VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

REAL - STAV:MS s.r.o.

Sereď

14 263 €tržby 2018 ▼ 68 %−1 236 €strata 2018

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 1. 7. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

14 263 €tržby 2018 ▼ 68 %
−1 236 €strata 2018
  1. 13 : tržby 129 940 €, výsledok hospodárenia -22 811 €
  2. 14 : tržby 99 452 €, výsledok hospodárenia -22 260 €
  3. 15 : tržby 157 039 €, výsledok hospodárenia 33 834 €
  4. 16 : tržby 150 622 €, výsledok hospodárenia 41 521 €
  5. 17 : tržby 45 180 €, výsledok hospodárenia -17 772 €
  6. 18 : tržby 14 263 €, výsledok hospodárenia -1 236 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

REAL - STAV:MS s.r.o. (IČO 44076347), sídlo Sereď, je v registri zapísaná od 3. 4. 2008 do 1. 7. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci REAL - STAV:MS

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok REAL - STAV:MS

Za rok 2018 má REAL - STAV:MS v závierke tržby 14 263 €, o 68,4 % menej než v roku 2017, a výsledok hospodárenia −1 236 €. Závierky máme za 6 rokov (2013 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2015: 157 039 €.

Tržby 201814 tis. €▼ −68,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2018−1 236 €strata
Majetok (aktíva) 201826 tis. €
Vlastné imanie 2018−120 tis. €
Záväzky 2018146 tis. €565,5 % majetku
Pridaná hodnota 2018−1 056 €
Zisková marža 2018−8,7 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 6 rokov11 tis. €2013 až 2018

Výkaz ziskov a strát REAL - STAV:MS

Súvaha REAL - STAV:MS

Všetky čísla zo závierok REAL - STAV:MS (6 rokov)
Čísla zo závierok REAL - STAV:MS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201814 263 €−1 236 €25 797 €−120 076 €145 873 €−1 056 €−8,7 %
201745 180 €−17 772 €25 726 €−118 840 €144 566 €−15 985 €−39,3 %
2016150 622 €41 521 €26 936 €−101 068 €128 004 €67 852 €+27,6 %
2015157 039 €33 834 €32 529 €−142 589 €175 118 €44 880 €+21,5 %
201499 452 €−22 260 €38 423 €−176 423 €214 846 €4 852 €−22,4 %
2013129 940 €−22 811 €81 551 €−154 163 €235 714 €17 820 €−17,6 %

Riziko: zaplatí REAL - STAV:MS?

REAL - STAV:MS a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom REAL - STAV:MS v objeme 14 512 €. Najväčší objem je s odberateľom Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby Leopoldov: 14 512 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv15 tis. €spolu za všetky roky

História firmy REAL - STAV:MS

Dátum vzniku REAL - STAV:MS je 3. 4. 2008. Závierky v registri máme od roku 2013.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/21703/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 129 940 € · majetok 81 551 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby Leopoldov, hodnota zmluvy 14 512 €. Firma vznikla 3. 4. 2008.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018Závierok máme 6, posledné tržby 14 263 €.
  5. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

REAL - STAV:MS v odvetví špecializované stavebné práce

REAL - STAV:MS je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43). Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 82 714 € (9 307 závierok), REAL - STAV:MS má 14 263 €, čo je 17 % mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 2 582 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je REAL - STAV:MS 252. z 294.

V odvetví v okrese Galanta2 582aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 307Slovensko, rok 2018
Medián tržieb odvetvia83 tis. €rok 2018
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb REAL - STAV:MS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Galanta ›

Sídlo REAL - STAV:MS: Sereď

REAL - STAV:MS sídli na adrese Andreja Hlinku 3044, 926 01 Sereď, okres Galanta. V obci Sereď je 2 541 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 152.

Subjektov v obci Sereď2 541aktívnych
Subjektov v okrese Galanta16 152aktívnych
V tom istom odvetví2 582okres Galanta

Sereď: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›

REAL - STAV:MS: IČO, sídlo a základné údaje

REAL - STAV:MS s.r.o. (IČO 44076347) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sereď, okres Galanta. Dátum vzniku je 3. 4. 2008, zánik je v registri zapísaný ku dňu 1. 7. 2023, po 15 rokoch. Za rok 2018 sú v závierke tržby 14 263 € a výsledok hospodárenia −1 236 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 43990
Vznik3. 4. 2008
Zánik1. 7. 2023
ObecSereď
OkresOkres Galanta
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy REAL - STAV:MS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu REAL - STAV:MS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu REAL - STAV:MS

  • Tendre107súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy39zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 108 tis. €
  • Výhry konkurentov388firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 639 tis. €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v meste Sereďtypický nepokrytý dopyt 222 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Sereď

BIC Slovakia s.r.o.Amazon Fulfillment Slovakia s. r. o.SLOVENSKÉ CUKROVARY, s.r.o.Woory Slovakia s.r.o.HUBERT J.E., s.r.o.Všetky firmy v obci Sereď ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.99) v okrese Galanta

AVA-stav, s.r.o.STEEL SKLAD s.r.o.ŠTUKONZ s.r.o.STAVODOPRAVA, s.r.o.KR - BAU s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk