Odbytové družstvo Jevišovice
Dunajská Streda
13 301 €tržby 2014 ▼ 100 %+3 521 €zisk 2014zaniknutá 23. 6. 2015
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 23. 6. 2015. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 4 527 250 €, výsledok hospodárenia 39 €
- 13 : tržby 5 064 753 €, výsledok hospodárenia 115 €
- 14 : tržby 13 301 €, výsledok hospodárenia 3 521 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 626 €
Odbytové družstvo Jevišovice (IČO 44246692), sídlo Dunajská Streda, je v registri zapísaná od 1. 7. 2008 do 23. 6. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 4. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci Odbytové družstvo Jevišovice
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Odbytové družstvo Jevišovice
Za rok 2014 má Odbytové družstvo Jevišovice v závierke tržby 13 301 €, o 99,7 % menej než v roku 2013, a výsledok hospodárenia +3 521 €. Závierky máme za 4 roky (2012 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2013: 5 064 753 €.
Výkaz ziskov a strát Odbytové družstvo Jevišovice
Najvyššie tržby: rok 2013, 5 064 753 €. Najnižšie: rok 2014, 13 301 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | — |
| 2014 | 13 301 € |
| 2013 | 5 064 753 € |
| 2012 | 4 527 250 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 1 049 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | −2 626 € |
| 2014 | 3 521 € |
| 2013 | 115 € |
| 2012 | 39 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Odbytové družstvo Jevišovice
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +26,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Odbytové družstvo Jevišovice |
|---|---|
| 2015 | — |
| 2014 | +26,5 % |
| 2013 | 0,0 % |
| 2012 | 0,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Odbytové družstvo Jevišovice
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 3 382 €, vlastné imanie 2 982 € a záväzky 400 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 3 382 € | 2 982 € | 400 € |
| 2014 | 7 647 € | 5 608 € | 2 039 € |
| 2013 | 2 905 511 € | 2 087 € | 2 903 424 € |
| 2012 | 1 463 875 € | 1 972 € | 1 461 903 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Odbytové družstvo Jevišovice (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | — | −2 626 € | 3 382 € | 2 982 € | 400 € | −2 200 € | — |
| 2014 | 13 301 € | 3 521 € | 7 647 € | 5 608 € | 2 039 € | −45 333 € | +26,5 % |
| 2013 | 5 064 753 € | 115 € | 2 905 511 € | 2 087 € | 2 903 424 € | −35 955 € | 0,0 % |
| 2012 | 4 527 250 € | 39 € | 1 463 875 € | 1 972 € | 1 461 903 € | −46 941 € | 0,0 % |
Riziko: zaplatí Odbytové družstvo Jevišovice?
Peniaze od štátu: Odbytové družstvo Jevišovice
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Odbytové družstvo Jevišovice
Dátum vzniku Odbytové družstvo Jevišovice je 1. 7. 2008. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiDružstvo · Dr/10128/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 4 527 250 € · majetok 1 463 875 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Odbytové družstvo Jevišovice v odvetví veľkoobchod
Odbytové družstvo Jevišovice je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 868 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Odbytové družstvo Jevišovice 270. z 318.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Balance Pro s.r.o.Košice - mestská časť Krásna · tržby 29 492 € (2025)
- ROTAMEX, spol. s r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 29 482 € (2025)
- Liptov WOOD, s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 29 472 € (2025)
- FLAMMA, s.r.o.Trenčín · tržby 29 462 € (2025)
- DESKBUY s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 29 416 € (2025)
- VELDIS, s.r.o.Nová Dubnica · tržby 29 393 € (2025)
- REDNA s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 29 340 € (2025)
- Kjiara 3 s.r.o.Šurany · tržby 29 334 € (2024)
- ERAMAX PROPERTIES s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 29 300 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Odbytové družstvo Jevišovice, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Dunajská Streda ›
Sídlo Odbytové družstvo Jevišovice: Dunajská Streda
Odbytové družstvo Jevišovice sídli na adrese Hlavná 5469/60A, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. V obci Dunajská Streda je 6 635 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Dunajská Streda: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
Odbytové družstvo Jevišovice: IČO, sídlo a základné údaje
Odbytové družstvo Jevišovice (IČO 44246692) je družstvo so sídlom v obci Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 1. 7. 2008, zánik je v registri zapísaný ku dňu 23. 6. 2015, po 6 rokoch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 13 301 € a výsledok hospodárenia +3 521 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Družstvo |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 46210 |
| Vznik | 1. 7. 2008 |
| Zánik | 23. 6. 2015 |
| Obec | Dunajská Streda |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Odbytové družstvo Jevišovice
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Odbytové družstvo Jevišovice
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Odbytové družstvo Jevišovice
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy1 685zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov11firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 6 200 €
- Diery na trhu5odvetví chýba v meste Dunajská Stredatypický nepokrytý dopyt 2,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka Vihorlat64 zmlúv za 3 roky · 88 410 € · naposledy 14. 9. 2026Národný žrebčín "Topoľčianky" štátny podnik33 zmlúv za 3 roky · 261 138 € · naposledy 24. 7. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra23 zmlúv za 3 roky · 564 921 € · naposledy 20. 11. 2025 Všetkých 59 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Dunajská Streda
METRANS /Danubia/, a.s.SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.DS - CAR, s.r.o.ISTERMEAT a.s.MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Dunajská Streda ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.21) v okrese Dunajská Streda
SUNFLOWER s.r.o.Duynie Feed Slovensko s. r. o.AGROSID, a.s.Agripex, s.r.o.BY-PRODUCT s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.