VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Frenia, s.r.o.

Košice - Dargovských hrdinov · Nešpecializovaný veľkoobchod

147 916 €tržby 2025 ▲ 7 %+42 304 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

147 916 €tržby 2025 ▲ 7 %
+42 304 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 48 301 €, výsledok hospodárenia 3 270 €
  2. 13 : tržby 51 497 €, výsledok hospodárenia 2 222 €
  3. 14 : tržby 57 461 €, výsledok hospodárenia 2 596 €
  4. 15 : tržby 61 312 €, výsledok hospodárenia 7 394 €
  5. 16 : tržby 65 387 €, výsledok hospodárenia 10 473 €
  6. 17 : tržby 64 551 €, výsledok hospodárenia 1 675 €
  7. 18 : tržby 67 488 €, výsledok hospodárenia 2 339 €
  8. 19 : tržby 73 044 €, výsledok hospodárenia 6 215 €
  9. 20 : tržby 73 558 €, výsledok hospodárenia 8 982 €
  10. 21 : tržby 82 441 €, výsledok hospodárenia 7 789 €
  11. 22 : tržby 100 882 €, výsledok hospodárenia 14 629 €
  12. 23 : tržby 127 265 €, výsledok hospodárenia 15 379 €
  13. 24 : tržby 138 229 €, výsledok hospodárenia 15 824 €
  14. 25 : tržby 147 916 €, výsledok hospodárenia 42 304 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Frenia, s.r.o. (IČO 44195672) mala v roku 2025 tržby 147 916 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Frenia

Frenia má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 81 179 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.

Konateľ Frenia

Podľa Registra právnických osôb koná za Frenia 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločníci Frenia

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Frenia
Podiely spoločníkov na vkladoch Frenia MUDr. Adriena Smiešková 85,0 %, Ing. Marcel Smieško 15,0 %. Spolu 6 639 €. MUDr. Adriena Smiešková: 5 643 €, 85,0 %Ing. Marcel Smieško: 996 €, 15,0 %85,0 % najväčší podiel
  • MUDr. Adriena Smiešková85,0 %
  • Ing. Marcel Smieško15,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MUDr. Adriena Smieškováod 9. 10. 2009 5 643 €85,0 %
Ing. Marcel Smieškood 9. 10. 2009 996 €15,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Frenia

Za rok 2025 má Frenia v závierke tržby 147 916 €, o 7,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +42 304 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 147 916 €.

Tržby 2025148 tis. €▲ +7,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202542 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025134 tis. €
Vlastné imanie 2025113 tis. €
Záväzky 202521 tis. €15,8 % majetku
Pridaná hodnota 2025128 tis. €
Zisková marža 2025+28,6 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov141 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát Frenia

Súvaha Frenia

Všetky čísla zo závierok Frenia (14 rokov)
Čísla zo závierok Frenia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025147 916 €42 304 €133 837 €112 756 €21 081 €128 450 €+28,6 %
2024138 229 €15 824 €100 743 €87 454 €13 289 €98 515 €+11,4 %
2023127 265 €15 379 €107 540 €90 784 €16 756 €92 572 €+12,1 %
2022100 882 €14 629 €98 727 €75 405 €23 322 €76 332 €+14,5 %
202182 441 €7 789 €88 002 €60 776 €27 226 €58 944 €+9,4 %
202073 558 €8 982 €65 679 €58 986 €6 693 €50 185 €+12,2 %
201973 044 €6 215 €57 961 €50 003 €7 958 €54 100 €+8,5 %
201867 488 €2 339 €52 433 €43 788 €8 645 €51 609 €+3,5 %
201764 551 €1 675 €59 332 €41 449 €17 883 €42 512 €+2,6 %
201665 387 €10 473 €66 569 €40 761 €25 808 €32 267 €+16,0 %
201561 312 €7 394 €44 522 €36 487 €8 035 €28 132 €+12,1 %
201457 461 €2 596 €34 271 €29 093 €5 178 €27 024 €+4,5 %
201351 497 €2 222 €38 294 €29 498 €8 796 €30 361 €+4,3 %
201248 301 €3 270 €40 586 €27 276 €13 310 €35 699 €+6,8 %

Riziko: zaplatí Frenia?

Frenia a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 42 zmlúv s dodávateľom Frenia v objeme 1 311 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Sečovce , Nám. sv. Cyrila a Metoda 43/27, 078 01 Sečovce: 1 311 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom42Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv1 311 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20124. 1. 2012

História firmy Frenia

Dátum vzniku Frenia je 29. 5. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/21903/V
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 29. 5. 2008.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 48 301 € · majetok 40 586 €
  4. Nový spoločník: Ing. Marcel SmieškoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 147 916 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Frenia

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • reklamné a marketingové služby
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • vydavateľská činnosť
  • prenájom hnuteľných vecí
  • informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • počítačové služby
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • administratívne služby
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: ambulancia s odborným zameraním psychiatria

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Frenia v odvetví veľkoobchod

Frenia je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 070 € (14 223 závierok), Frenia má 147 916 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Košice III je v tomto odvetví 203 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Frenia 13. z 50.

V odvetví v okrese Košice III203aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 223Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Frenia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice III ›

Sídlo Frenia: Košice - Dargovských hrdinov

Frenia sídli na adrese Maršala Koneva 1, 040 22 Košice, okres Košice III. V obci Košice - Dargovských hrdinov je 2 823 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 363. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Dargovských hrdinov2 823aktívnych
Subjektov v okrese Košice III3 363aktívnych
V tom istom odvetví203okres Košice III
Na tej istej adrese9aktívnych subjektov

Košice - Dargovských hrdinov: obyvatelia a dáta ›Okres Košice III ›Adresár firiem v okrese Košice III ›

Frenia: IČO, sídlo a základné údaje

Frenia, s.r.o. (IČO 44195672) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Dargovských hrdinov, okres Košice III. Dátum vzniku je 29. 5. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je MUDr. Adriena Smiešková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 147 916 € a výsledok hospodárenia +42 304 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690)
Základné imanie6 639 €
Vznik29. 5. 2008
ObecKošice - Dargovských hrdinov
OkresOkres Košice III
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) Frenia, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 147 916 €, typická firma odvetvia 139 070 € (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice III ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice III ›

Sieť prepojení firmy Frenia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Frenia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Frenia

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 33 tis. €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy611zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov82firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu19odvetví chýba v meste Košice - Dargovských hrdinovtypický nepokrytý dopyt 1,5 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov

AUTO – VALAS GROUP s.r.o.HELL ENERGY SK s.r.o.Giovani Essenze, s. r. o.AUTOSPOL VLASATÝ, spol. s r.o.Decrux s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Košice III

ZEN - Zelená energia, s.r.o.Zdravotel s.r.o.EUROMARKET - EU s.r.o.CHENG & SHENG s.r.o.AL-tech s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk