VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

TDA, s. r. o.

Moravské Lieskové · Športové činnosti i. n.

16 059 €tržby 2025 ▲ 78 %−45 225 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

16 059 €tržby 2025 ▲ 78 %
−45 225 €strata 2025
  1. 12 : tržby 1 700 €, výsledok hospodárenia -3 724 €
  2. 13 : tržby 1 700 €, výsledok hospodárenia 14 €
  3. 14 : tržby 2 125 €, výsledok hospodárenia -1 359 €
  4. 15 : tržby 2 125 €, výsledok hospodárenia -1 117 €
  5. 16 : tržby 5 000 €, výsledok hospodárenia -10 948 €
  6. 17 : tržby 5 000 €, výsledok hospodárenia -5 799 €
  7. 18 : tržby 6 657 €, výsledok hospodárenia -13 730 €
  8. 19 : tržby 2 500 €, výsledok hospodárenia -3 842 €
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -19 230 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -20 316 €
  11. 22 : tržby 7 250 €, výsledok hospodárenia -8 463 €
  12. 23 : tržby 2 000 €, výsledok hospodárenia -12 532 €
  13. 24 : tržby 9 000 €, výsledok hospodárenia -19 395 €
  14. 25 : tržby 16 059 €, výsledok hospodárenia -45 225 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

TDA, s. r. o. (IČO 44178336) mala v roku 2025 tržby 16 059 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ TDA

Podľa Registra právnických osôb koná za TDA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník TDA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch TDA
Podiely spoločníkov na vkladoch TDA DLOG INC. 100,0 %. Spolu 6 638 €. DLOG INC.: 6 638 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • DLOG INC.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
DLOG INC.od 19. 8. 2026 6 638 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok TDA

Za rok 2025 má TDA v závierke tržby 16 059 €, o 78,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −45 225 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 16 059 €.

Tržby 202516 tis. €▲ +78,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−45 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202547 tis. €
Vlastné imanie 2025−154 tis. €
Záväzky 2025200 tis. €430,3 % majetku
Pridaná hodnota 2025−31 tis. €
Zisková marža 2025−281,6 %medián odvetvia +3,5 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−166 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát TDA

Súvaha TDA

Všetky čísla zo závierok TDA (14 rokov)
Čísla zo závierok TDA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202516 059 €−45 225 €46 504 €−153 594 €200 098 €−31 439 €−281,6 %
20249 000 €−19 395 €21 470 €−108 368 €129 838 €−13 534 €−215,5 %
20232 000 €−12 532 €36 793 €−88 974 €125 767 €−10 603 €−626,6 %
20227 250 €−8 463 €18 778 €−76 442 €95 220 €1 446 €−116,7 %
2021—−20 316 €26 822 €−67 979 €94 801 €−1 319 €—
2020—−19 230 €48 104 €−47 663 €95 767 €−691 €—
20192 500 €−3 842 €49 920 €−28 433 €78 353 €1 184 €−153,7 %
20186 657 €−13 730 €52 378 €−24 590 €76 968 €−1 415 €−206,2 %
20175 000 €−5 799 €47 968 €−10 860 €58 828 €3 379 €−116,0 %
20165 000 €−10 948 €53 109 €−5 061 €58 170 €−1 854 €−219,0 %
20152 125 €−1 117 €13 848 €5 887 €7 961 €1 762 €−52,6 %
20142 125 €−1 359 €13 604 €7 003 €6 601 €−304 €−64,0 %
20131 700 €14 €17 577 €8 363 €9 214 €1 319 €+0,8 %
20121 700 €−3 724 €17 307 €8 349 €8 958 €1 033 €−219,1 %

Riziko: zaplatí TDA?

Peniaze od štátu: TDA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy TDA

Dátum vzniku TDA je 26. 5. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/52410/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022615705
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 700 € · majetok 17 307 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 16 059 €.
  5. Nový spoločník: DLOG INC.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový štatutár: Peter PlesníkKonateľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti TDA

  • organizovanie cyklistických túr a pretekov v rozsahu voľnej živnosti,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti,
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti,
  • sprostredkovanie v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti,
  • sprostredkovanie v oblasti služieb v rozsahu voľnej živnosti,
  • prenájom motorových vozidiel v rozsahu voľnej živnosti,
  • marketing, reklamná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

TDA v odvetví šport, zábava a rekreácia

TDA je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť športové činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 760 € (4 494 závierok), TDA má 16 059 €, čo je 81 % mediánu. V okrese Nové Mesto nad Váhom je v tomto odvetví 220 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TDA 28. z 57.

V odvetví v okrese Nové Mesto nad Váhom220aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 494Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia20 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TDA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Nové Mesto nad Váhom ›

Sídlo TDA: Moravské Lieskové

TDA sídli na adrese Moravské Lieskové 69/69, 916 42 Moravské Lieskové, okres Nové Mesto nad Váhom. V obci Moravské Lieskové je 346 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 790. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Moravské Lieskové346aktívnych
Subjektov v okrese Nové Mesto nad Váhom10 790aktívnych
V tom istom odvetví220okres Nové Mesto nad Váhom
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Moravské Lieskové: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Mesto nad Váhom ›Adresár firiem v okrese Nové Mesto nad Váhom ›

TDA: IČO, sídlo a základné údaje

TDA, s. r. o. (IČO 44178336) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Moravské Lieskové, okres Nové Mesto nad Váhom. Dátum vzniku je 26. 5. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Peter Plesník. Za rok 2025 sú v závierke tržby 16 059 € a výsledok hospodárenia −45 225 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieŠportové činnosti i. n. (SK NACE 9319)
Základné imanie6 638 €
Vznik26. 5. 2008
ObecMoravské Lieskové
OkresOkres Nové Mesto nad Váhom
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) TDA, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 16 059 €, typická firma odvetvia 19 760 € (medián z 4 494 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nové Mesto nad Váhom ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Mesto nad Váhom ›

Sieť prepojení firmy TDA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TDA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu TDA

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 200 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
  • Končiace zmluvy154zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
  • Výhry konkurentov56firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 800 €
  • Diery na trhu5odvetví chýba v obci Moravské Lieskovétypický nepokrytý dopyt 33 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

RV-VITAL s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Moravské Lieskové

REPROGAS s.r.o.HPM Therm, s. r. o.Perfect plus s. r. o.MZTRANS, s.r.o.ECONIA s.r.o.Všetky firmy v obci Moravské Lieskové ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.19) v okrese Nové Mesto nad Váhom

OHAS s. r. o.TENISOVÝ AREÁL ZELENÁ VODA s. r. o.Zvážnica

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk