SCAGLIETTI s.r.o. v likvidácii
Prešov
890 716 €tržby 2015 ▲ 244 %+523 255 €zisk 2015zaniknutá 8. 4. 2022
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 8. 4. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 14 166 €, výsledok hospodárenia -625 697 €
- 13 : tržby 30 388 €, výsledok hospodárenia -127 428 €
- 14 : tržby 258 961 €, výsledok hospodárenia 58 216 €
- 15 : tržby 890 716 €, výsledok hospodárenia 523 255 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -6 938 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -9 548 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 13 158 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 361 770 €
SCAGLIETTI s.r.o. v likvidácii (IČO 44124856), sídlo Prešov, je v registri zapísaná od 20. 5. 2008 do 8. 4. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci SCAGLIETTI s.r.o.
osobné náklady v roku 2014 boli 0 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2014 | — | 0 € | 0 € |
| 2013 | — | 14 884 € | 10 728 € |
| 2012 | — | 7 642 € | 5 509 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2014 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci SCAGLIETTI s.r.o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok SCAGLIETTI s.r.o.
Za rok 2015 má SCAGLIETTI s.r.o. v závierke tržby 890 716 €, o 244,0 % viac než v roku 2014, a výsledok hospodárenia +523 255 €. Závierky máme za 8 rokov (2012 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2015: 890 716 €.
Výkaz ziskov a strát SCAGLIETTI s.r.o.
Najvyššie tržby: rok 2015, 890 716 €. Najnižšie: rok 2012, 14 166 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2018 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | 890 716 € |
| 2014 | 258 961 € |
| 2013 | 30 388 € |
| 2012 | 14 166 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 4 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 186 788 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | 361 770 € |
| 2021 | 13 158 € |
| 2018 | −9 548 € |
| 2016 | −6 938 € |
| 2015 | 523 255 € |
| 2014 | 58 216 € |
| 2013 | −127 428 € |
| 2012 | −625 697 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SCAGLIETTI s.r.o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +58,7 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SCAGLIETTI s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | +2,7 % |
| 2021 | — | +3,0 % |
| 2018 | — | +2,5 % |
| 2016 | — | +4,3 % |
| 2015 | +58,7 % | +4,0 % |
| 2014 | +22,5 % | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SCAGLIETTI s.r.o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 22 033 €, vlastné imanie 22 033 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 22 033 € | 22 033 € | — |
| 2021 | 1 833 365 € | −339 736 € | 2 173 101 € |
| 2018 | 1 832 249 € | −342 627 € | 2 174 876 € |
| 2016 | 1 840 180 € | −333 079 € | 2 173 259 € |
| 2015 | 1 955 642 € | −326 141 € | 2 281 783 € |
| 2014 | 4 702 046 € | −839 977 € | 5 542 023 € |
| 2013 | 3 886 589 € | −1 033 337 € | 4 913 131 € |
| 2012 | 4 073 891 € | −905 909 € | 4 979 800 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SCAGLIETTI s.r.o. (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | 361 770 € | 22 033 € | 22 033 € | — | −60 € | — |
| 2021 | — | 13 158 € | 1 833 365 € | −339 736 € | 2 173 101 € | −120 € | — |
| 2018 | — | −9 548 € | 1 832 249 € | −342 627 € | 2 174 876 € | −544 € | — |
| 2016 | — | −6 938 € | 1 840 180 € | −333 079 € | 2 173 259 € | −949 € | — |
| 2015 | 890 716 € | 523 255 € | 1 955 642 € | −326 141 € | 2 281 783 € | 106 508 € | +58,7 % |
| 2014 | 258 961 € | 58 216 € | 4 702 046 € | −839 977 € | 5 542 023 € | 198 596 € | +22,5 % |
| 2013 | 30 388 € | −127 428 € | 3 886 589 € | −1 033 337 € | 4 913 131 € | −32 938 € | −419,3 % |
| 2012 | 14 166 € | −625 697 € | 4 073 891 € | −905 909 € | 4 979 800 € | −46 283 € | −4 416,9 % |
Riziko: zaplatí SCAGLIETTI s.r.o.?
Peniaze od štátu: SCAGLIETTI s.r.o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SCAGLIETTI s.r.o.
Dátum vzniku SCAGLIETTI s.r.o. je 20. 5. 2008. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/20146/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 14 166 € · majetok 4 073 891 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 8.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
SCAGLIETTI s.r.o. v odvetví administratívne a kancelárske služby
SCAGLIETTI s.r.o. je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 31 300 € (9 715 závierok), SCAGLIETTI s.r.o. má 890 716 €, čo je 28-násobok mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 1 873 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SCAGLIETTI s.r.o. 23. z 656.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 9 514 €, polovica do 31 300 €, tri štvrtiny do 102 670 €; 10 % firiem má viac než 406 909 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 409 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 9 514 € |
| medián | 31 300 € |
| horný kvartil | 102 670 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 909 € |
| SCAGLIETTI s.r.o. | 890 716 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SCAGLIETTI s.r.o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SCAGLIETTI s.r.o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SCAGLIETTI s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | 39 919 € |
| 2021 | — | 35 898 € |
| 2018 | — | 36 740 € |
| 2016 | — | 31 939 € |
| 2015 | 890 716 € | 31 300 € |
| 2014 | 258 961 € | — |
| 2013 | 30 388 € | — |
| 2012 | 14 166 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| SCAGLIETTI s.r.o. | 890 716 € |
|---|---|
| medián okresu Prešov | 37 436 € |
| medián kraja | 23 614 € |
| medián Slovenska | 31 300 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ANAC s.r.o.Kolárovo · tržby 2 246 331 € (2025)
- Love IT, s.r.o.Stupava · tržby 2 244 921 € (2025)
- Henley & Partners Slovakia s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 244 129 € (2025)
- SIHOTPARK s. r. o.Rakovec nad Ondavou · tržby 2 243 958 € (2025)
- Gilmor s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 2 239 794 € (2017)
- ARTIN Slovakia s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 2 238 015 € (2025)
- ITS Industry, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 2 235 008 € (2025)
- Alternative Company s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 2 232 127 € (2024)
- DiMel, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 229 525 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SCAGLIETTI s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SCAGLIETTI s.r.o.: Prešov
SCAGLIETTI s.r.o. sídli na adrese Volgogradská 13, 080 01 Prešov, okres Prešov. V obci Prešov je 17 921 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 241. Na tej istej adrese je zapísaných 52 aktívnych subjektov.
Prešov: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›
SCAGLIETTI s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
SCAGLIETTI s.r.o. v likvidácii (IČO 44124856) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, okres Prešov. Dátum vzniku je 20. 5. 2008, zánik je v registri zapísaný ku dňu 8. 4. 2022, po 13 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 890 716 € a výsledok hospodárenia +523 255 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 82110 |
| Vznik | 20. 5. 2008 |
| Zánik | 8. 4. 2022 |
| Obec | Prešov |
| Okres | Okres Prešov |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy SCAGLIETTI s.r.o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SCAGLIETTI s.r.o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SCAGLIETTI s.r.o.
- Tendre25súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 134 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy57zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 700 €
- Výhry konkurentov98firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 500 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Prešovtypický nepokrytý dopyt 7,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.738 zmlúv za 3 roky · 175 211 € · naposledy 29. 7. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny407 zmlúv za 3 roky · 5 792 822 € · naposledy 13. 10. 2026Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky47 zmlúv za 3 roky · 2 161 402 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 882 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Prešov
Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o.MERKURY SHOP s.r.o.MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.KE Prešov Elektrik, s.r.o.MILK-AGRO, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Prešov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Prešov
ALTA KRAINA, s.r.o.ONYX treid, s. r. o.AKRYDES s.r.o.Inedor, s. r. o.UNI Premium, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.