NOMO s. r. o.
Bratislava - Karlova Ves · Činnosti reklamných agentúr
2 550 €tržby 2015 ▼ 2 %+1 716 €zisk 2015aktívna 18 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 2 600 €, výsledok hospodárenia 1 754 €
- 15 : tržby 2 550 €, výsledok hospodárenia 1 716 €
NOMO s. r. o. (IČO 44124392), sídlo Bratislava - mestská časť Karlova Ves, je v registri zapísaná od 13. 5. 2008 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 5. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ NOMO
Podľa Registra právnických osôb koná za NOMO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločníci NOMO
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Jozef Mokrý50,0 %
- Jan Novotný50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Jozef Mokrýod 8. 12. 2010 | 3 319 € | 50,0 % |
| Jan Novotnýod 8. 12. 2010 | 3 319 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok NOMO
Za rok 2015 má NOMO v závierke tržby 2 550 €, o 1,9 % menej než v roku 2014, a výsledok hospodárenia +1 716 €. Závierky máme za 2 roky (2014 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2014: 2 600 €.
Výkaz ziskov a strát NOMO
Najvyššie tržby: rok 2014, 2 600 €. Najnižšie: rok 2015, 2 550 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | 2 550 € |
| 2014 | 2 600 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 3 470 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | 1 716 € |
| 2014 | 1 754 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- NOMO
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +67,3 %, medián odvetvia +3,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | NOMO |
|---|---|
| 2015 | +67,3 % |
| 2014 | +67,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha NOMO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 11 590 €, vlastné imanie 10 530 € a záväzky 1 060 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 11 590 € | 10 530 € | 1 060 € |
| 2014 | 9 457 € | 8 814 € | 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok NOMO (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 2 550 € | 1 716 € | 11 590 € | 10 530 € | 1 060 € | 2 323 € | +67,3 % |
| 2014 | 2 600 € | 1 754 € | 9 457 € | 8 814 € | 643 € | 2 335 € | +67,5 % |
Riziko: zaplatí NOMO?
Peniaze od štátu: NOMO
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy NOMO
Dátum vzniku NOMO je 13. 5. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/52252/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 2 600 € · majetok 9 457 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 2, posledné tržby 2 550 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti NOMO
- reklamné a marketingové služby,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
NOMO v odvetví reklama a prieskum trhu
NOMO je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 36 433 € (4 752 závierok), NOMO má 2 550 €, čo je 7 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 1 108 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je NOMO 387. z 404.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 11 558 €, polovica do 36 433 €, tri štvrtiny do 131 381 €; 10 % firiem má viac než 518 526 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 229 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 11 558 € |
| medián | 36 433 € |
| horný kvartil | 131 381 € |
| 10 % firiem má viac než | 518 526 € |
| NOMO | 2 550 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| NOMO | 2 550 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 44 519 € |
| medián kraja | 41 601 € |
| medián Slovenska | 36 433 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Imunitys Martin s.r.o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 6 335 € (2017)
- stav - MIK & TILING s. r. o.Radošovce · tržby 6 333 € (2025)
- AGRIPPINA s. r. o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 6 325 € (2018)
- Milsen s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 6 303 € (2016)
- MUTIN s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 6 296 € (2025)
- STENOR, s.r.o.Prievidza · tržby 6 295 € (2025)
- Seven & Seven s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 6 283 € (2015)
- T.L. Indudstry s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 6 283 € (2025)
- Detské centrum CUPI LUPI s. r. o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 6 281 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb NOMO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava IV ›
Sídlo NOMO: Bratislava - Karlova Ves
NOMO sídli na adrese Jurigovo námestie 437/5, 841 04 Bratislava, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 861 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 25 932. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
NOMO: IČO, sídlo a základné údaje
NOMO s. r. o. (IČO 44124392) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 13. 5. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Ing. Jozef Mokrý. Za rok 2015 sú v závierke tržby 2 550 € a výsledok hospodárenia +1 716 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 13. 5. 2008 |
| Obec | Bratislava - Karlova Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) NOMO s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2015 mala 2 550 €, typická firma odvetvia 36 433 € (medián z 4 752 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Sieť prepojení firmy NOMO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu NOMO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu NOMO
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 000 €
- Výhry konkurentov60firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 729 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava581 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 6. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.573 zmlúv za 3 roky · 2 340 996 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas511 zmlúv za 3 roky · 13 859 117 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 1 449 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
DATALAN, a.s.SOFTIP, a. s.TEMPEST a.s.Billing Alliance, a.s.JOKAMO s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava IV
Surgitech s. r. o.Alesa s. r. o.Istropolitana Advertising, s. r. o.IPON SK, s.r.o.MAYER/McCANN-ERICKSON, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.