VITADENS, s. r. o.
Bratislava - Dúbravka
2 386 €tržby 2018 ▼ 56 %−751 €strata 2018zaniknutá 17. 12. 2025
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 17. 12. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 5 967 €, výsledok hospodárenia -3 878 €
- 13 : tržby 10 914 €, výsledok hospodárenia 3 549 €
- 14 : tržby 25 102 €, výsledok hospodárenia 3 977 €
- 15 : tržby 8 961 €, výsledok hospodárenia -2 010 €
- 16 : tržby 6 929 €, výsledok hospodárenia 3 186 €
- 17 : tržby 5 388 €, výsledok hospodárenia -5 659 €
- 18 : tržby 2 386 €, výsledok hospodárenia -751 €
VITADENS, s. r. o. (IČO 44175345), sídlo Bratislava - mestská časť Dúbravka, je v registri zapísaná od 22. 5. 2008 do 17. 12. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 9
Ľudia a vlastníci VITADENS
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok VITADENS
Za rok 2018 má VITADENS v závierke tržby 2 386 €, o 55,7 % menej než v roku 2017, a výsledok hospodárenia −751 €. Závierky máme za 7 rokov (2012 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2014: 25 102 €.
Výkaz ziskov a strát VITADENS
Najvyššie tržby: rok 2014, 25 102 €. Najnižšie: rok 2018, 2 386 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2018 | 2 386 € |
| 2017 | 5 388 € |
| 2016 | 6 929 € |
| 2015 | 8 961 € |
| 2014 | 25 102 € |
| 2013 | 10 914 € |
| 2012 | 5 967 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 4 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −1 586 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2018 | −751 € |
| 2017 | −5 659 € |
| 2016 | 3 186 € |
| 2015 | −2 010 € |
| 2014 | 3 977 € |
| 2013 | 3 549 € |
| 2012 | −3 878 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- VITADENS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −31,5 %, medián odvetvia +1,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | VITADENS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | −31,5 % | +1,6 % |
| 2017 | — | +2,2 % |
| 2016 | +46,0 % | +2,0 % |
| 2015 | −22,4 % | +1,7 % |
| 2014 | +15,8 % | — |
| 2013 | +32,5 % | — |
| 2012 | −65,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 6 rokov, najviac v roku 2014 (+130,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2018 | −55,7 % |
| 2017 | −22,2 % |
| 2016 | −22,7 % |
| 2015 | −64,3 % |
| 2014 | +130,0 % |
| 2013 | +82,9 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha VITADENS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2018 mala súvaha majetok 10 804 €, vlastné imanie 10 510 € a záväzky 294 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2018 | 10 804 € | 10 510 € | 294 € |
| 2017 | 11 909 € | 11 260 € | 649 € |
| 2016 | 18 554 € | 16 919 € | 1 635 € |
| 2015 | 14 936 € | 13 733 € | 1 203 € |
| 2014 | 17 235 € | 15 744 € | 1 491 € |
| 2013 | 12 089 € | 11 789 € | 300 € |
| 2012 | 16 536 € | 8 239 € | 8 297 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok VITADENS (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 2 386 € | −751 € | 10 804 € | 10 510 € | 294 € | −606 € | −31,5 % |
| 2017 | 5 388 € | −5 659 € | 11 909 € | 11 260 € | 649 € | −5 460 € | −105,0 % |
| 2016 | 6 929 € | 3 186 € | 18 554 € | 16 919 € | 1 635 € | −372 € | +46,0 % |
| 2015 | 8 961 € | −2 010 € | 14 936 € | 13 733 € | 1 203 € | −564 € | −22,4 % |
| 2014 | 25 102 € | 3 977 € | 17 235 € | 15 744 € | 1 491 € | 8 414 € | +15,8 % |
| 2013 | 10 914 € | 3 549 € | 12 089 € | 11 789 € | 300 € | 6 636 € | +32,5 % |
| 2012 | 5 967 € | −3 878 € | 16 536 € | 8 239 € | 8 297 € | −2 151 € | −65,0 % |
Riziko: zaplatí VITADENS?
Peniaze od štátu: VITADENS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy VITADENS
Dátum vzniku VITADENS je 22. 5. 2008. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/146875/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 5 967 € · majetok 16 536 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018Závierok máme 7, posledné tržby 2 386 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
VITADENS v odvetví veľkoobchod
VITADENS je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 118 281 € (16 265 závierok), VITADENS má 2 386 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 1 206 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je VITADENS 376. z 393.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 365 €, polovica do 118 281 €, tri štvrtiny do 628 530 €; 10 % firiem má viac než 2 868 966 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 533 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 365 € |
| medián | 118 281 € |
| horný kvartil | 628 530 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 868 966 € |
| VITADENS | 2 386 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- VITADENS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby VITADENS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | VITADENS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | 2 386 € | 118 281 € |
| 2017 | 5 388 € | 106 292 € |
| 2016 | 6 929 € | 97 889 € |
| 2015 | 8 961 € | 98 124 € |
| 2014 | 25 102 € | — |
| 2013 | 10 914 € | — |
| 2012 | 5 967 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| VITADENS | 2 386 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 74 900 € |
| medián kraja | 137 111 € |
| medián Slovenska | 118 281 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- JEES Slovensko, s.r.o.Prečín · tržby 5 513 € (2024)
- TORAS s.r.o.Raslavice · tržby 5 510 € (2022)
- RA, spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 5 508 € (2025)
- Vishnu s.r.o.Dunajská Streda · tržby 5 508 € (2025)
- adamaer s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 5 507 € (2019)
- SIGIN, a.s.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 5 500 € (2025)
- Schuster Bau s.r.o.Bernolákovo · tržby 5 500 € (2025)
- Valid Solution, s. r. o.Veľký Krtíš · tržby 5 500 € (2018)
- PADORA s.r.o.Marcelová · tržby 5 500 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb VITADENS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava IV ›
Sídlo VITADENS: Bratislava - Dúbravka
VITADENS sídli na adrese Agátová 3406/7A, 841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Dúbravka je 8 481 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 210. Na tej istej adrese je zapísaných 289 aktívnych subjektov.
Bratislava - Dúbravka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
VITADENS: IČO, sídlo a základné údaje
VITADENS, s. r. o. (IČO 44175345) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Dúbravka, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 22. 5. 2008, zánik je v registri zapísaný ku dňu 17. 12. 2025, po 17 rokoch. Za rok 2018 sú v závierke tržby 2 386 € a výsledok hospodárenia −751 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 46180 |
| Vznik | 22. 5. 2008 |
| Zánik | 17. 12. 2025 |
| Obec | Bratislava - Dúbravka |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Dúbravka
EROPOL s.r.o.HORNEX, a.s.Best_Brands s.r.o.ALAS SLOVAKIA, s.r.o.Todos Bratislava s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Dúbravka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.18) v okrese Bratislava IV
BIOTECH s.r.o.INGS spol. s r.o.omnius s. r. o.ZALA ex s. r. o.Nario BA s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.