GREEN AUTO s.r.o.
Komárno · Prevádzka športových zariadení
1 805 420 €tržby 2022 ▲ 51 483 %+11 739 €zisk 2022aktívna 18 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 7 323 €, výsledok hospodárenia 4 249 €
- 13 : tržby 23 464 €, výsledok hospodárenia 14 581 €
- 14 : tržby 7 128 €, výsledok hospodárenia 3 203 €
- 15 : tržby 167 809 €, výsledok hospodárenia 4 282 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 318 €
- 17 : tržby 217 875 €, výsledok hospodárenia 4 016 €
- 18 : tržby 61 350 €, výsledok hospodárenia -6 853 €
- 19 : tržby 127 900 €, výsledok hospodárenia -6 117 €
- 20 : tržby 22 355 €, výsledok hospodárenia -2 704 €
- 21 : tržby 3 500 €, výsledok hospodárenia -950 €
- 22 : tržby 1 805 420 €, výsledok hospodárenia 11 739 €
GREEN AUTO s.r.o. (IČO 44092156), sídlo Komárno, je v registri zapísaná od 5. 4. 2008 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci GREEN AUTO
V roku 2021 mala GREEN AUTO priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2013 boli 5 716 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2021 | 0 | — | — |
| 2020 | 0 | — | — |
| 2013 | — | 5 716 € | 4 211 € |
| 2012 | — | 784 € | 580 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 74 % 4 211 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 1 482 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2021 (PDF), výkaz 2013 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2021 v RÚZ, zber 4. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.
Konateľ GREEN AUTO
Podľa Registra právnických osôb koná za GREEN AUTO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník GREEN AUTO
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Lajos László Mile100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Lajos László Mileod 4. 1. 2023 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok GREEN AUTO
Za rok 2022 má GREEN AUTO v závierke tržby 1 805 420 €, o 51 483,4 % viac než v roku 2021, a výsledok hospodárenia +11 739 €. Závierky máme za 11 rokov (2012 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2022: 1 805 420 €.
Výkaz ziskov a strát GREEN AUTO
Najvyššie tržby: rok 2022, 1 805 420 €. Najnižšie: rok 2021, 3 500 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2022 | 1 805 420 € |
| 2021 | 3 500 € |
| 2020 | 22 355 € |
| 2019 | 127 900 € |
| 2018 | 61 350 € |
| 2017 | 217 875 € |
| 2016 | — |
| 2015 | 167 809 € |
| 2014 | 7 128 € |
| 2013 | 23 464 € |
| 2012 | 7 323 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 5 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: 20 128 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | 11 739 € |
| 2021 | −950 € |
| 2020 | −2 704 € |
| 2019 | −6 117 € |
| 2018 | −6 853 € |
| 2017 | 4 016 € |
| 2016 | −5 318 € |
| 2015 | 4 282 € |
| 2014 | 3 203 € |
| 2013 | 14 581 € |
| 2012 | 4 249 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GREEN AUTO
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,7 %, medián odvetvia +0,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GREEN AUTO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | +0,7 % | +0,4 % |
| 2021 | −27,1 % | +0,3 % |
| 2020 | −12,1 % | 0,0 % |
| 2019 | −4,8 % | +0,6 % |
| 2018 | −11,2 % | +0,9 % |
| 2017 | +1,8 % | +2,0 % |
| 2016 | — | +1,7 % |
| 2015 | +2,6 % | +1,2 % |
| 2014 | +44,9 % | — |
| 2013 | +62,1 % | — |
| 2012 | +58,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 6 rokov, najviac v roku 2013 (+220,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2022 | +51 483,4 % |
| 2021 | −84,3 % |
| 2020 | −82,5 % |
| 2019 | +108,5 % |
| 2018 | −71,8 % |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | +2 254,2 % |
| 2014 | −69,6 % |
| 2013 | +220,4 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GREEN AUTO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 770 404 €, vlastné imanie −7 859 € a záväzky 778 263 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 770 404 € | −7 859 € | 778 263 € |
| 2021 | 109 € | −19 278 € | 19 387 € |
| 2020 | 4 348 € | −18 329 € | 22 677 € |
| 2019 | 19 449 € | −15 625 € | 35 074 € |
| 2018 | 34 268 € | −9 507 € | 43 775 € |
| 2017 | 42 990 € | −2 655 € | 45 645 € |
| 2016 | 69 239 € | −6 671 € | 75 910 € |
| 2015 | 1 805 € | −1 353 € | 3 158 € |
| 2014 | 1 340 € | −5 634 € | 6 974 € |
| 2013 | 2 744 € | −8 764 € | 11 508 € |
| 2012 | 3 058 € | −23 345 € | 26 403 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GREEN AUTO (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 1 805 420 € | 11 739 € | 770 404 € | −7 859 € | 778 263 € | 18 297 € | +0,7 % |
| 2021 | 3 500 € | −950 € | 109 € | −19 278 € | 19 387 € | 2 225 € | −27,1 % |
| 2020 | 22 355 € | −2 704 € | 4 348 € | −18 329 € | 22 677 € | 1 423 € | −12,1 % |
| 2019 | 127 900 € | −6 117 € | 19 449 € | −15 625 € | 35 074 € | −1 533 € | −4,8 % |
| 2018 | 61 350 € | −6 853 € | 34 268 € | −9 507 € | 43 775 € | −2 380 € | −11,2 % |
| 2017 | 217 875 € | 4 016 € | 42 990 € | −2 655 € | 45 645 € | 6 588 € | +1,8 % |
| 2016 | — | −5 318 € | 69 239 € | −6 671 € | 75 910 € | −4 167 € | — |
| 2015 | 167 809 € | 4 282 € | 1 805 € | −1 353 € | 3 158 € | 5 752 € | +2,6 % |
| 2014 | 7 128 € | 3 203 € | 1 340 € | −5 634 € | 6 974 € | 5 763 € | +44,9 % |
| 2013 | 23 464 € | 14 581 € | 2 744 € | −8 764 € | 11 508 € | 20 365 € | +62,1 % |
| 2012 | 7 323 € | 4 249 € | 3 058 € | −23 345 € | 26 403 € | 3 596 € | +58,0 % |
Riziko: zaplatí GREEN AUTO?
Peniaze od štátu: GREEN AUTO
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GREEN AUTO
Dátum vzniku GREEN AUTO je 5. 4. 2008, teda pred 18 rokmi. Skoršie obchodné mená: Exclusive bride s.r.o., Green Mandala s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/21975/N
- Zmena obchodného menaPredtým Exclusive bride s.r.o., odvtedy Green Mandala s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 7 323 € · majetok 3 058 €
- Zmena obchodného menaPredtým Green Mandala s.r.o., odvtedy GREEN AUTO s.r.o.
- Nový štatutár: Lajos László MileKonateľ
- Nový spoločník: Lajos László MileSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GREEN AUTO
- maloobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti
- prieskum trhu a verejnej mienky
- reklamná a propagačná činnosť, marketing a inzertná činnosť
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu organizovania verejných kultúrnych podujatí
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prenájom hnuteľných vecí
- Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
GREEN AUTO v odvetví šport, zábava a rekreácia
GREEN AUTO je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť prevádzka športových zariadení. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 14 000 € (4 375 závierok), GREEN AUTO má 1 805 420 €, čo je 129-násobok mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 401 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GREEN AUTO 2. z 67.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 3 610 €, polovica do 14 000 €, tri štvrtiny do 43 722 €; 10 % firiem má viac než 133 022 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 761 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 3 610 € |
| medián | 14 000 € |
| horný kvartil | 43 722 € |
| 10 % firiem má viac než | 133 022 € |
| GREEN AUTO | 1 805 420 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GREEN AUTO
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GREEN AUTO s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GREEN AUTO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | 1 805 420 € | 14 000 € |
| 2021 | 3 500 € | 11 649 € |
| 2020 | 22 355 € | 24 908 € |
| 2019 | 127 900 € | 37 844 € |
| 2018 | 61 350 € | 35 399 € |
| 2017 | 217 875 € | 35 838 € |
| 2016 | — | 33 700 € |
| 2015 | 167 809 € | 33 534 € |
| 2014 | 7 128 € | — |
| 2013 | 23 464 € | — |
| 2012 | 7 323 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| GREEN AUTO | 1 805 420 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 11 050 € |
| medián kraja | 13 262 € |
| medián Slovenska | 14 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Fit&Co s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 4 254 684 € (2025)
- ŠOVAR, s.r.o.Prešov · tržby 4 157 256 € (2025)
- SALMOTHERM - Invest, s.r.o.Vrbov · tržby 3 833 383 € (2025)
- Form Factory Slovakia s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 3 733 241 € (2025)
- Tále, a.s.Horná Lehota · tržby 3 572 429 € (2025)
- meander invest s.r.o.Dolný Kubín · tržby 3 532 689 € (2025)
- KTT - INVEST, a.s.Turčianske Teplice · tržby 3 413 598 € (2025)
- HK Nitra, s.r.o.Nitra · tržby 3 300 977 € (2025)
- MARKID s.r.o.Matúškovo · tržby 3 240 624 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GREEN AUTO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GREEN AUTO: Komárno
GREEN AUTO sídli na adrese Senný trh 3116/7, 945 01 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 733 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 677. Na tej istej adrese je zapísaných 382 aktívnych subjektov.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
GREEN AUTO: IČO, sídlo a základné údaje
GREEN AUTO s.r.o. (IČO 44092156) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 5. 4. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Lajos László Mile. Za rok 2022 sú v závierke tržby 1 805 420 € a výsledok hospodárenia +11 739 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prevádzka športových zariadení (SK NACE 9311) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 5. 4. 2008 |
| Skoršie názvy | Exclusive bride s.r.o. Green Mandala s.r.o. |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) GREEN AUTO s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2022 mala 1 805 420 €, typická firma odvetvia 14 000 €, čo je 129-násobok mediánu (medián z 4 375 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›
Sieť prepojení firmy GREEN AUTO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu GREEN AUTO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GREEN AUTO
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 200 €
- Granty a dotácie87výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy34zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov55firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 100 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava106 zmlúv za 3 roky · 1 224 611 € · naposledy 16. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas105 zmlúv za 3 roky · 50 518 € · naposledy 14. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.51 zmlúv za 3 roky · 66 653 € · naposledy 31. 8. 2026 Všetkých 516 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.29) v okrese Komárno
DEJE Operations s.r.o.Best Step s.r.o.REBELS, s.r.o.Game Center s.r.o.Econom IL s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.