VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

RUTIL s.r.o.

Banská Bystrica · Maloobchod s hodinami a šperkami

49 402 €tržby 2025 ▼ 0 %+1 575 €zisk 2025

aktívna 18 rokov3 až 4 zamestnanci

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

49 402 €tržby 2025 ▼ 0 %
+1 575 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 36 821 €, výsledok hospodárenia 2 238 €
  2. 13 : tržby 33 677 €, výsledok hospodárenia 1 150 €
  3. 14 : tržby 32 960 €, výsledok hospodárenia 1 708 €
  4. 15 : tržby 41 315 €, výsledok hospodárenia 1 651 €
  5. 16 : tržby 33 685 €, výsledok hospodárenia 2 184 €
  6. 17 : tržby 19 106 €, výsledok hospodárenia -9 275 €
  7. 18 : tržby 42 631 €, výsledok hospodárenia 3 507 €
  8. 19 : tržby 33 494 €, výsledok hospodárenia -5 982 €
  9. 20 : tržby 31 752 €, výsledok hospodárenia -625 €
  10. 21 : tržby 37 372 €, výsledok hospodárenia 5 477 €
  11. 22 : tržby 34 436 €, výsledok hospodárenia 2 517 €
  12. 23 : tržby 38 945 €, výsledok hospodárenia -5 996 €
  13. 24 : tržby 49 461 €, výsledok hospodárenia 391 €
  14. 25 : tržby 49 402 €, výsledok hospodárenia 1 575 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

RUTIL s.r.o. (IČO 44099908) mala v roku 2025 tržby 49 402 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci RUTIL

RUTIL má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 26 320 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ RUTIL

Podľa Registra právnických osôb koná za RUTIL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník RUTIL

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch RUTIL
Podiely spoločníkov na vkladoch RUTIL Milan Uhrín 100,0 %. Spolu 6 639 €. Milan Uhrín: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Milan Uhrín100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Milan Uhrínod 12. 1. 2010 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok RUTIL

Za rok 2025 má RUTIL v závierke tržby 49 402 €, o 0,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 575 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 49 461 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202549 tis. €▼ −0,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 575 €zisk
Majetok (aktíva) 202554 tis. €
Vlastné imanie 20256 282 €
Záväzky 202547 tis. €88,3 % majetku
Pridaná hodnota 202529 tis. €
Zisková marža 2025+3,2 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov520 €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát RUTIL

Súvaha RUTIL

Všetky čísla zo závierok RUTIL (14 rokov)
Čísla zo závierok RUTIL po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202549 402 €1 575 €53 639 €6 282 €47 357 €29 267 €+3,2 %
202449 461 €391 €53 086 €4 707 €48 379 €27 365 €+0,8 %
202338 945 €−5 996 €51 595 €4 316 €47 279 €25 083 €−15,4 %
202234 436 €2 517 €52 160 €10 312 €41 848 €23 249 €+7,3 %
202137 372 €5 477 €29 946 €7 795 €22 151 €20 940 €+14,7 %
202031 752 €−625 €23 153 €2 318 €20 835 €12 552 €−2,0 %
201933 494 €−5 982 €23 167 €2 943 €20 224 €10 196 €−17,9 %
201842 631 €3 507 €38 603 €8 925 €29 678 €12 691 €+8,2 %
201719 106 €−9 275 €25 267 €5 418 €19 849 €3 210 €−48,5 %
201633 685 €2 184 €54 824 €14 693 €40 131 €21 744 €+6,5 %
201541 315 €1 651 €33 831 €12 509 €21 322 €19 483 €+4,0 %
201432 960 €1 708 €23 408 €10 858 €12 550 €13 959 €+5,2 %
201333 677 €1 150 €22 030 €9 149 €12 881 €8 229 €+3,4 %
201236 821 €2 238 €11 754 €7 999 €3 755 €8 340 €+6,1 %

Riziko: zaplatí RUTIL?

RUTIL a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom RUTIL v objeme 14 797 € z rokov 2021 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Bystrica: 14 797 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv15 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202126. 11. 2021

História firmy RUTIL

Dátum vzniku RUTIL je 22. 4. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/14677/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 36 821 € · majetok 11 754 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Bystrica, hodnota zmluvy 5 306 €. Firma vznikla 22. 4. 2008.
  4. Nový spoločník: Milan UhrínSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 49 402 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti RUTIL

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • zlatníctvo a klenotníctvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

RUTIL v odvetví maloobchod

RUTIL je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s hodinami a šperkami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), RUTIL má 49 402 €, čo je 51 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 782 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RUTIL 356. z 644.

V odvetví v okrese Banská Bystrica1 782aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 953Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RUTIL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo RUTIL: Banská Bystrica

RUTIL sídli na adrese Námestie Slobody 5, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 488 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 824. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 488aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 824aktívnych
V tom istom odvetví1 782okres Banská Bystrica
Na tej istej adrese11aktívnych subjektov

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

RUTIL: IČO, sídlo a základné údaje

RUTIL s.r.o. (IČO 44099908) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 22. 4. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Milan Uhrín. Za rok 2025 sú v závierke tržby 49 402 € a výsledok hospodárenia +1 575 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieMaloobchod s hodinami a šperkami (SK NACE 4777)
Základné imanie6 639 €
Vznik22. 4. 2008
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) RUTIL s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 49 402 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy RUTIL

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu RUTIL

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu RUTIL

  • Tendre49súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 200 €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy775zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
  • Výhry konkurentov90firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

GALMIT s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica

Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.77) v okrese Banská Bystrica

W & V, spol. s r.o.CALYPSO s.r.o.Kvetoslav Slezák s. r. o.SATTVA s.r.o.Molnár Fábry s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk