsledok hospodárenia 406 €
- 18 : tržby 7 954 €, výsledok hospodárenia 2 052 €
- 19 : tržby 12 392 €, výsledok hospodárenia 2 993 €
- 20 : tržby 20 254 €, výsledok hospodárenia 3 060 €
- 21 : tržby 11 212 €, výsledok hospodárenia 313 €
- 22 : tržby 17 644 €, výsledok hospodárenia 1 035 €
- 23 : tržby 24 286 €, výsledok hospodárenia 1 156 €
- 24 : tržby 12 528 €, výsledok hospodárenia 2 057 €
- 25 : tržby 6 464 €, výsledok hospodárenia -2 532 €
Geo - pont s. r. o. (IČO 44250207) mala v roku 2025 tržby 6 464 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Geo - pont
V roku 2025 mala Geo - pont priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 126 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2024 | — | 126 € | — |
| 2023 | — | 1 055 € | — |
| 2022 | — | 3 056 € | — |
| 2021 | — | 1 414 € | — |
| 2020 | — | 747 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ Geo - pont
Podľa Registra právnických osôb koná za Geo - pont 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník Geo - pont
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Lýdia Pákozdi100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Lýdia Pákozdiod 10. 11. 2009 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Geo - pont
Za rok 2025 má Geo - pont v závierke tržby 6 464 €, o 48,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −2 532 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 24 286 €.
Výkaz ziskov a strát Geo - pont
Najvyššie tržby: rok 2023, 24 286 €. Najnižšie: rok 2013, 4 343 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 6 464 € |
| 2024 | 12 528 € |
| 2023 | 24 286 € |
| 2022 | 17 644 € |
| 2021 | 11 212 € |
| 2020 | 20 254 € |
| 2019 | 12 392 € |
| 2018 | 7 954 € |
| 2017 | 12 120 € |
| 2016 | 5 499 € |
| 2015 | 5 201 € |
| 2014 | 7 316 € |
| 2013 | 4 343 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 1 roku z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 17 521 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −2 532 € |
| 2024 | 2 057 € |
| 2023 | 1 156 € |
| 2022 | 1 035 € |
| 2021 | 313 € |
| 2020 | 3 060 € |
| 2019 | 2 993 € |
| 2018 | 2 052 € |
| 2017 | 406 € |
| 2016 | 198 € |
| 2015 | 1 623 € |
| 2014 | 3 447 € |
| 2013 | 1 713 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Geo - pont
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −39,2 %, medián odvetvia +9,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Geo - pont | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −39,2 % | +9,1 % |
| 2024 | +16,4 % | +6,6 % |
| 2023 | +4,8 % | +5,9 % |
| 2022 | +5,9 % | +5,7 % |
| 2021 | +2,8 % | +6,2 % |
| 2020 | +15,1 % | +5,5 % |
| 2019 | +24,2 % | +4,8 % |
| 2018 | +25,8 % | +5,5 % |
| 2017 | +3,3 % | +7,1 % |
| 2016 | +3,6 % | +6,6 % |
| 2015 | +31,2 % | +7,3 % |
| 2014 | +47,1 % | — |
| 2013 | +39,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 12 rokov, najviac v roku 2017 (+120,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −48,4 % |
| 2024 | −48,4 % |
| 2023 | +37,6 % |
| 2022 | +57,4 % |
| 2021 | −44,6 % |
| 2020 | +63,4 % |
| 2019 | +55,8 % |
| 2018 | −34,4 % |
| 2017 | +120,4 % |
| 2016 | +5,7 % |
| 2015 | −28,9 % |
| 2014 | +68,5 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Geo - pont
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 18 502 €, vlastné imanie 16 248 € a záväzky 2 254 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 18 502 € | 16 248 € | 2 254 € |
| 2024 | 38 916 € | 31 518 € | 7 398 € |
| 2023 | 42 262 € | 29 462 € | 12 800 € |
| 2022 | 30 363 € | 28 306 € | 2 057 € |
| 2021 | 29 114 € | 27 271 € | 1 843 € |
| 2020 | 30 198 € | 26 958 € | 3 240 € |
| 2019 | 29 740 € | 23 899 € | 5 841 € |
| 2018 | 23 793 € | 20 906 € | 2 887 € |
| 2017 | 26 902 € | 18 854 € | 8 048 € |
| 2016 | 20 707 € | 18 448 € | 2 259 € |
| 2015 | 20 715 € | 18 249 € | 2 466 € |
| 2014 | 18 250 € | 16 626 € | 1 624 € |
| 2013 | 14 343 € | 13 180 € | 1 163 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Geo - pont (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 464 € | −2 532 € | 18 502 € | 16 248 € | 2 254 € | −1 941 € | −39,2 % |
| 2024 | 12 528 € | 2 057 € | 38 916 € | 31 518 € | 7 398 € | 5 612 € | +16,4 % |
| 2023 | 24 286 € | 1 156 € | 42 262 € | 29 462 € | 12 800 € | 5 889 € | +4,8 % |
| 2022 | 17 644 € | 1 035 € | 30 363 € | 28 306 € | 2 057 € | 7 916 € | +5,9 % |
| 2021 | 11 212 € | 313 € | 29 114 € | 27 271 € | 1 843 € | 3 172 € | +2,8 % |
| 2020 | 20 254 € | 3 060 € | 30 198 € | 26 958 € | 3 240 € | 6 137 € | +15,1 % |
| 2019 | 12 392 € | 2 993 € | 29 740 € | 23 899 € | 5 841 € | 4 447 € | +24,2 % |
| 2018 | 7 954 € | 2 052 € | 23 793 € | 20 906 € | 2 887 € | 2 820 € | +25,8 % |
| 2017 | 12 120 € | 406 € | 26 902 € | 18 854 € | 8 048 € | 1 210 € | +3,3 % |
| 2016 | 5 499 € | 198 € | 20 707 € | 18 448 € | 2 259 € | 944 € | +3,6 % |
| 2015 | 5 201 € | 1 623 € | 20 715 € | 18 249 € | 2 466 € | 2 362 € | +31,2 % |
| 2014 | 7 316 € | 3 447 € | 18 250 € | 16 626 € | 1 624 € | 5 817 € | +47,1 % |
| 2013 | 4 343 € | 1 713 € | 14 343 € | 13 180 € | 1 163 € | 2 295 € | +39,4 % |
Riziko: zaplatí Geo - pont?
Peniaze od štátu: Geo - pont
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Geo - pont
Dátum vzniku Geo - pont je 2. 7. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/22621/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 4 343 € · majetok 14 343 €
- Nový spoločník: Lýdia PákozdiSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 6 464 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Geo - pont
- geodetické a kartografické činnosti
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti
- prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb spojených so správou a prevádzkou nehnuteľností
- zabezpečovanie služieb spojených s prevádzkou objektov, budov a zariadení
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Geo - pont v odvetví architektonické a inžinierske činnosti
Geo - pont je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 421 € (7 329 závierok), Geo - pont má 6 464 €, čo je 13 % mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 1 063 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Geo - pont 103. z 124.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 882 €, polovica do 51 421 €, tri štvrtiny do 162 424 €; 10 % firiem má viac než 541 748 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 553 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 882 € |
| medián | 51 421 € |
| horný kvartil | 162 424 € |
| 10 % firiem má viac než | 541 748 € |
| Geo - pont | 6 464 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Geo - pont
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Geo - pont s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Geo - pont | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 6 464 € | 51 421 € |
| 2024 | 12 528 € | 49 638 € |
| 2023 | 24 286 € | 49 328 € |
| 2022 | 17 644 € | 48 114 € |
| 2021 | 11 212 € | 46 534 € |
| 2020 | 20 254 € | 44 180 € |
| 2019 | 12 392 € | 47 030 € |
| 2018 | 7 954 € | 47 224 € |
| 2017 | 12 120 € | 46 170 € |
| 2016 | 5 499 € | 44 651 € |
| 2015 | 5 201 € | 46 258 € |
| 2014 | 7 316 € | — |
| 2013 | 4 343 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Geo - pont | 6 464 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 46 299 € |
| medián kraja | 50 095 € |
| medián Slovenska | 51 421 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DR - Projekt s. r. o.Horné Orešany · tržby 14 667 € (2025)
- Konstante s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 14 662 € (2025)
- FIDARU s. r. o.Kopčany · tržby 14 661 € (2025)
- PLYN MB, s.r.o.Kalinovo · tržby 14 639 € (2018)
- JaJa Solutions s. r. o.Martin · tržby 14 608 € (2025)
- DOT Immo, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 14 600 € (2025)
- emme reality s. r. o.Dunajská Streda · tržby 14 590 € (2025)
- Tulenko s.r.o.Michalovce · tržby 14 580 € (2025)
- Elest s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 14 580 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Geo - pont, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Geo - pont: Komárno
Geo - pont sídli na adrese Jókaiho 21, 945 01 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 785 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 814.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
Geo - pont: IČO, sídlo a základné údaje
Geo - pont s. r. o. (IČO 44250207) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 2. 7. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Lýdia Pákozdi. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 464 € a výsledok hospodárenia −2 532 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 2. 7. 2008 |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) Geo - pont s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 464 €, typická firma odvetvia 51 421 € (medián z 7 329 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›
Sieť prepojení firmy Geo - pont
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Geo - pont
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Geo - pont
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 132 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
- Končiace zmluvy137zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov105firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 28 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava258 zmlúv za 3 roky · 3 422 653 € · naposledy 29. 9. 2026STREDOSLOVENSKÁ VODÁRENSKÁ SPOLOČNOSŤ, a. s.195 zmlúv za 3 roky · 2 331 022 € · naposledy 14. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.174 zmlúv za 3 roky · 225 059 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 3 007 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Komárno
Quam s. r. o.INTERCAD, s.r.o.J & J MARINE DESIGN AND SOLUTIONS s.r.o.LESTÁR s.r.o.3B service s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.