VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

AUTO SALE s.r.o.

Nitra · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

35 083 €tržby 2018 ▼ 22 %−34 680 €strata 2018

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

35 083 €tržby 2018 ▼ 22 %
−34 680 €strata 2018
  1. 12 : tržby 11 756 €, výsledok hospodárenia 60 742 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -67 494 €
  3. 14 : tržby 13 272 €, výsledok hospodárenia -7 009 €
  4. 15 : tržby 39 395 €, výsledok hospodárenia -72 €
  5. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -32 691 €
  6. 17 : tržby 45 179 €, výsledok hospodárenia 1 943 €
  7. 18 : tržby 35 083 €, výsledok hospodárenia -34 680 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

AUTO SALE s.r.o. (IČO 44121059), sídlo Nitra, je v registri zapísaná od 23. 4. 2008 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ AUTO SALE

Podľa Registra právnických osôb koná za AUTO SALE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločníci AUTO SALE

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch AUTO SALE
Podiely spoločníkov na vkladoch AUTO SALE Domenico La Porta 70,0 %, Giacomo Statunato 18,7 %, Juraj Karas 11,3 %. Spolu 6 640 €. Domenico La Porta: 4 648 €, 70,0 %Giacomo Statunato: 1 242 €, 18,7 %Juraj Karas: 750 €, 11,3 %70,0 % najväčší podiel
  • Domenico La Porta70,0 %
  • Giacomo Statunato18,7 %
  • Juraj Karas11,3 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Domenico La Portaod 11. 1. 2017 4 648 €70,0 %
Giacomo Statunatood 11. 1. 2017 1 242 €18,7 %
Juraj Karasod 11. 1. 2017 750 €11,3 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok AUTO SALE

Za rok 2018 má AUTO SALE v závierke tržby 35 083 €, o 22,3 % menej než v roku 2017, a výsledok hospodárenia −34 680 €. Závierky máme za 7 rokov (2012 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2017: 45 179 €.

Tržby 201835 tis. €▼ −22,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2018−35 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20181 670 €
Vlastné imanie 2018−32 tis. €
Záväzky 201834 tis. €2 043,1 % majetku
Pridaná hodnota 2018−5 116 €
Zisková marža 2018−98,9 %medián odvetvia +1,6 %
Súčet výsledkov za 7 rokov−79 tis. €2012 až 2018

Výkaz ziskov a strát AUTO SALE

Súvaha AUTO SALE

Všetky čísla zo závierok AUTO SALE (7 rokov)
Čísla zo závierok AUTO SALE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201835 083 €−34 680 €1 670 €−32 450 €34 120 €−5 116 €−98,9 %
201745 179 €1 943 €35 343 €2 229 €33 114 €11 364 €+4,3 %
2016—−32 691 €1 348 €286 €1 062 €−32 395 €—
201539 395 €−72 €122 887 €1 299 €121 588 €7 040 €−0,2 %
201413 272 €−7 009 €131 671 €1 372 €130 299 €2 043 €−52,8 %
2013—−67 494 €172 803 €53 065 €119 738 €−6 289 €—
201211 756 €60 742 €254 707 €137 720 €116 987 €6 583 €+516,7 %

Riziko: zaplatí AUTO SALE?

Peniaze od štátu: AUTO SALE

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy AUTO SALE

Dátum vzniku AUTO SALE je 23. 4. 2008, teda pred 18 rokmi. Skoršie obchodné mená: SBSL s.r.o., LPS IMPORT EXPORT s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46415/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 11 756 € · majetok 254 707 €
  3. Nový spoločník: Domenico La PortaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Zmena obchodného menaPredtým SBSL s.r.o., odvtedy LPS IMPORT EXPORT s.r.o.
  5. Nový štatutár: Juraj KarasKonateľ
  6. Zmena obchodného menaPredtým LPS IMPORT EXPORT s.r.o., odvtedy AUTO SALE s.r.o.
  7. Nový spoločník: Juraj KarasSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti AUTO SALE

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod),
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu reklamy,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

AUTO SALE v odvetví veľkoobchod

AUTO SALE je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 118 273 € (16 264 závierok), AUTO SALE má 35 083 €, čo je 30 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 1 668 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AUTO SALE 466. z 620.

V odvetví v okrese Nitra1 668aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 264Slovensko, rok 2018
Medián tržieb odvetvia118 tis. €rok 2018
Medián ziskovej marže+1,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AUTO SALE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Nitra ›

Sídlo AUTO SALE: Nitra

AUTO SALE sídli na adrese Farská 46, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 286 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 551. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Nitra19 286aktívnych
Subjektov v okrese Nitra31 551aktívnych
V tom istom odvetví1 668okres Nitra
Na tej istej adrese9aktívnych subjektov

Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›

AUTO SALE: IČO, sídlo a základné údaje

AUTO SALE s.r.o. (IČO 44121059) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 23. 4. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Juraj Karas. Za rok 2018 sú v závierke tržby 35 083 € a výsledok hospodárenia −34 680 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619)
Základné imanie6 640 €
Vznik23. 4. 2008
Skoršie názvySBSL s.r.o.
LPS IMPORT EXPORT s.r.o.
ObecNitra
OkresOkres Nitra
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) AUTO SALE s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2018 mala 35 083 €, typická firma odvetvia 118 273 € (medián z 16 264 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›

Sieť prepojení firmy AUTO SALE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu AUTO SALE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu AUTO SALE

  • Tendre27súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 10 tis. €
  • Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy91zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov193firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

KA- PER SK s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Nitra

MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Nitra

Frozen ELEKTRO s.r.o.METROPOLITEJ, s.r.o.Martin Švec, s. r. o.TP Sante BOZP s. r. o.VETWELL s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk