VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Casaglia s. r. o.

Bratislava - Petržalka · Činnosti reklamných agentúr

1 053 850 €tržby 2023 ▲ 1 083 %+827 907 €zisk 2023

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 11. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 053 850 €tržby 2023 ▲ 1 083 %
+827 907 €zisk 2023
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -26 549 €
  2. 13 : tržby 2 671 742 €, výsledok hospodárenia -5 239 €
  3. 14 : tržby 1 134 648 €, výsledok hospodárenia -14 474 €
  4. 15 : tržby 3 912 921 €, výsledok hospodárenia -2 557 €
  5. 16 : tržby 3 759 740 €, výsledok hospodárenia -10 289 €
  6. 17 : tržby 673 879 €, výsledok hospodárenia 6 946 €
  7. 18 : tržby 119 367 €, výsledok hospodárenia -4 105 €
  8. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 172 €
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 818 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 479 €
  11. 22 : tržby 89 055 €, výsledok hospodárenia 10 828 €
  12. 23 : tržby 1 053 850 €, výsledok hospodárenia 827 907 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Casaglia s. r. o. (IČO 44227990), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 26. 6. 2008 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ Casaglia

Podľa Registra právnických osôb koná za Casaglia 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník Casaglia

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Casaglia
Podiely spoločníkov na vkladoch Casaglia Zorán Tóth 100,0 %. Spolu 6 639 €. Zorán Tóth: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Zorán Tóth100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Zorán Tóthod 28. 5. 2024 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Casaglia

Za rok 2023 má Casaglia v závierke tržby 1 053 850 €, o 1 083,4 % viac než v roku 2022, a výsledok hospodárenia +827 907 €. Závierky máme za 12 rokov (2012 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2015: 3 912 921 €.

Tržby 20231,05 mil. €▲ +1 083,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2023828 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20231,12 mil. €
Vlastné imanie 2023825 tis. €
Záväzky 2023300 tis. €26,7 % majetku
Pridaná hodnota 20231,05 mil. €
Zisková marža 2023+78,6 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 12 rokov776 tis. €2012 až 2023

Výkaz ziskov a strát Casaglia

Súvaha Casaglia

Všetky čísla zo závierok Casaglia (12 rokov)
Čísla zo závierok Casaglia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20231 053 850 €827 907 €1 124 563 €824 719 €299 844 €1 048 652 €+78,6 %
202289 055 €10 828 €75 440 €−3 188 €78 628 €13 517 €+12,2 %
2021—−2 479 €62 267 €−14 016 €76 283 €−2 369 €—
2020—−1 818 €114 747 €−11 537 €126 284 €−2 213 €—
2019—−2 172 €116 783 €−9 720 €126 503 €−2 339 €—
2018119 367 €−4 105 €118 745 €−7 548 €126 293 €−2 808 €−3,4 %
2017673 879 €6 946 €197 303 €−3 443 €200 746 €−9 729 €+1,0 %
20163 759 740 €−10 289 €279 388 €−10 390 €289 778 €−2 607 €−0,3 %
20153 912 921 €−2 557 €315 037 €−100 €315 137 €14 133 €−0,1 %
20141 134 648 €−14 474 €514 543 €2 457 €512 086 €−6 971 €−1,3 %
20132 671 742 €−5 239 €37 823 €16 931 €20 892 €−3 764 €−0,2 %
2012—−26 549 €16 951 €22 170 €−5 219 €——

Riziko: zaplatí Casaglia?

Peniaze od štátu: Casaglia

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Casaglia

Dátum vzniku Casaglia je 26. 6. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/53116/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 16 951 €
  3. Nový štatutár: Zorán TóthKonateľ
  4. Nový spoločník: Zorán TóthSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Casaglia

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • prenájom nehnuteľností spojený sposkytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • reklamná a propagačná činnosť,
  • faktoring a forfaiting,
  • administratívne služby,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Casaglia v odvetví reklama a prieskum trhu

Casaglia je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 43 497 € (7 094 závierok), Casaglia má 1 053 850 €, čo je 24-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 352 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Casaglia 44. z 563.

V odvetví v okrese Bratislava V1 352aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 094Slovensko, rok 2023
Medián tržieb odvetvia43 tis. €rok 2023
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Casaglia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava V ›

Sídlo Casaglia: Bratislava - Petržalka

Casaglia sídli na adrese Betliarska 12, 851 07 Bratislava-Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 365 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 141aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 222aktívnych
V tom istom odvetví1 352okres Bratislava V
Na tej istej adrese365aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

Casaglia: IČO, sídlo a základné údaje

Casaglia s. r. o. (IČO 44227990) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 26. 6. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Zorán Tóth. Za rok 2023 sú v závierke tržby 1 053 850 € a výsledok hospodárenia +827 907 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311)
Základné imanie6 639 €
Vznik26. 6. 2008
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) Casaglia s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2023 mala 1 053 850 €, typická firma odvetvia 43 497 €, čo je 24-násobok mediánu (medián z 7 094 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy Casaglia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Casaglia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Casaglia

  • Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,8 mil. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 000 €
  • Výhry konkurentov60firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

C.M.T. s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava V

Media and Digital Services a.s.HAVAS MEDIA Slovakia, s. r. o.Sunflower Pharmacy, s.r.o.MACANO MEDIA s.r.o.VALEXP s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk