FAMILY XZ s.r.o.
Handlová · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
16 053 €tržby 2025 ▼ 21 %+1 106 €zisk 2025aktívna 18 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 31 663 €, výsledok hospodárenia -989 €
- 13 : tržby 76 050 €, výsledok hospodárenia -740 €
- 14 : tržby 80 701 €, výsledok hospodárenia 962 €
- 15 : tržby 83 817 €, výsledok hospodárenia 1 817 €
- 16 : tržby 63 239 €, výsledok hospodárenia 1 872 €
- 17 : tržby 56 233 €, výsledok hospodárenia -1 398 €
- 18 : tržby 48 190 €, výsledok hospodárenia -242 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 21 : tržby 10 515 €, výsledok hospodárenia -78 €
- 22 : tržby 20 952 €, výsledok hospodárenia -44 €
- 23 : tržby 18 200 €, výsledok hospodárenia -731 €
- 24 : tržby 20 203 €, výsledok hospodárenia 482 €
- 25 : tržby 16 053 €, výsledok hospodárenia 1 106 €
FAMILY XZ s.r.o. (IČO 44181001) mala v roku 2025 tržby 16 053 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci FAMILY XZ
FAMILY XZ má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 16 545 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 16 545 € | — |
| 2024 | — | 14 374 € | — |
| 2023 | — | 13 714 € | — |
| 2022 | — | 12 780 € | — |
| 2021 | — | 4 641 € | — |
| 2018 | — | 13 555 € | — |
| 2017 | — | 12 933 € | — |
| 2016 | — | 13 887 € | — |
| 2015 | — | 13 826 € | — |
| 2014 | — | 12 282 € | — |
| 2013 | — | 7 674 € | 5 676 € |
| 2012 | — | 3 505 € | 3 494 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konatelia FAMILY XZ
Podľa Registra právnických osôb konajú za FAMILY XZ 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
Spoločníci FAMILY XZ
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Huping Zheng50,0 %
- Xuling Chen50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Huping Zhengod 20. 4. 2021 | 3 320 € | 50,0 % |
| Xuling Chenod 20. 4. 2021 | 3 320 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok FAMILY XZ
Za rok 2025 má FAMILY XZ v závierke tržby 16 053 €, o 20,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 106 €. Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 83 817 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát FAMILY XZ
Najvyššie tržby: rok 2015, 83 817 €. Najnižšie: rok 2021, 10 515 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 16 053 € |
| 2024 | 20 203 € |
| 2023 | 18 200 € |
| 2022 | 20 952 € |
| 2021 | 10 515 € |
| 2020 | — |
| 2018 | 48 190 € |
| 2017 | 56 233 € |
| 2016 | 63 239 € |
| 2015 | 83 817 € |
| 2014 | 80 701 € |
| 2013 | 76 050 € |
| 2012 | 31 663 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 7 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 2 017 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 106 € |
| 2024 | 482 € |
| 2023 | −731 € |
| 2022 | −44 € |
| 2021 | −78 € |
| 2020 | — |
| 2018 | −242 € |
| 2017 | −1 398 € |
| 2016 | 1 872 € |
| 2015 | 1 817 € |
| 2014 | 962 € |
| 2013 | −740 € |
| 2012 | −989 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- FAMILY XZ
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +6,9 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | FAMILY XZ | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +6,9 % | +2,3 % |
| 2024 | +2,4 % | +2,1 % |
| 2023 | −4,0 % | +1,4 % |
| 2022 | −0,2 % | +1,3 % |
| 2021 | −0,7 % | +1,2 % |
| 2020 | — | +1,1 % |
| 2018 | −0,5 % | +1,2 % |
| 2017 | −2,5 % | +1,7 % |
| 2016 | +3,0 % | +1,6 % |
| 2015 | +2,2 % | +1,3 % |
| 2014 | +1,2 % | — |
| 2013 | −1,0 % | — |
| 2012 | −3,1 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 10 rokov, najviac v roku 2013 (+140,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −20,5 % |
| 2024 | +11,0 % |
| 2023 | −13,1 % |
| 2022 | +99,3 % |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2018 | −14,3 % |
| 2017 | −11,1 % |
| 2016 | −24,6 % |
| 2015 | +3,9 % |
| 2014 | +6,1 % |
| 2013 | +140,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha FAMILY XZ
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 2 157 €, vlastné imanie 1 308 € a záväzky 849 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 157 € | 1 308 € | 849 € |
| 2024 | 1 622 € | 203 € | 1 419 € |
| 2023 | 2 655 € | −679 € | 3 334 € |
| 2022 | 2 421 € | 1 860 € | 561 € |
| 2021 | 8 557 € | 6 438 € | 2 119 € |
| 2020 | 0 € | — | — |
| 2018 | 31 427 € | 11 049 € | 20 378 € |
| 2017 | 13 456 € | 9 893 € | 3 563 € |
| 2016 | 13 719 € | 11 291 € | 2 428 € |
| 2015 | 12 024 € | 9 419 € | 2 605 € |
| 2014 | 10 344 € | 7 602 € | 2 742 € |
| 2013 | 7 082 € | 5 900 € | 1 182 € |
| 2012 | 6 524 € | 5 651 € | 873 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok FAMILY XZ (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 053 € | 1 106 € | 2 157 € | 1 308 € | 849 € | −5 495 € | +6,9 % |
| 2024 | 20 203 € | 482 € | 1 622 € | 203 € | 1 419 € | −2 899 € | +2,4 % |
| 2023 | 18 200 € | −731 € | 2 655 € | −679 € | 3 334 € | −1 621 € | −4,0 % |
| 2022 | 20 952 € | −44 € | 2 421 € | 1 860 € | 561 € | −87 € | −0,2 % |
| 2021 | 10 515 € | −78 € | 8 557 € | 6 438 € | 2 119 € | −1 884 € | −0,7 % |
| 2020 | — | — | 0 € | — | — | — | — |
| 2018 | 48 190 € | −242 € | 31 427 € | 11 049 € | 20 378 € | −13 625 € | −0,5 % |
| 2017 | 56 233 € | −1 398 € | 13 456 € | 9 893 € | 3 563 € | −3 498 € | −2,5 % |
| 2016 | 63 239 € | 1 872 € | 13 719 € | 11 291 € | 2 428 € | −20 293 € | +3,0 % |
| 2015 | 83 817 € | 1 817 € | 12 024 € | 9 419 € | 2 605 € | −2 247 € | +2,2 % |
| 2014 | 80 701 € | 962 € | 10 344 € | 7 602 € | 2 742 € | −6 292 € | +1,2 % |
| 2013 | 76 050 € | −740 € | 7 082 € | 5 900 € | 1 182 € | 7 730 € | −1,0 % |
| 2012 | 31 663 € | −989 € | 6 524 € | 5 651 € | 873 € | 4 542 € | −3,1 % |
Riziko: zaplatí FAMILY XZ?
Peniaze od štátu: FAMILY XZ
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy FAMILY XZ
Dátum vzniku FAMILY XZ je 6. 6. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35098/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 31 663 € · majetok 6 524 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022629455
- Nový štatutár: Xuling ChenKonateľ
- Nový spoločník: Xuling ChenSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 16 053 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti FAMILY XZ
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
FAMILY XZ v odvetví maloobchod
FAMILY XZ je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), FAMILY XZ má 16 053 €, čo je 16 % mediánu. V okrese Prievidza je v tomto odvetví 1 437 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FAMILY XZ 286. z 350.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 000 €, polovica do 97 643 €, tri štvrtiny do 451 627 €; 10 % firiem má viac než 1 461 451 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 174 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 000 € |
| medián | 97 643 € |
| horný kvartil | 451 627 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 451 € |
| FAMILY XZ | 16 053 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- FAMILY XZ
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby FAMILY XZ s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | FAMILY XZ | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 16 053 € | 97 643 € |
| 2024 | 20 203 € | 93 145 € |
| 2023 | 18 200 € | 95 743 € |
| 2022 | 20 952 € | 101 116 € |
| 2021 | 10 515 € | 87 423 € |
| 2020 | — | 81 900 € |
| 2018 | 48 190 € | 80 953 € |
| 2017 | 56 233 € | 74 679 € |
| 2016 | 63 239 € | 63 581 € |
| 2015 | 83 817 € | 73 009 € |
| 2014 | 80 701 € | — |
| 2013 | 76 050 € | — |
| 2012 | 31 663 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| FAMILY XZ | 16 053 € |
|---|---|
| medián okresu Prievidza | 85 791 € |
| medián kraja | 102 694 € |
| medián Slovenska | 97 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- GOJANI COMPANY s.r.o.Žilina · tržby 39 000 € (2025)
- set design s. r. o.Pezinok · tržby 39 000 € (2025)
- ABC OFFICE INTERIÉR, s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 38 984 € (2025)
- Optimystic Space s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 38 981 € (2025)
- DV Auto s.r.o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 38 960 € (2025)
- Servis MTM s.r.o.Svinica · tržby 38 941 € (2025)
- 107, s.r.o.Trávnica · tržby 38 920 € (2025)
- RESAK ASD, s.r.o.Brezno · tržby 38 915 € (2025)
- INVEST 888 s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 38 896 € (2022)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FAMILY XZ, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Prievidza ›
Sídlo FAMILY XZ: Handlová
FAMILY XZ sídli na adrese Partizánska 1647/8, 972 51 Handlová, okres Prievidza. V obci Handlová je 1 499 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 832. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Handlová: obyvatelia a dáta ›Okres Prievidza ›Adresár firiem v okrese Prievidza ›
FAMILY XZ: IČO, sídlo a základné údaje
FAMILY XZ s.r.o. (IČO 44181001) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Handlová, okres Prievidza. Dátum vzniku je 6. 6. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutármi sú Huping Zheng a Xuling Chen. Za rok 2025 sú v závierke tržby 16 053 € a výsledok hospodárenia +1 106 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 6. 6. 2008 |
| Obec | Handlová |
| Okres | Okres Prievidza |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) FAMILY XZ s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 16 053 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Prievidza ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Prievidza ›
Sieť prepojení firmy FAMILY XZ
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu FAMILY XZ
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu FAMILY XZ
- Tendre29súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 122 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy217zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
- Výhry konkurentov142firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 600 €
- Diery na trhu24odvetví chýba v meste Handlovátypický nepokrytý dopyt 1,5 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava2 245 zmlúv za 3 roky · 18 678 324 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 350 zmlúv za 3 roky · 629 430 € · naposledy 30. 9. 2026Vojenský historický ústav156 zmlúv za 3 roky · 1 884 553 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 1 874 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Handlová
HUTIRA Slovakia s.r.o.Nemocnica AGEL Handlová s.r.o.HATER - HANDLOVÁ spol. s r.o.APEX GAMING SK s.r.o.HANDLOVSKÁ ENERGETIKA, s.r.o.Všetky firmy v obci Handlová ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Prievidza
SLOV TAIN, s.r.o.INSTA - PL s.r.o.AGRO ALIANCE SK, s.r.o.B a B, spol. s r.o.Infinity style s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.