VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Agro Bistava s. r. o.

Bratislava - Nové Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

51 588 €tržby 2025 ▲ 30 %+24 979 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

51 588 €tržby 2025 ▲ 30 %
+24 979 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 48 366 €, výsledok hospodárenia -302 €
  2. 13 : tržby 48 366 €, výsledok hospodárenia -214 €
  3. 14 : tržby 42 467 €, výsledok hospodárenia 3 116 €
  4. 15 : tržby 16 730 €, výsledok hospodárenia 2 360 €
  5. 16 : tržby 82 053 €, výsledok hospodárenia -1 677 €
  6. 17 : tržby 68 247 €, výsledok hospodárenia -73 426 €
  7. 18 : tržby 63 390 €, výsledok hospodárenia -67 215 €
  8. 19 : tržby 147 545 €, výsledok hospodárenia -72 105 €
  9. 20 : tržby 77 503 €, výsledok hospodárenia -146 062 €
  10. 21 : tržby 179 838 €, výsledok hospodárenia -8 255 €
  11. 22 : tržby 123 620 €, výsledok hospodárenia 27 259 €
  12. 23 : tržby 1 006 286 €, výsledok hospodárenia 76 480 €
  13. 24 : tržby 39 728 €, výsledok hospodárenia -7 443 €
  14. 25 : tržby 51 588 €, výsledok hospodárenia 24 979 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Agro Bistava s. r. o. (IČO 44087951) mala v roku 2025 tržby 51 588 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Agro Bistava

osobné náklady v roku 2021 boli 2 767 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konatelia Agro Bistava

Podľa Registra právnických osôb konajú za Agro Bistava 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločník Agro Bistava

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Agro Bistava
Podiely spoločníkov na vkladoch Agro Bistava TELUS HOLDING, a. s. 100,0 %. Spolu 1 600 000 €. TELUS HOLDING, a. s.: 1 600 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • TELUS HOLDING, a. s.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
TELUS HOLDING, a. s.od 12. 8. 2016 1 600 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Agro Bistava

Za rok 2025 má Agro Bistava v závierke tržby 51 588 €, o 29,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +24 979 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 1 006 286 €.

Tržby 202552 tis. €▲ +29,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202525 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20253,26 mil. €
Vlastné imanie 20253,24 mil. €
Záväzky 202517 tis. €0,5 % majetku
Pridaná hodnota 202525 tis. €
Zisková marža 2025+48,4 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−243 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát Agro Bistava

Súvaha Agro Bistava

Všetky čísla zo závierok Agro Bistava (14 rokov)
Čísla zo závierok Agro Bistava po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202551 588 €24 979 €3 264 809 €3 244 432 €16 907 €25 094 €+48,4 %
202439 728 €−7 443 €3 229 337 €3 174 453 €50 719 €−5 763 €−18,7 %
20231 006 286 €76 480 €3 104 133 €3 061 896 €42 237 €67 344 €+7,6 %
2022123 620 €27 259 €5 699 384 €5 264 415 €434 969 €−7 305 €+22,1 %
2021179 838 €−8 255 €5 881 808 €5 807 157 €74 635 €8 405 €−4,6 %
202077 503 €−146 062 €5 134 672 €5 085 412 €49 260 €−42 064 €−188,5 %
2019147 545 €−72 105 €4 461 775 €3 386 473 €1 075 302 €26 828 €−48,9 %
201863 390 €−67 215 €3 263 548 €3 228 578 €34 970 €−14 034 €−106,0 %
201768 247 €−73 426 €2 450 091 €2 415 793 €34 298 €−20 052 €−107,6 %
201682 053 €−1 677 €1 942 256 €1 873 408 €68 848 €22 780 €−2,0 %
201516 730 €2 360 €1 141 339 €11 724 €1 129 615 €6 860 €+14,1 %
201442 467 €3 116 €1 135 066 €9 364 €1 125 702 €32 795 €+7,3 %
201348 366 €−214 €1 135 382 €6 248 €1 128 609 €47 846 €−0,4 %
201248 366 €−302 €1 134 835 €6 462 €1 124 373 €47 842 €−0,6 %

Riziko: zaplatí Agro Bistava?

Agro Bistava a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom Agro Bistava v objeme 1 973 € z rokov 2018 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Železnice Slovenskej republiky: 1 973 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom4Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv1 973 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201829. 10. 2018

História firmy Agro Bistava

Dátum vzniku Agro Bistava je 4. 4. 2008, teda pred 18 rokmi. Skoršie obchodné mená: TELLUS PROPERTY, s. r. o., TELUS PROPERTY, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51539/B
  2. Zmena obchodného menaPredtým TELLUS PROPERTY, s. r. o., odvtedy TELUS PROPERTY, s. r. o.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 48 366 € · majetok 1 134 835 €
  4. Nový štatutár: Petra Folkmer, MBAKonateľ
  5. Zmena obchodného menaPredtým TELUS PROPERTY, s. r. o., odvtedy Agro Bistava s. r. o.
  6. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022599887
  7. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ústredný kontrolny a skúšobný ústav poľnohospodársky v Bratislave. Firma vznikla 4. 4. 2008.
  8. Nový spoločník: TELUS HOLDING, a. s.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  9. Nový štatutár: Norbert FolkmerKonateľ
  10. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 51 588 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Agro Bistava

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb spojených so správou a prevádzkou nehnuteľností,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť),
  • poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zhrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt,
  • faktoring a forfaiting,
  • poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Agro Bistava v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Agro Bistava je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 724 € (13 613 závierok), Agro Bistava má 51 588 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 029 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Agro Bistava 651. z 1 368.

V odvetví v okrese Bratislava III3 029aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 613Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Agro Bistava, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›

Sídlo Agro Bistava: Bratislava - Nové Mesto

Agro Bistava sídli na adrese Stará Klenová 28, 831 01 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 587 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 398. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 587aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 398aktívnych
V tom istom odvetví3 029okres Bratislava III
Na tej istej adrese11aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

Agro Bistava: IČO, sídlo a základné údaje

Agro Bistava s. r. o. (IČO 44087951) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 4. 4. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutármi sú Norbert Folkmer a Petra Folkmer, MBA. Za rok 2025 sú v závierke tržby 51 588 € a výsledok hospodárenia +24 979 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie1 600 000 €
Vznik4. 4. 2008
Skoršie názvyTELLUS PROPERTY, s. r. o.
TELUS PROPERTY, s. r. o.
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Agro Bistava s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 51 588 €, typická firma odvetvia 46 724 € (medián z 13 613 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy Agro Bistava

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Agro Bistava

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Agro Bistava

  • Tendre32súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy263zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Laroc Horses s.r.o.Orechini, s. r. o.Zenergy s.r.o.TELUS INVEST, s. r. o.GRS Property, s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava III

Baramist, s.r.o.TRANSFER International Staff k.s.Greyson Consulting s.r.o.SZILCAR PARTNERS s.r.o.FBA Slovakia, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk