Middle East and Africa Consulting s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto · Ostatné vzdelávanie i. n.
4 501 €tržby 2016+215 €zisk 2016Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 1 500 €, výsledok hospodárenia -918 €
- 14 : tržby 8 788 €, výsledok hospodárenia -1 991 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 5 918 €
- 16 : tržby 4 501 €, výsledok hospodárenia 215 €
Middle East and Africa Consulting s. r. o. (IČO 44160437), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 22. 5. 2008 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 5. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Middle East and Africa Consulting
Podľa Registra právnických osôb koná za Middle East and Africa Consulting 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník Middle East and Africa Consulting
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Martin Mosinger100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Martin Mosingerod 20. 7. 2016 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Middle East and Africa Consulting
Za rok 2016 má Middle East and Africa Consulting v závierke tržby 4 501 €, a výsledok hospodárenia +215 €. Závierky máme za 4 roky (2013 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2014: 8 788 €.
Výkaz ziskov a strát Middle East and Africa Consulting
Najvyššie tržby: rok 2014, 8 788 €. Najnižšie: rok 2013, 1 500 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2016 | 4 501 € |
| 2015 | — |
| 2014 | 8 788 € |
| 2013 | 1 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 3 224 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | 215 € |
| 2015 | 5 918 € |
| 2014 | −1 991 € |
| 2013 | −918 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Middle East and Africa Consulting
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,8 %, medián odvetvia +5,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Middle East and Africa Consulting | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | +4,8 % | +5,5 % |
| 2015 | — | +5,6 % |
| 2014 | −22,7 % | — |
| 2013 | −61,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Middle East and Africa Consulting
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 18 124 €, vlastné imanie 6 855 € a záväzky 11 269 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 18 124 € | 6 855 € | 11 269 € |
| 2015 | 29 119 € | 23 145 € | 5 974 € |
| 2014 | 30 425 € | 17 226 € | 13 199 € |
| 2013 | 31 106 € | 19 216 € | 11 890 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Middle East and Africa Consulting (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 4 501 € | 215 € | 18 124 € | 6 855 € | 11 269 € | 2 232 € | +4,8 % |
| 2015 | — | 5 918 € | 29 119 € | 23 145 € | 5 974 € | 7 697 € | — |
| 2014 | 8 788 € | −1 991 € | 30 425 € | 17 226 € | 13 199 € | −8 904 € | −22,7 % |
| 2013 | 1 500 € | −918 € | 31 106 € | 19 216 € | 11 890 € | −838 € | −61,2 % |
Riziko: zaplatí Middle East and Africa Consulting?
Peniaze od štátu: Middle East and Africa Consulting
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Middle East and Africa Consulting
Dátum vzniku Middle East and Africa Consulting je 22. 5. 2008, teda pred 18 rokmi. Skoršie obchodné meno: EURO-PROFI, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/52424/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 1 500 € · majetok 31 106 €
- Nový štatutár: Tarek BecharaKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým EURO-PROFI, s. r. o., odvtedy Middle East and Africa Consulting s. r. o.
- Nový spoločník: Martin MosingerSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2022642974 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Middle East and Africa Consulting
- vyučovanie v odbore cudzích jazykov - ruský jazyk
- prekladateľské a tlmočnícke služby - ruský jazyk
- správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
- reklamné a marketingové služby,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu voľnej živnosti,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- vyučovanie v odbore cudzích jazykov - anglický jazyk,
- prekladateľské a tlmočnícke služby - anglický jazyk,
- sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností /realitná činnosť/,
- vydavateľská činnosť,
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
- vedenie účtovníctva,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Middle East and Africa Consulting v odvetví vzdelávanie
Middle East and Africa Consulting je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 26 500 € (2 312 závierok), Middle East and Africa Consulting má 4 501 €, čo je 17 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 866 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Middle East and Africa Consulting 312. z 351.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 9 419 €, polovica do 26 500 €, tri štvrtiny do 59 132 €; 10 % firiem má viac než 181 694 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 692 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 9 419 € |
| medián | 26 500 € |
| horný kvartil | 59 132 € |
| 10 % firiem má viac než | 181 694 € |
| Middle East and Africa Consulting | 4 501 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Middle East and Africa Consulting
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Middle East and Africa Consulting s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Middle East and Africa Consulting | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | 4 501 € | 26 500 € |
| 2015 | — | 26 250 € |
| 2014 | 8 788 € | — |
| 2013 | 1 500 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| Middle East and Africa Consulting | 4 501 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 43 926 € |
| medián kraja | 26 690 € |
| medián Slovenska | 26 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Tuliolandia n. o.Zázrivá · tržby 11 091 € (2025)
- Základná škola s materskou školou, Lakšárska Nová Ves 397Lakšárska Nová Ves · tržby 11 087 € (2013)
- FLOWY - OJC, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 11 078 € (2025)
- TeraPoint s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 11 061 € (2025)
- Súkromná stredná odborná škola ochrany osôb a majetku, Vranovská 4, BratislavaBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 11 058 € (2025)
- Centrum voľného času, Šoltésovej 25, MartinMartin · tržby 11 056 € (2013)
- Základná škola s materskou školou, Selec 183Selec · tržby 11 046 € (2013)
- ATLANT TNC s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 11 031 € (2025)
- JokaCorp, s. r. o.Harichovce · tržby 11 027 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Middle East and Africa Consulting, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Middle East and Africa Consulting: Bratislava - Staré Mesto
Middle East and Africa Consulting sídli na adrese Moyzesova 8, 811 05 Bratislava, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 961 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 864. Na tej istej adrese je zapísaných 13 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Middle East and Africa Consulting: IČO, sídlo a základné údaje
Middle East and Africa Consulting s. r. o. (IČO 44160437) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 22. 5. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Tarek Bechara. Za rok 2016 sú v závierke tržby 4 501 € a výsledok hospodárenia +215 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 22. 5. 2008 |
| Skoršie názvy | EURO-PROFI, s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) Middle East and Africa Consulting s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2016 mala 4 501 €, typická firma odvetvia 26 500 € (medián z 2 312 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy Middle East and Africa Consulting
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Middle East and Africa Consulting
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Middle East and Africa Consulting
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 400 €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy250zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 375 zmlúv za 3 roky · 118 865 € · naposledy 14. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava406 zmlúv za 3 roky · 3 952 590 € · naposledy 9. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Bratislave203 zmlúv za 3 roky · 184 402 € · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 3 224 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Bratislava I
Ravanelly consult, s. r. o.International House Bratislava, s.r.o.INDUSTRIAL MONTAGE s. r. o.FBE Bratislava, s.r.o.PURA, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.