VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

INPAR s.r.o. v likvidácii

Tomášov

17 000 €tržby 2017 ▼ 53 %+6 173 €zisk 2017

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 21. 12. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

17 000 €tržby 2017 ▼ 53 %
+6 173 €zisk 2017
  1. 12 : tržby 44 667 €, výsledok hospodárenia 13 484 €
  2. 13 : tržby 18 375 €, výsledok hospodárenia 392 €
  3. 14 : tržby 32 050 €, výsledok hospodárenia 13 582 €
  4. 15 : tržby 36 000 €, výsledok hospodárenia 13 436 €
  5. 16 : tržby 36 000 €, výsledok hospodárenia 14 132 €
  6. 17 : tržby 17 000 €, výsledok hospodárenia 6 173 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

INPAR s.r.o. v likvidácii (IČO 44207867), sídlo Tomášov, je v registri zapísaná od 18. 6. 2008 do 21. 12. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci INPAR s.r.o.

osobné náklady v roku 2017 boli 1 078 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2017 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.

Ľudia a vlastníci INPAR s.r.o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok INPAR s.r.o.

Za rok 2017 má INPAR s.r.o. v závierke tržby 17 000 €, o 52,8 % menej než v roku 2016, a výsledok hospodárenia +6 173 €. Závierky máme za 6 rokov (2012 až 2017), najvyššie tržby sú z roku 2012: 44 667 €.

Tržby 201717 tis. €▼ −52,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20176 173 €zisk
Majetok (aktíva) 201735 tis. €
Vlastné imanie 201733 tis. €
Záväzky 20172 210 €6,3 % majetku
Pridaná hodnota 201711 tis. €
Zisková marža 2017+36,3 %medián odvetvia +5,7 %
Súčet výsledkov za 6 rokov61 tis. €2012 až 2017

Výkaz ziskov a strát INPAR s.r.o.

Súvaha INPAR s.r.o.

Všetky čísla zo závierok INPAR s.r.o. (6 rokov)
Čísla zo závierok INPAR s.r.o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201717 000 €6 173 €34 827 €32 617 €2 210 €11 048 €+36,3 %
201636 000 €14 132 €29 275 €23 326 €5 949 €27 944 €+39,3 %
201536 000 €13 436 €39 109 €33 196 €5 913 €28 339 €+37,3 %
201432 050 €13 582 €43 933 €34 759 €9 174 €24 516 €+42,4 %
201318 375 €392 €26 482 €21 178 €5 304 €9 917 €+2,1 %
201244 667 €13 484 €36 583 €32 506 €4 077 €23 568 €+30,2 %

Riziko: zaplatí INPAR s.r.o.?

Peniaze od štátu: INPAR s.r.o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy INPAR s.r.o.

Dátum vzniku INPAR s.r.o. je 18. 6. 2008. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/52935/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 44 667 € · majetok 36 583 €
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017Závierok máme 6, posledné tržby 17 000 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

INPAR s.r.o. v odvetví ostatné odborné a technické činnosti

INPAR s.r.o. je v registri v odvetví Ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74). Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 32 748 € (2 854 závierok), INPAR s.r.o. má 17 000 €, čo je 52 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 382 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je INPAR s.r.o. 70. z 102.

V odvetví v okrese Senec382aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 854Slovensko, rok 2017
Medián tržieb odvetvia33 tis. €rok 2017
Medián ziskovej marže+5,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb INPAR s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Senec ›

Sídlo INPAR s.r.o.: Tomášov

INPAR s.r.o. sídli na adrese Mierová 290/23, 900 44 Tomášov, okres Senec. V obci Tomášov je 532 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 592.

Subjektov v obci Tomášov532aktívnych
Subjektov v okrese Senec24 592aktívnych
V tom istom odvetví382okres Senec

Tomášov: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›

INPAR s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje

INPAR s.r.o. v likvidácii (IČO 44207867) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Tomášov, okres Senec. Dátum vzniku je 18. 6. 2008, zánik je v registri zapísaný ku dňu 21. 12. 2017, po 9 rokoch. Za rok 2017 sú v závierke tržby 17 000 € a výsledok hospodárenia +6 173 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 74900
Vznik18. 6. 2008
Zánik21. 12. 2017
ObecTomášov
OkresOkres Senec
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy INPAR s.r.o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu INPAR s.r.o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu INPAR s.r.o.

  • Tendre18súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 109 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 192 tis. €
  • Končiace zmluvy158zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov124firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 300 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Tomášovtypický nepokrytý dopyt 104 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Tomášov

Poľnohospodárske družstvo v TomášoveCINETECH s. r. o.DS Pharm s. r. o.SOFIDA s.r.o.WTR-Tec, s. r. o.Všetky firmy v obci Tomášov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 74.90) v okrese Senec

LT INVEST, s. r. o.JEKA studio s.r.o.Pelatec s.r.o.MAREVLA s.r.o.FIRE ENGINEERING, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk