ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Marek Partila

Giraltovce · Zemné práce

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Marek Partila: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká18 rokov
zmluvy so štátom1

V registri má 2 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Marek Partila (IČO 44167270), sídlo Giraltovce, je v registri zapísaný od 6. 5. 2008 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Marek Partila: IČO, sídlo a základné údaje

Marek Partila (IČO 44167270) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Giraltovce, okres Svidník. Dátum vzniku je 6. 5. 2008, podniká 18 rokov.

Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Stav
v registri aktívna
Dátum vzniku
6. 5. 2008
Odvetvie
Špecializované stavebné práce SK NACE 43Hlavná činnosť: Zemné práce 4312
Obec a okres
Giraltovce, okres Svidník
IČ DPH
nie je platiteľ DPH
Miesto podnikania
087 01 Giraltovce
DIČ
1079868801
IČO
44167270
Obchodné meno
Marek Partila
Zapísaná v
Živnostenský register, Okresný úrad Svidník, 780-7254
Predmety podnikania
Činnosti (3)
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Marek Partila v odvetví špecializované stavebné práce

Marek Partila je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. V okrese Svidník je v tomto odvetví 1 325 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Svidník1 325aktívnych subjektov

Stavebníctvo v okrese Svidník ›

Marek Partila a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Marek Partila z roku 2021.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202128. 5. 2021
Zmluvy, odberatelia a súťaže v sekcii Peniaze od štátu ›

História Marek Partila

Dátum vzniku Marek Partila je 6. 5. 2008, teda pred 18 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 780-7254
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bardejov. Firma vznikla 6. 5. 2008.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Miesto podnikania: Giraltovce

Marek Partila má miesto podnikania v obci Giraltovce, okres Svidník. V obci Giraltovce je 624 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 311.

Subjektov v obci Giraltovce624aktívnych
Subjektov v okrese Svidník5 311aktívnych
V tom istom odvetví1 325okres Svidník

Giraltovce: obyvatelia a dáta ›Okres Svidník ›Adresár firiem v okrese Svidník ›

Údaje z registra
Obchodné menoMarek Partila
Sídlo087 01 GiraltovcePri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register, Okresný úrad Svidník, 780-7254Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieZemné práce (SK NACE 4312)
Vznik6. 5. 2008
ObecGiraltovce
OkresOkres Svidník
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk