VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Build RS s.r.o.

Bratislava - Rača · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

119 487 €tržby 2015 ▲ 17 %+24 111 €zisk 2015

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

119 487 €tržby 2015 ▲ 17 %
+24 111 €zisk 2015
  1. 12 : tržby 94 132 €, výsledok hospodárenia 14 014 €
  2. 13 : tržby 152 840 €, výsledok hospodárenia 72 482 €
  3. 14 : tržby 102 100 €, výsledok hospodárenia 18 837 €
  4. 15 : tržby 119 487 €, výsledok hospodárenia 24 111 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Build RS s.r.o. (IČO 44099703), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 16. 4. 2008 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Build RS

osobné náklady v roku 2012 boli 14 843 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2012 (Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.

Konateľ Build RS

Podľa Registra právnických osôb koná za Build RS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločníci Build RS

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Build RS

Za rok 2015 má Build RS v závierke tržby 119 487 €, o 17,0 % viac než v roku 2014, a výsledok hospodárenia +24 111 €. Závierky máme za 4 roky (2012 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2013: 152 840 €.

Tržby 2015119 tis. €▲ +17,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 201524 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 201557 tis. €
Vlastné imanie 2015−15 tis. €
Záväzky 201572 tis. €125,6 % majetku
Pridaná hodnota 2015119 tis. €
Zisková marža 2015+20,2 %medián odvetvia +1,7 %
Súčet výsledkov za 4 roky129 tis. €2012 až 2015

Výkaz ziskov a strát Build RS

Súvaha Build RS

Všetky čísla zo závierok Build RS (4 roky)
Čísla zo závierok Build RS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2015119 487 €24 111 €57 133 €−14 649 €71 782 €118 904 €+20,2 %
2014102 100 €18 837 €203 564 €−38 760 €242 324 €94 420 €+18,4 %
2013152 840 €72 482 €175 371 €−18 517 €193 888 €76 384 €+47,4 %
201294 132 €14 014 €112 538 €−130 079 €242 617 €30 957 €+14,9 %

Riziko: zaplatí Build RS?

Peniaze od štátu: Build RS

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Build RS

Dátum vzniku Build RS je 16. 4. 2008, teda pred 18 rokmi. Skoršie obchodné mená: ETERNITY SK s.r.o., ISTRAG spol. s r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51772/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 94 132 € · majetok 112 538 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým ETERNITY SK s.r.o., odvtedy ISTRAG spol. s r.o.
  4. Nový štatutár: Rastislav SemančíkKonateľ
  5. Zmena obchodného menaPredtým ISTRAG spol. s r.o., odvtedy Build RS s.r.o.
  6. Nový spoločník: Stavba Eco s. r. o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Build RS

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • reklamné a marketingové služby,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • fotografické služby,
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Build RS v odvetví veľkoobchod

Build RS je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 98 123 € (17 069 závierok), Build RS má 119 487 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 182 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Build RS 554. z 1 001.

V odvetví v okrese Bratislava III2 182aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 069Slovensko, rok 2015
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2015
Medián ziskovej marže+1,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Build RS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava III ›

Sídlo Build RS: Bratislava - Rača

Build RS sídli na adrese Závadská 8, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 017 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 398. Na tej istej adrese je zapísaných 25 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Rača21 017aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 398aktívnych
V tom istom odvetví2 182okres Bratislava III
Na tej istej adrese25aktívnych subjektov

Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

Build RS: IČO, sídlo a základné údaje

Build RS s.r.o. (IČO 44099703) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 16. 4. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Rastislav Semančík. Za rok 2015 sú v závierke tržby 119 487 € a výsledok hospodárenia +24 111 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619)
Základné imanie6 640 €
Vznik16. 4. 2008
Skoršie názvyETERNITY SK s.r.o.
ISTRAG spol. s r.o.
ObecBratislava - Rača
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) Build RS s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2015 mala 119 487 €, typická firma odvetvia 98 123 € (medián z 17 069 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy Build RS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Build RS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Build RS

  • Tendre31súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 10 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov196firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ELTOB s.r.o.XRespo s.r.o.Rennam s.r.o.MD Company SK s.r.o.RS Eco s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Bratislava III

3M Slovensko s. r. o.KVANT SHOW PRODUCTION, s.r.o.Pay2Con s. r. o.TCC Media slovakia s.r.o.LLZ Servis, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk